FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Politehnica Iasi

«12345»
White_R14.03.2009 19:08

Dayro cap patrat...bine ca s-a gasit ciobanu sa-l critice pe kapetanos si la Brasov cand si acolo Dayro a dat pasa de gol brasovului

strezahuzum14.03.2009 19:10
ma fratilor,o adresa pt sopcast unde se poate vedea meciu aveti??

http://www.canale-TV.net/TV-channels/ro/gs...-online-s1.html

 

Mie imi merge foarte bine.

 

On-topic : mama, ce petarda e Toja asta mai baieti ... baiatul asta nu stie ca nu e eficient sa driblezi adversarii ? Potoleste-te, altfel acusi intra Lovinho sa-ti arate cum se verticalizeaza pe Zapata.

MALDINI14.03.2009 19:11

Ce misto se aude pe fundal..... oooooooooooooooooooooooooooooooooo sugi pu*aaaaaaaa jijiiiiiiiiii :yeahh::yeahh::yeahh::yeahh::yeahh::yeahh::yeahh:

fiara714.03.2009 19:16

Am ajuns sa ma bucur mai mult la un aut :) decat la un gol.

Aici se vede, cam naspa dar se vede: http://www.justin.TV/tzonner

ros-albastru4ever14.03.2009 19:16
http://www.canale-TV.net/TV-channels/ro/gs...-online-s1.html

 

Mie imi merge foarte bine.

 

On-topic : mama, ce petarda e Toja asta mai baieti ... baiatul asta nu stie ca nu e eficient sa driblezi adversarii ? Potoleste-te, altfel acusi intra Lovinho sa-ti arate cum se verticalizeaza pe Zapata.

 

am incercat dar nu merge...probabil e prea solicitat serverul....am gasit in alta parte dar mai mult e imaginea blocata decat sa curga :(...fmm cu gspu mamii lor X(

bgdb14.03.2009 19:22
gio_stgloria14.03.2009 19:28

toate "cele bune " GSP :finger:

fiara714.03.2009 19:31

tare asta: "Argãsealã sclav cu platã, pentru Gigi stai și caprã"

e valabil si pt altii

MoWeed14.03.2009 19:33

Nu i-a mers lu Jiji cu tricourile...

roman66614.03.2009 19:33

url pe windows media player http://127.0.0.1:8902/stream

 

ce bine suna........sugi @@@@@@@@@@ Gigi !!! prea tare...ahahaha

White_R14.03.2009 19:34

Cine e comentatorul ala tantalau care se baga pe langa Vochin ? Ar merita si el niste **** de la suporteri ca e prost de behaie.

liviuiuliana14.03.2009 19:35

fular-campionii Imi pare rau pentru suporterii adevarati ai Stelei.Din suporteri ai Stelei v-ati transformat in suporteri ai lui Gigi.Imi pare rau pentru voi.Steaua joaca si fraieri din tribuna au alta treaba.Nu vedeti ca o peluza a plecat din cauza voastra ca voua nu va pasa de meci.Citesc in fiecare zi mesajele de pe forum si vad ca mai mult ii faceti propaganda lu Gigi decat echipei . Daca Steaua suntem noi atunci ar trebui ignorat ciobanu. Rusine sa va fie celor care sunteti in tribune si nu va intereseaza de meci.Suporterii adevarati nu fac asa ceva . Veniti in Vest sa vedeti civilizatie si iubire adevarata pt echipa Steaua nu pretinsa asa cum este a voastra. Nu va mai da ciobanu bani de deplasari si va suparati pe el. Halal suporteri. Forza Steaua .Intotdeauna superiori dar nu la rele

 

Liviu - Arad . Suporter adevarat Steaua .

David_Steaua200714.03.2009 19:37

Dati-i ban lu' asta de mai sus ca nu intelege nimic!

MoWeed14.03.2009 19:37
Nu vedeti ca o peluza a plecat din cauza voastra ca voua nu va pasa de meci.

:))) Tu chiar ca traiesti in lumea ta

gabinho14.03.2009 19:37
ma fratilor,o adresa pt sopcast unde se poate vedea meciu aveti??

 

eu am vazut prima repriza aici:

 

http://www.tvmoca.com/index.php?cmd=recipe...&recipe=159

 

:steag_cruce_invers:

 

 

liviuiuliana14.03.2009 19:40
eu am vazut prima repriza aici:

 

http://www.tvmoca.com/index.php?cmd=recipe...&recipe=159

 

:steag_cruce_invers:

 

 

http://www.canale-TV.net/TV-channels/ro/gs...-online-s1.html

 

 

aici merge super bine meciul fara intreruperi.Asta depinde de conexiunea la net , doar ca trebuie un pic pana se incarca . cam un minut

valentin2day14.03.2009 19:42

cica ar fi incidente la stadion, stie cineva despre ce e vorba?

eu sunt de acord cu protestul dar nu mai vreau sa aud de violente in Ghencea

redondo14.03.2009 19:45

Mie imi place cum jucam.

Joga Bonito14.03.2009 19:47
Liviu - Arad . Suporter adevarat Steaua .

 

Unde stai mai precis? Sa-ti explic mai indelete amice, treaba sta fix invers.

SteauaB14.03.2009 19:57

Nu inteleg de ce ii injurati pe Dayro, pe cand asta e de 30 ori mai talentat ca Nicolita.

 

M-am lamurit, Greci sunt mai atehnici ca romanii.

White_R14.03.2009 19:59

cat mai rateaza saracu kapetanos

fiara714.03.2009 19:59
Cine e comentatorul ala tantalau care se baga pe langa Vochin ? Ar merita si el niste **** de la suporteri ca e prost de behaie.

este Cosmin Bouleanu' - rrapidist

White_R14.03.2009 20:02
este Cosmin Bouleanu' - rrapidist

Le scriu niste mailuri la gsp poate le citeste cineva sa ii zica cat de prost suna cand vorbeste

Dano14.03.2009 20:03

Va rog faceti ceva cu Cosmin Baleanu......denigreaza Steaua in permanenta....este un mare nesimtit

fiara714.03.2009 20:09

miroase a egalare, Fc Steaua joaca la trecerea timpului.

«12345»