Dayro cap patrat...bine ca s-a gasit ciobanu sa-l critice pe kapetanos si la Brasov cand si acolo Dayro a dat pasa de gol brasovului
Dayro cap patrat...bine ca s-a gasit ciobanu sa-l critice pe kapetanos si la Brasov cand si acolo Dayro a dat pasa de gol brasovului
ma fratilor,o adresa pt sopcast unde se poate vedea meciu aveti??
http://www.canale-TV.net/TV-channels/ro/gs...-online-s1.html
Mie imi merge foarte bine.
On-topic : mama, ce petarda e Toja asta mai baieti ... baiatul asta nu stie ca nu e eficient sa driblezi adversarii ? Potoleste-te, altfel acusi intra Lovinho sa-ti arate cum se verticalizeaza pe Zapata.
Ce misto se aude pe fundal..... oooooooooooooooooooooooooooooooooo sugi pu*aaaaaaaa jijiiiiiiiiii ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Am ajuns sa ma bucur mai mult la un aut
decat la un gol.
Aici se vede, cam naspa dar se vede: http://www.justin.TV/tzonner
http://www.canale-TV.net/TV-channels/ro/gs...-online-s1.html
Mie imi merge foarte bine.
On-topic : mama, ce petarda e Toja asta mai baieti ... baiatul asta nu stie ca nu e eficient sa driblezi adversarii ? Potoleste-te, altfel acusi intra Lovinho sa-ti arate cum se verticalizeaza pe Zapata.
am incercat dar nu merge...probabil e prea solicitat serverul....am gasit in alta parte dar mai mult e imaginea blocata decat sa curga
...fmm cu gspu mamii lor X(
toate "cele bune " GSP ![]()
tare asta: "Argãsealã sclav cu platã, pentru Gigi stai și caprã"
e valabil si pt altii
Nu i-a mers lu Jiji cu tricourile...
url pe windows media player http://127.0.0.1:8902/stream
ce bine suna........sugi @@@@@@@@@@ Gigi !!! prea tare...ahahaha
Cine e comentatorul ala tantalau care se baga pe langa Vochin ? Ar merita si el niste **** de la suporteri ca e prost de behaie.
Imi pare rau pentru suporterii adevarati ai Stelei.Din suporteri ai Stelei v-ati transformat in suporteri ai lui Gigi.Imi pare rau pentru voi.Steaua joaca si fraieri din tribuna au alta treaba.Nu vedeti ca o peluza a plecat din cauza voastra ca voua nu va pasa de meci.Citesc in fiecare zi mesajele de pe forum si vad ca mai mult ii faceti propaganda lu Gigi decat echipei . Daca Steaua suntem noi atunci ar trebui ignorat ciobanu. Rusine sa va fie celor care sunteti in tribune si nu va intereseaza de meci.Suporterii adevarati nu fac asa ceva . Veniti in Vest sa vedeti civilizatie si iubire adevarata pt echipa Steaua nu pretinsa asa cum este a voastra. Nu va mai da ciobanu bani de deplasari si va suparati pe el. Halal suporteri. Forza Steaua .Intotdeauna superiori dar nu la rele
Liviu - Arad . Suporter adevarat Steaua .
Dati-i ban lu' asta de mai sus ca nu intelege nimic!
Nu vedeti ca o peluza a plecat din cauza voastra ca voua nu va pasa de meci.
) Tu chiar ca traiesti in lumea ta
ma fratilor,o adresa pt sopcast unde se poate vedea meciu aveti??
eu am vazut prima repriza aici:
http://www.tvmoca.com/index.php?cmd=recipe...&recipe=159
![]()
http://www.canale-TV.net/TV-channels/ro/gs...-online-s1.html
aici merge super bine meciul fara intreruperi.Asta depinde de conexiunea la net , doar ca trebuie un pic pana se incarca . cam un minut
cica ar fi incidente la stadion, stie cineva despre ce e vorba?
eu sunt de acord cu protestul dar nu mai vreau sa aud de violente in Ghencea
Mie imi place cum jucam.
Liviu - Arad . Suporter adevarat Steaua .
Unde stai mai precis? Sa-ti explic mai indelete amice, treaba sta fix invers.
Nu inteleg de ce ii injurati pe Dayro, pe cand asta e de 30 ori mai talentat ca Nicolita.
M-am lamurit, Greci sunt mai atehnici ca romanii.
cat mai rateaza saracu kapetanos
Cine e comentatorul ala tantalau care se baga pe langa Vochin ? Ar merita si el niste **** de la suporteri ca e prost de behaie.
este Cosmin Bouleanu' - rrapidist
este Cosmin Bouleanu' - rrapidist
Le scriu niste mailuri la gsp poate le citeste cineva sa ii zica cat de prost suna cand vorbeste
Va rog faceti ceva cu Cosmin Baleanu......denigreaza Steaua in permanenta....este un mare nesimtit
miroase a egalare, Fc Steaua joaca la trecerea timpului.