@Virgil am intrat din gresala la echipa moderatoare si am vazut cativa redactori fcsteaua.ro
Ce s-a intamplat cu: dankressman, LDS, papillon, subiectiv, the quiet romanian? de ce nu mai scriu? Oare se pot reactiva? 
Daca doresc pot scrie oricand. Ei sunt inca activi.
Cred ca nu mai scriu pentru ca de foarte multe ori erau luati peste picior, fara ca moderatorii de atunci sa le vina in ajutor suficient de mult. Acum e cu totul altceva, exista colaborare intre redactori si moderatori, asa cum ar fi trebuit sa fie dintotdeauna. Aceasta colaborare din prezent a fost posibila datorita lui Azzido, care a raspuns favorabil dorintelor noastre, considerand-o necesara. Nu-l perii, cum poate le trece unora prin cap, spun adevarul gol golut.
@ Lari, te rog sa postezi analiza lui Adrian marti, asa cum am stabilit. Trebuie sa ne obisnuim cititorii cu regularitatea si cu seriozitatea.
@ Azzido
Te rog ofera-i lui Adrian posibilitatea sa-si posteze singur articolele. MUltumesc.