FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Noi si EI

«12345»
campion_european25.02.2009 16:46
Ma, da' mie de ce nu mi-ai raspuns? In fine, si tacerea spune cate ceva.

 

 

mi-a scapat, ce m-ai intrebat?

 

Daca intrau banii in club, se faceau oarecare transferuri pana acum, nu se juca la mica ciupeala.

Totusi, io nu inteleg cum sa consideri ca cineva face un lucru bun daca poarta insemnele cluburilor adverse. Ca spuneai ca a fost destept ca a facut rost de bani din Liga. In fine, in Liga aia m-am simtit destul de prost cand imi vedeam favoritii bagand sprinturi dupa jucatorii Realului sa le ia tricourile. Si acea mentalitate ghici de unde a venit. Indiciu: cine spunea ca e bun si locul 2, ca tot ce conteaza e sa ne strecuram in Liga? Pe cine nu intereseaza Cupa? Datorita carei persoane Steaua nu mai intra pe teren la orice meci cu mentalitatea "Hai sa le rupem franele astora, noi suntem Steaua!"? ci cu gandul ca e bine si un egal, important e sa ne iasa banul? Cine ne face pe noi, stelistii, de rusine in mod constant in mass-media prin lipsa de bun simt si prin analfabetism, "calitati" care au ajuns sa fie asociate Stelei?!!

 

Pana la urma, considerentele materiale primeaza pentru tine in fata celor morale?!

 

clausblaus25.02.2009 16:53

@campion_european

Raspunsul meu era pentru JOHNGOTTI!!!

Deci,pe bune,santeti una si aceeasi persoana.

Nu am sustinut,niciodata,ca detin adevarul absolut,pentru simplul motiv ca nu-l detine nimeni.

Am inteles,din postul tau,ce am vrut.Am raspuns cu aceeasi moneda,pentru ca atunci cand am afirmat ca baietii,ce

fac permanent deplasarile alaturi de echipa,vor fi lasati fara bilete,ca o razbunare din partea conducerii.

Tu ai inteles ca ar fi vorba de milogeala.Si tu poti intreba acolo unde nu intelegi!!!

:steag_cruce_invers:

campion_european25.02.2009 16:58
@campion_european

Raspunsul meu era pentru JOHNGOTTI!!!

Deci,pe bune,santeti una si aceeasi persoana.

Nu am sustinut,niciodata,ca detin adevarul absolut,pentru simplul motiv ca nu-l detine nimeni.

Am inteles,din postul tau,ce am vrut.Am raspuns cu aceeasi moneda,pentru ca atunci cand am afirmat ca baietii,ce

fac permanent deplasarile alaturi de echipa,vor fi lasati fara bilete,ca o razbunare din partea conducerii.

Tu ai inteles ca ar fi vorba de milogeala.Si tu poti intreba acolo unde nu intelegi!!!

:steag_cruce_invers:

 

 

raspunsul tau a fost pentru mine (din punctul meu d evedere) pentru ca si eu ti-am raspuns. Am trimis mesaj moderatorilor referotor la IP-uri si cred ca s-a lamurit. Orice afirmatie ulterioara nu-si prea are rostul

MoWeed25.02.2009 17:06
- Gica Hagi reprezinta (pentru mine) un jucator emblematic al Stelei care a jucat 3 sezoane in Ghencea, a marcat 97 de goluri pentru Steaua si a jucat 127 de partide

Atunci de ce ii iei apararea jegului care l-a jignit?

- cifra 7 pt mine reprezinta numarul cu care a jucat Lacatus la Steaua, cu care joaca acum Iani, numarul mee de la pantof, numarul meu de la apartament si numarul de Supercupe ale Romaniei jucate de Steaua pana in prezent

7 mai?

- Cupa Romaniei reprezinta o competitie de traditie

Atunci de ce ii iei apararea jegului care o ignora doar pentru ca nu-i aduce beneficii financiare?

- Titlul Romaniei reprezinta o obisnuinta

De vreo 2 ani nu prea e. Cam de cand putem sa luam banii din CL de pe locul 2

 

- Locul 2 este minimul pe care il poate obtine Steaua intr-un campionat

De ceva timp e maximul, asta datorita lui Jiji

 

Pentru mine performanata inseamna incercarea de autodepasire

Si ceea ce se intampla la Steaua acum poate fi numita performanta?

 

Intrebarea pe care mi-ai pus-o mie (johngoti nu stiu cine e) , insotita de expresia "plm" te rog respectuos sa i-o aresezi unui membru al familiei dumitale, de sex feminin sau masculin, cum preferi tu

Ti s-a demonstrat ca aveti acelasi ip, deci sunteti aceeasi persoana. Respectuos, nerespectuos tot nu mi-ai raspuns la intrebare

campion_european25.02.2009 17:09
Daca intrau banii in club, se faceau oarecare transferuri pana acum, nu se juca la mica ciupeala.

Totusi, io nu inteleg cum sa consideri ca cineva face un lucru bun daca poarta insemnele cluburilor adverse. Ca spuneai ca a fost destept ca a facut rost de bani din Liga. In fine, in Liga aia m-am simtit destul de prost cand imi vedeam favoritii bagand sprinturi dupa jucatorii Realului sa le ia tricourile. Si acea mentalitate ghici de unde a venit. Indiciu: cine spunea ca e bun si locul 2, ca tot ce conteaza e sa ne strecuram in Liga? Pe cine nu intereseaza Cupa? Datorita carei persoane Steaua nu mai intra pe teren la orice meci cu mentalitatea "Hai sa le rupem franele astora, noi suntem Steaua!"? ci cu gandul ca e bine si un egal, important e sa ne iasa banul? Cine ne face pe noi, stelistii, de rusine in mod constant in mass-media prin lipsa de bun simt si prin analfabetism, "calitati" care au ajuns sa fie asociate Stelei?!!

 

Pana la urma, considerentele materiale primeaza pentru tine in fata celor morale?!

 

 

Mda, ha sa-ti raspund ca asa e frumos

S-au facut o gramada de transferuri. Cu Hagi s-au adus 10 jucatori, anul trecut, in vara s-au mai adus 7. Cati vrei sa se mai aduca? In momentul asta ne lipseste doar un atacant goleador dar nu vezi ca la sistemul de joc al Stelei niciun atacant nu da randament. Asta e vina antrenorului. La ce sa-l aduci pe Drogba daca o sa joace tot ca si Kapetanos? Si la urma urmei conteaza calitatea. Campionatul nu il castiga echipa care a facut cele mai multe transferuri. Vroiai sa faca si Steaua ca CFR-ul si sa transfere 5 jucatori din care doar unul va fi titular??? (Mara)

Acea mentalitate de care spui tu a cam venit de la Olaroiu care acum intre noi fie vorba s-a maturizat mult ca si antrenor. El era prapastios si baga frica in jucatori. Gigi i-a incurajat mereu si i-a imbarbatat. Numai faptul ca-i facea mereu "razboinici" i-a ajutat mult pe plan mental. Tu acum ii ceri lu Becali sa dea dovada de bun simt in raport cu presa care nu face decat sa minta si sa-i intoarca toate vorbele?? E deja prea mult. Eu am vazut cateva declaratii date de Gigi la TV si peste jumatate de ora apareau articole pe gsp si sport.ro in care se spuneau niste tampenii despre ce declarase el, de eu daca erau Becali ii scuipam prima oara cand mai veneau sa-mi mai ceara un interviu. Nenorocitii aia din presa cam asta merita

clausblaus25.02.2009 17:11

@campion_european

Din punctul meu de vedere esti total gresit.

Reciteste postarile din 25-02-2009,orele13:53 si 16:00.

Nu vad numele tau acolo!

campion_european25.02.2009 17:17
Atunci de ce ii iei apararea jegului care l-a jignit?

 

7 mai?

 

Atunci de ce ii iei apararea jegului care o ignora doar pentru ca nu-i aduce beneficii financiare?

 

De vreo 2 ani nu prea e. Cam de cand putem sa luam banii din CL de pe locul 2

 

 

De ceva timp e maximul, asta datorita lui Jiji

 

 

Si ceea ce se intampla la Steaua acum poate fi numita performanta?

 

 

Ti s-a demonstrat ca aveti acelasi ip, deci sunteti aceeasi persoana. Respectuos, nerespectuos tot nu mi-ai raspuns la intrebare

 

 

7 mai da am avut o scapare sua 1+6 aprilie, intelegi??

dar Hagi cand strangea semnaturi sa-l dea jos pe Gigi cine mai era jeg. Vorbeati de rudenia la machedoni. Nu trebuie sa vina din ambele sensuri. Adica Gigi sa-l respecte pe Hagi dar Hagi nu trebuie sa-l respecte pe Gigi

Asa e de vreo 2 ani, locul 2 e minimul pe care Steaua il obtine. Acum 2 ani Dinamo a defilat suspect in campionat iar acum un an CFR-ul a obtinut un titlu luat pe premieri, blaturi si imixtiuni politice. E puternic Gigi dar totusi e singur. Nici macar suporterii nu-i sunt alaturi

Ti-am spus ca am vorbit cu "Moderatorii" si ca sper ca s-a lamurit. Vorbeste cu Adrian, ca i-am raspuns la mesaj, daca comunicati si iti va spune. Dar sper ca nu ai facut o obsesie cu IP-ul?

 

@campion_european

Din punctul meu de vedere esti total gresit.

Reciteste postarile din 25-02-2009,orele13:53 si 16:00.

Nu vad numele tau acolo!

 

Dar omule ti-am raspuns la o intrebare pusa pe forum. Nu am voie? Trebuie sa-mi dai tu cuvantul, sau cum? Nu esti tu ala care a pus o intrebare lui campion_european si johngoti? Daca nu esti tu inseamna ca te-am incurcat

Stanici25.02.2009 17:25
Mda, ha sa-ti raspund ca asa e frumos

S-au facut o gramada de transferuri. Cu Hagi s-au adus 10 jucatori, anul trecut, in vara s-au mai adus 7. Cati vrei sa se mai aduca? In momentul asta ne lipseste doar un atacant goleador dar nu vezi ca la sistemul de joc al Stelei niciun atacant nu da randament. Asta e vina antrenorului. La ce sa-l aduci pe Drogba daca o sa joace tot ca si Kapetanos? Si la urma urmei conteaza calitatea. Campionatul nu il castiga echipa care a facut cele mai multe transferuri. Vroiai sa faca si Steaua ca CFR-ul si sa transfere 5 jucatori din care doar unul va fi titular??? (Mara)

Acea mentalitate de care spui tu a cam venit de la Olaroiu care acum intre noi fie vorba s-a maturizat mult ca si antrenor. El era prapastios si baga frica in jucatori. Gigi i-a incurajat mereu si i-a imbarbatat. Numai faptul ca-i facea mereu "razboinici" i-a ajutat mult pe plan mental. Tu acum ii ceri lu Becali sa dea dovada de bun simt in raport cu presa care nu face decat sa minta si sa-i intoarca toate vorbele?? E deja prea mult. Eu am vazut cateva declaratii date de Gigi la TV si peste jumatate de ora apareau articole pe gsp si sport.ro in care se spuneau niste tampenii despre ce declarase el, de eu daca erau Becali ii scuipam prima oara cand mai veneau sa-mi mai ceara un interviu. Nenorocitii aia din presa cam asta merita

 

Adica vina lu Jiji. Ca el face echipa.

MoWeed25.02.2009 17:25
7 mai da am avut o scapare sua 1+6 aprilie, intelegi??

dar Hagi cand strangea semnaturi sa-l dea jos pe Gigi cine mai era jeg. Vorbeati de rudenia la machedoni. Nu trebuie sa vina din ambele sensuri. Adica Gigi sa-l respecte pe Hagi dar Hagi nu trebuie sa-l respecte pe Gigi

Asa e de vreo 2 ani, locul 2 e minimul pe care Steaua il obtine. Acum 2 ani Dinamo a defilat suspect in campionat iar acum un an CFR-ul a obtinut un titlu luat pe premieri, blaturi si imixtiuni politice. E puternic Gigi dar totusi e singur. Nici macar suporterii nu-i sunt alaturi

Ti-am spus ca am vorbit cu "Moderatorii" si ca sper ca s-a lamurit. Vorbeste cu Adrian, ca i-am raspuns la mesaj, daca comunicati si iti va spune. Dar sper ca nu ai facut o obsesie cu IP-ul?

 

Nu te judecam, doar vroiam sa iti spun care era principalul sens al intrebarii lui bodanelu

 

Hagi strangea semnaturile acelea pentru ca el stia ce fel de persoana poate fi Becali. Tare mult regret, la fel ca multi altii, ca in acele perioade il sustineam pe Becali.

Hagi l-a respectat pe Jiji, chiar si cand a strans semnaturile nu l-am auzit sa zica nimic rau de Becali. Nu l-a jignit nici macar dupa iesirile cretinoide din perioada cat era antrenor, nici dupa ce si-a dat demisia. A fost demn si a evitat jignirile.

Asta in timp ce Jiji l-a adus la Steaua doar pentru a-l umili(alta explicatie logica pentru iesirea lui din prima etapa cu Poli Iasi nu exista; nimeni nu insulta un antrenor din prima etapa daca are incredere in el). A fost jignit aproape dupa fiecare etapa, autoritatea in vestiar i-a fost stirbita prin declaratiile cretine(sa nu joace Zaharia, sa joace Radoi stopper, sa joace "Ceasul").

 

Suporterii nu-i sunt alaturi datorita modului in care a ales sa duca aceasta "lupta de unul singur". Daca cheltuia toti banii din CL pentru a intari echipa(lasa-ma cu vrajeli de genul "sunt in cont", n-ai de unde sa stii ce e in conturile Stelei; dar este evident ca in club au intrat mai multi bani decat au iesit), daca nu jignea gloriile steliste, daca nu ne tara in cate un scandal saptamanal, daca nu angaja numai pupincuristi la club, daca respecta suporterii, daca nu se baga in alcatuirea primului 11, daca trata jucatorii ca pe niste fiinte umane, nu ca pe niste sclavi, daca nu se umilea pentru 10 milioane nu avea nimeni nimic cu el.

campion_european25.02.2009 17:29
Adica vina lu Jiji. Ca el face echipa.

 

 

Asta e o obsesie. V-a spus de atatea ori ca nu el o face. A recunoscut si Dorinel ca Gigi nu i-a impus niciodata un jucator ci doar o singura data i-a spus printre altele ca cu Lovin in echipa se simte mai in siguranta. Lacatus a spus de sute d eori ca nu-i face Gigi echipa si voi tot o tineti ca face Gigi echipa. E cronic deja

campion_european25.02.2009 17:49
Nu te judecam, doar vroiam sa iti spun care era principalul sens al intrebarii lui bodanelu

 

Hagi strangea semnaturile acelea pentru ca el stia ce fel de persoana poate fi Becali. Tare mult regret, la fel ca multi altii, ca in acele perioade il sustineam pe Becali.

Hagi l-a respectat pe Jiji, chiar si cand a strans semnaturile nu l-am auzit sa zica nimic rau de Becali. Nu l-a jignit nici macar dupa iesirile cretinoide din perioada cat era antrenor, nici dupa ce si-a dat demisia. A fost demn si a evitat jignirile.

Asta in timp ce Jiji l-a adus la Steaua doar pentru a-l umili(alta explicatie logica pentru iesirea lui din prima etapa cu Poli Iasi nu exista; nimeni nu insulta un antrenor din prima etapa daca are incredere in el). A fost jignit aproape dupa fiecare etapa, autoritatea in vestiar i-a fost stirbita prin declaratiile cretine(sa nu joace Zaharia, sa joace Radoi stopper, sa joace "Ceasul").

 

Suporterii nu-i sunt alaturi datorita modului in care a ales sa duca aceasta "lupta de unul singur". Daca cheltuia toti banii din CL pentru a intari echipa(lasa-ma cu vrajeli de genul "sunt in cont", n-ai de unde sa stii ce e in conturile Stelei; dar este evident ca in club au intrat mai multi bani decat au iesit), daca nu jignea gloriile steliste, daca nu ne tara in cate un scandal saptamanal, daca nu angaja numai pupincuristi la club, daca respecta suporterii, daca nu se baga in alcatuirea primului 11, daca trata jucatorii ca pe niste fiinte umane, nu ca pe niste sclavi, daca nu se umilea pentru 10 milioane nu avea nimeni nimic cu el.

 

- dar cand la cununat pe Gigi nu stia ce fel de om este? Ei se cunosc de 25 de ani. Gigi e casatorit de vreo 13 ani. Se cunosteau perfect. Erau ca fratii

- asta era si culmea. Dupa e ca-l lucra pe la spate sa-l mai si vorbeasca de rau. Atunci erau prieteni buni. Erau frati. Si Hagi vroia sa-i ia Steaua

- asa e nu am eu de unde sa stiu ce este in cont la Steaua. Dar la fel de adevarat este ca nici tu habar n-ai ce-i acolo. Si daca tu poti sa-ti dai cu parerea ce este la Steaua in cont asa pot sa-mi dau si eu. Si e de un infinit de ori mai probabil ca eu sa am dreptate

- daca in club au intrat mai multi bani decat au iesit asta este un lucru bun nu rau. Insemna management performant. Inseamna ca investitiile s-au facut cu cap si au inceput sa produca profit

- gloriile steliste sunt de fapt betivul de Lita Dumitru care de necaz ca nu l-a angajat si pe el improasca Steaua cu noroi pe unde o prinde si Jenei care e nostalgic dupa echipa din 1986. Trebuie sa-i spuna cineva ca aia a fost o generatie de exceptie si nu o normalitate

- sunt convins ca daca tu ai un loc de munca si lucrezi direct cu patronul la fel de "pupincurist" esti. Astea sunt vitejii de doi lei sa-l acuzi pe Argaseala pentru faptul ca-si asculta patronul. Si nu odata au avut puncte de vedere diferite si era normal ca cel care a cedat sa fie Argaseala

- NU s-a bagat in alcatuirea primului 11. Asa au spus Zenga, Olaroiu, Lacatus si mai nou Dorinel. In schimb nu acelasi lucru l-a spus Mourinho despre Abramovici sau Anceloti despre Berlusconi. Patronul e patron si trebuie ascultat

- pe jucatori i-a tratat mai mult ca pe fintele umane. De multe ori la infrangere le-a crescut contractele. Mereu a vorbit despre aie ca facand parte din familia lui. Dar la fel de bine e normal e normal sa-i indepartezi pe jucatorii care stricau atmosfera la lot (Bostina) sau cei care nu dadeau randament (Sabam, Carlos, Abel, Arthuro, Iacob, Zaharia, Cristocea, Croitoru.....)

Stanici25.02.2009 17:56

Prietene, daca mai vorbesti asa de Lita Dumitru, cu parere de rau, zbori. Abtine-te, chiar nu vreau sa pierd un caz de studiu clinic pentu niste vorbe aruncate aiurea...

MoWeed25.02.2009 18:08
- asta era si culmea. Dupa e ca-l lucra pe la spate sa-l mai si vorbeasca de rau. Atunci erau prieteni buni. Erau frati. Si Hagi vroia sa-i ia Steaua

Daca tu crezi ca modul in care s-au comportat cei 2 este asemanator inseamna ca esti irecuperabil. Ti-am explicat mai sus, poti sa te faci in continuare ca nu intelegi, eu ti-am demontat argumentul pueril

 

 

 

- asa e nu am eu de unde sa stiu ce este in cont la Steaua. Dar la fel de adevarat este ca nici tu habar n-ai ce-i acolo. Si daca tu poti sa-ti dai cu parerea ce este la Steaua in cont asa pot sa-mi dau si eu. Si e de un infinit de ori mai probabil ca eu sa am dreptate

- daca in club au intrat mai multi bani decat au iesit asta este un lucru bun nu rau. Insemna management performant. Inseamna ca investitiile s-au facut cu cap si au inceput sa produca profit

Dar daca profitul nu este reinvestit, nu ajungi nicaieri. Mai ales in fotbal...

 

 

- gloriile steliste sunt de fapt betivul de Lita Dumitru care de necaz ca nu l-a angajat si pe el improasca Steaua cu noroi pe unde o prinde si Jenei care e nostalgic dupa echipa din 1986. Trebuie sa-i spuna cineva ca aia a fost o generatie de exceptie si nu o normalitate

Subscriu la ce a zis Stanici, daca mai zici asa ceva despre o glorie stelista zbori de aici!

 

- sunt convins ca daca tu ai un loc de munca si lucrezi direct cu patronul la fel de "pupincurist" esti. Astea sunt vitejii de doi lei sa-l acuzi pe Argaseala pentru faptul ca-si asculta patronul. Si nu odata au avut puncte de vedere diferite si era normal ca cel care a cedat sa fie Argaseala

- NU s-a bagat in alcatuirea primului 11. Asa au spus Zenga, Olaroiu, Lacatus si mai nou Dorinel. In schimb nu acelasi lucru l-a spus Mourinho despre Abramovici sau Anceloti despre Berlusconi. Patronul e patron si trebuie ascultat

 

Pai patronul nu e Dumnezeu, sa le stie pe toate. Toti patronii companiilor mari din strainatate stiu asta si isi angajeaza oameni profesionisti care sa conduca afacerile lor. Parvenitii nostri cred ca le stiu pe toate si nu este normala aceasta mentalitate

 

 

- pe jucatori i-a tratat mai mult ca pe fintele umane. De multe ori la infrangere le-a crescut contractele. Mereu a vorbit despre aie ca facand parte din familia lui. Dar la fel de bine e normal e normal sa-i indepartezi pe jucatorii care stricau atmosfera la lot (Bostina) sau cei care nu dadeau randament (Sabam, Carlos, Abel, Arthuro, Iacob, Zaharia, Cristocea, Croitoru.....)

Ma refeream la modul in care s-a comportat cu ei. Daca vezi ceva normal aici inseamna, din nou, ca esti irecuperabil.

 

 

Adrian25.02.2009 18:21

Domnule Campion European

 

Ai dreptate cand zici ca banii intra in conturi. Foarte mare dreptate.

Banii de la UEFA intra in conturile Stelei si apoi trec in conturile lui becalii. De ce?

Pentru ca el a creditat echipa. Si, cand cineva te imprumuta, trebuie sa iti platesti datoria.

Si uite ca asa Steaua nu are bani.

 

Ma intelegi?

PAC, PAC!

danimarcu25.02.2009 18:23
Auzi, cumva esti Victor?

Deocamdata e clar ca e john goti...

Parca Victor era ceva mai inteligibil,nu cred ca e el.Nu m-ar mira insa sa fie unul din anturajul lui Jiji.

Poate virgil,poate chiar Argaseala...

Eu zic sa-lasati in plata domnului,omul asta nu merita luat in seama daca isi permite sa-l ridice in slavi pe unul ca Jiji bkli,si sa-i ironizeze pe Dumitru sau Hagi! :thumbdown:

E clar ce urmareste.

axl25.02.2009 18:28

Plm, ca sa inteleg tot ce se petrece aici tre' sa citesc de la inceput. Si-s 4 pagini.

campion_european25.02.2009 18:30
Deocamdata e clar ca e john goti...

Parca Victor era ceva mai inteligibil,nu cred ca e el.Nu m-ar mira insa sa fie unul din anturajul lui Jiji.

Poate virgil,poate chiar Argaseala...

Eu zic sa-lasati in plata domnului,omul asta nu merita luat in seama daca isi permite sa-l ridice in slavi pe unul ca Jiji bkli,si sa-i ironizeze pe Dumitru sau Hagi! :thumbdown:

E clar ce urmareste.

 

 

Zici ca sunt johgoti? Eu zic ca esti Maria Lataretu. Combate-ma. Nu ma intelegi? Scriu prea elevat? Hai ca o sa-ti strecor si un "sa moara mama" ca sa mai degajez putin textul sa iti fie mai usor de urmarit. Ia uimeste-ma, ce urmaresc?

Marius25.02.2009 18:31
Subscriu la ce a zis Stanici, daca mai zici asa ceva despre o glorie stelista zbori de aici!

 

Eu nu subscriu. Lita Dumitru nu e nicio glorie a echipei, e un jucator care a imbracat tricoul Stelei... si al alora din Giulesti. Si despre care toata lumea stie ca e alcoolic. Si care da declaratii pentru bani sau atentie.

 

In alta ordine de idei, v-ati aprins prea tare.

 

V-as ruga sa va combateti (sau nu) cu argumente, nu cu ironii mai mult sau mai putin subtile.

danimarcu25.02.2009 18:41
Zici ca sunt johgoti? Eu zic ca esti Maria Lataretu. Combate-ma. Nu ma intelegi? Scriu prea elevat? Hai ca o sa-ti strecor si un "sa moara mama" ca sa mai degajez putin textul sa iti fie mai usor de urmarit. Ia uimeste-ma, ce urmaresc?

Nu mi se pare deloc ca ai fi vreunul prea inteligent.Daca am spus ca esti din anturajul lui Jiji este o jignire,nicidecum o lauda,in caz ca nu ai inteles...

Spun ca esti john goti pt ca din primele tale posturi ai dat replica unor posturi anterioare care ii erau adresate lui.

Nu trebuie sa strecori pe aici niste "sa moara ma-ta",pt ca nu ai sa vezi niciodata in vocabularul meu asa ceva.

Ce urmaresti?Doar tu stii asta,eu pot doar sa-ti spun ca speri degeaba.Posteaza,ti se va raspunde,dar nu vei schimba nimic...

campion_european25.02.2009 18:53
Nu mi se pare deloc ca ai fi vreunul prea inteligent.Daca am spus ca esti din anturajul lui Jiji este o jignire,nicidecum o lauda,in caz ca nu ai inteles...

Spun ca esti john goti pt ca din primele tale posturi ai dat replica unor posturi anterioare care ii erau adresate lui.

Nu trebuie sa strecori pe aici niste "sa moara ma-ta",pt ca nu ai sa vezi niciodata in vocabularul meu asa ceva.

Ce urmaresti?Doar tu stii asta,eu pot doar sa-ti spun ca speri degeaba.Posteaza,ti se va raspunde,dar nu vei schimba nimic...

 

Baiete, am master in Economie Capitalista la James Madison in Statele Unite si master in Drept Comercial la ASE. Conduc o companie care are angajati cati cartierul tau. Tu poti sa-mi spui mie ca sunt needucat numai daca stai in maini si vezi totul invers. Vad ca pe forumuri se practica, ca toti needucatii sa faca speculatii la adresa inculturii altora. Tu ai habar ce-i aia educatie sau vorbesti la norma?

In primele mele posturi am raspuns la probleme tratate de celelalte posturi. Ce vroiai sa-mi fac eu subiecte noi si sa-mi raspund singur la ele? Eu nu sper nimic. Tu speri. Si chiar speri degeaba. Pe mine ma deranjezi si esti prea agresiv in exprimare si gandire si dupa cum vezi ma faci si pe mine sa fiu

axl25.02.2009 18:56
Baiete, am master in Economie Capitalista la James Madison in Statele Unite si master in Drept Comercial la ASE. Conduc o companie care are angajati cati cartierul tau.

Si te certi pe forum ca sa nu refulezi acasa? De obicei oamenii educati, care conduc companii cu multi angajati refuleaza jucand paint-ball, considerind ca e sub demnitatea statutului lor social sa se certe cu niste necunoscuti pe net. Dar fiecare cu ale lui.

Adrian25.02.2009 18:59

campion european

 

 

Faptul ca ai multe diplome nu inseamna ca esti si educat si inteligent.

Inseamna doar ca esti un tocilar de succes.

 

Pana nu probezi, toate vorbele tale sunt goale. Asa ca, mai bine nu te mai da buricul pamantului.

 

 

P.S.

E aproape ora 21.00.

Ai zic ca Johngotti a postat de la tine din birou si de aia aveti acelasi ip.OK.

Vrei sa zici ca inca esti la birou?

GRAV!

campion_european25.02.2009 19:04
Si te certi pe forum ca sa nu refulezi acasa? De obicei oamenii educati, care conduc companii cu multi angajati refuleaza jucand paint-ball, considerind ca e sub demnitatea statutului lor social sa se certe cu niste necunoscuti pe net. Dar fiecare cu ale lui.

 

 

Eu nu sufar de superioritate in fata nimanui. Steaua ocupa un loc important pentru mine si nimic legat de ea nu este sub demnitatea mea. Daca am chef sa stau pe forum stau pe forum. Eu nu prea m-as certa cu nimeni si as discuta civilizat: o parere o combatere sau o aprobare. Dar n-ai cu cine

PS: si in plus de asta am de comunicat ceva statele Unite si astept sa inceapa serviciul la ei ;)

 

campion european

 

 

Faptul ca ai multe diplome nu inseamna ca esti si educat si inteligent.

Inseamna doar ca esti un tocilar de succes.

 

Pana nu probezi, toate vorbele tale sunt goale. Asa ca, mai bine nu te mai da buricul pamantului.

 

 

P.S.

E aproape ora 21.00.

Ai zic ca Johngotti a postat de la tine din birou si de aia aveti acelasi ip.OK.

Vrei sa zici ca inca esti la birou?

GRAV!

 

 

 

 

 

 

O ce perceptie interesanta despre viata ai. E, varsta ce sa-i faci. O sa-ti treaca. N-am fost tocilar in viata mea. In liceu eram mai mult corigent. Si de ce e grav daca sunt la birou??? N-auzi ca am treaba? Vrei sa plec? Plec

Fane25.02.2009 19:05
Eu nu sufar de superioritate in fata nimanui. Steaua ocupa un loc important pentru mine si nimic legat de ea nu este sub demnitatea mea. Daca am chef sa stau pe forum stau pe forum. Eu nu prea m-as certa cu nimeni si as discuta civilizat: o parere o combatere sau o aprobare. Dar n-ai cu cine

PS: si in plus de asta am de comunicat ceva statele Unite si astept sa inceapa serviciul la ei ;)

Campionule nu faci decat sa intarati spiritele si cam atat.

campion_european25.02.2009 19:07
Campionule nu faci decat sa intarati spiritele si cam atat.

 

 

probabil ca pe aia care nu suporta sa aiba cieva alta parere ii intarat. Asta-i forum. Asta-i scopul lui. Daca ar fi toti de acord ar fi plictisitor si s-ar numi cenaclu

«12345»