Eeeeh asta-i culmea tupeului. Il injurati aiurea de 2 ani dez ile si mai aveti si tupeul sa-i cereti bilete gratis. Niciun "stelist" pe care l-am intrebat pana acum de ce il injura pe Becali nu a fost in stare sa-mi spuna concret motivel;e. Doar ineptii: ca a distrus Steaua (?), ca a patat numele Stelei (?)...... Vreti anarhie si sa fiti altfel.....dati bani pe bilete. Va dati stelisti dar cand e de platit intrarea stati cu mana intinsa tocmai la ala pe care-l injurati. Asta denota si lipssa coloanei vertebrale
eeeh, te-ai gandit ca poate nu ai fost tu in stare sa intelegi motivele?! Mdea, daca tie ti se pare ineptie faptul ca unii sunt deranjati cand e patat numele Stelei, noi doi avem o problema pentru ca esti pe un site al suporterilor stelisti, nu crezi?
Vreti anarhie si sa fiti altfel.....dati bani pe bilete. Va dati stelisti dar cand e de platit intrarea stati cu mana intinsa tocmai la ala pe care-l injurati
Tu cu cine vorbesti? Cu cine te certi? Cine "este" "voi"? Cine a zis ca nu plateste intrarea?Cine sta cu mana intinsa la ala? Tu citesti ceea ce scrii inainte sau dupa ce apesi butonul ala, "adauga raspus" ?!! De fapt, ai vreo idee coerenta sa o impartasesti cu cei care, din pacate, iti vor citi ideile de "razboinic al luminii" ?!! Tu ai cea mai mica idee despre cum sta treaba cu reciprocitatea? Ca, in cazul meciurilor din deplasare, biletele rezervate fanilor Stelei nu se achizitioneaza in mod individual ci se dau intre cluburi? Ai idee cat de bucurosi ar fi "voi" daca ar putea sa isi cumpere biletele pe cont propriu in deplasari?

