FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gluma Zilei

«1646566676879»
David12.02.2011 08:46

Bai, genialule! Steaua era ceva performant care a intrat cu botul in rahat. Tu iti dai seama ca daca ajunge asta presedinte ne mancam intre noi?

bogdinho'13.02.2011 10:54
Bai, genialule! Steaua era ceva performant care a intrat cu botul in rahat. Tu iti dai seama ca daca ajunge asta presedinte ne mancam intre noi?

 

Speriatule , nu ma compara pe mine cu o " oarecare " , te rog frumos !

 

Normal ca as vrea sa ajunga maimuta presedinte daca conditia ar fi sa renunte la Steaua...

navodarean13.02.2011 11:09

Nu mai bine ... sa-i dea cineva o teapa ? :D

 

Sa-i promita presedentia, sa renunte la Steaua, si dupa sa-i dea mumu cu presedentia ?

 

Eu asa as face :))

bogdinho'13.02.2011 11:18

Un " seic " ar trebui cautat de catre noi fanii si pus sa ii faca o oferta de nerefuzat :D

navodarean13.02.2011 11:37

si unde sa-l gasesti ? in baruri ?

 

nu se baga astia ... si cioby n-o sa dea ... ca sa se transforme dupa in Steaua MUSULMANA PAC BAM BAM PAC m-ai inteles?

razvan2814.02.2011 20:44

Daca ajunge Oierul presedinte o sa il vedem pe Basescu ca fiind zeu fata de situatia actuala...

mountytoma17.02.2011 12:50

daca ajunge maimuta presedinte atunci cainele meu va fi sigur prim-ministru. cine se aseamana se aduna, nu?

 

ps am uitat sa va spun. cainele meu a murit de cativa ani. a murit de ras cand a vazut un poster cu behaila candidat la presedintie :-)

pcsbb23.02.2011 08:04

Sa ne facem ca...facem presa in Romania:

http://www.cancan.ro/sport/fotbal-intern/c...esa-150542.html

razvan2823.02.2011 18:16

Daca il enerveaza Gigi isi ia mare bataie de la brazilian :))

Daniel-Ionut28.02.2011 12:36

De ce e Mache singurul stelist care nu s-a bucurat la golul lui Bilasco?

Nu a vrut nimeni sa bata palma cu el :D

navodarean28.02.2011 12:48

Ce om e Daniel asta ba frate... n-am vazut asa ceva.

 

Si eu vroiam sa postez aceeasi treaba... :( Hi 5 !

leoSUD28.02.2011 15:51

@Daniel HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))) HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH =))))))))))))))

pcsbb28.02.2011 16:14

Ce ne spune sprost.ro:

 

Gigi B....i dezvaluie de ce depinde VIITORUL Stelei!

 

Gigi B....i a anuntat ca nu va mai investi in transferuri daca echipa rateaza iar grupele Ligii.

Viitorul Stelei tine de locul pe care vom termina campionatul. Macar pe 2 sa fim!, spune Ciobanul.

 

Mie mi se pare ca astia sunt cu cel putin 5 ani in urma. :ce_oameni:

Astristul02.03.2011 21:53
Daca ajunge Oierul presedinte o sa il vedem pe Basescu ca fiind zeu fata de situatia actuala...

Pentru o viata sanatoasa, votati-l pe Gigi! Daca nu puteti sa mergeti la vot, macar venerati-l! :D

navodarean03.03.2011 05:19
leoSUD03.03.2011 12:18

au sters articolu =)))

razvan2803.03.2011 14:29

Cred ca doar Mustata si 5-6 din Nord cred ca el e "sefu galeriei" .

vidu05.03.2011 10:36

au trecut mai mult de 2 ani de la postul asta dar...

 

o intrebare retorica cu un raspuns etern:

Cine antreneaza Steaua?

cine-antreneaza-Steaua-.jpg

nimic nu e cea ce pare...

 

cine-antreneaza-Steaua---.gif

 

razvan2805.03.2011 11:11

Nu e deloc departe de adevar...

vidu05.03.2011 20:17

sper sa nu trebuiasca ca peste inca 2 ani si inca 5 mandate ale lui Lacatus sa postez din nou caricatura... :chair:

Stryker07.03.2011 22:17

Ciobanul referitor la Cartu :

 

"Vreau sa intinereasca echipa si sa dea o nota de spectacol. Vreau sa faca echipa sa joace"

 

Cartu si spectacolul au la fel de multe in comun ca Jiji si un patron decent.

 

urmat de clasicul :

 

"O sa bag 10 milioane de euro in transferuri, trebuie sa fac o echipa puternica. Dar totul depinde de noul antrenor, nu o sa mai aduc pe cineva la 'ghici' "

pcsbb08.03.2011 09:43

Tudorel Stoica despre Meme:

Motto-ul lui s-a schimbat din "Decat o viata in genunchi, mai bine o moarte in picioare" in "Decat o moarte in genunchi, mai bine o viata pe burta".

navodarean08.03.2011 10:33

[Holy] SP3CT3R: am auzit

[Holy] SP3CT3R: ca vine cartu

[Holy] SP3CT3R: )))

Tibishannn .: mi se rupe ****

[Holy] SP3CT3R: hahahahhaha

[Holy] SP3CT3R: 4 autogradarii la palmares

[Holy] SP3CT3R: si 6 meciurin in Champions League

Tibishannn .: autogradari ?

[Holy] SP3CT3R: si a spart o banca

[Holy] SP3CT3R: )

Tibishannn .:

[Holy] SP3CT3R: retrogradari

[Holy] SP3CT3R: dar suna mai bine

Tibishannn .: ...

[Holy] SP3CT3R: auto ca le baga el

[Holy] SP3CT3R: in b

[Holy] SP3CT3R: )

 

________________________________________

 

genial, sa-mi baaaaag... (autogradarii for president)

pcsbb09.03.2011 10:09

Trist dar cam adevarat:

Coregrafie stelistă in zootehnie: http://www.kamikazeonline.ro/2011/02/coreg...a-in-zootehnie/

Dragoshel10.03.2011 09:37

Primul martor in cazul Avram vs. Craciunescu: "I-a dat un pumn de intensitate medie si l-a dezechilibrat peste scaune"

bine ca n-a fost de intensitate mare :)))

«1646566676879»