FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gluma Zilei

«1626364656679»
red&blue_boy30.12.2010 11:56

Gigi Oierul doar la o categorie a iesit... :(

:))

David30.12.2010 11:56

Foarte tare!Mai ales aia cu birliantul.

razvan2830.12.2010 16:41

Da tare aia cu cocaina bate sibutramina :))

Astristul04.01.2011 17:46

@ Daniel-Ionut: Pacat de echipa aia ca e condusa de o javra spurcata. De bucurat nu cred ca pot sa ma bucur, mai ales ca boul muta echipa la Giurgiu.

 

@ Vidu: Nota 10 pentru originalitate si haz. Foarte amuzante caricaturile, mai ales aia cu "grad de hahaler". :))

pcsbb08.01.2011 21:24

Din categoria nu mai luati presa in seama ca-i prea imbecila, ce ne spune prostport:

"Gardoș se va razboi cu "fratele" sau in Steaua - Dinamo: "Vom fi dusmani!"

 

Raul Crisan a fost coleg cu Gardos la juniori si seniori timp de 8 ani, n-au acelasi nume, nu sunt frati nici macar veri si n-au nici un fel de legatura famililala de unde dracu frati. :wanker:

vidu12.01.2011 11:31

originile familiei sunt importante pt fiecare dintre noi:

http://bit.ly/fJyutk

 

de-cand-stagneaza-evolutia-speciei-umane

mountytoma13.01.2011 07:43

mititelu are salariu de `10.000 euro pe luna de la Universitatea Craiova. rad ciorile de pe gard de cand au auzit chestia asta, prevad un nou val de gripa aviara! mai scapam de rapidisti

razvan2813.01.2011 20:13

Idiotu ia salariu de la clubul pe care il conduce si se mira de ce nu are de unde sa dea bani la jucatori...

mountytoma14.01.2011 07:13

eu nu m-as mira ca si toata familia maimutei de la loja sa aiba salariu de la Steaua.

 

asa sunt "patronii" in tara asta. de-aia nivelul nostru de trai este invidiat si de Norvegia, si de Danemarca, si de Luxemburg, tari sarace ...in patroni si guvernanti ca ai nostri.

 

se pare ca ne paste un val imens de imigranti din Scadinavia, Elvetia si Benelux. Norocul nostru e ca SUA e departe, altfel nu mai aveam loc de americani in giulesti :-)

razvan2815.01.2011 01:46

In Giulesti si asa zici ca e America...plin de ghettoisti :))

AG15.01.2011 10:47

numele giulesti vine de la tigani . ca poarta ghiuluri :))

razvan2815.01.2011 20:02

Stii cum e...daca paduchii ar straluci Giulestiul ar fi Las Vegas :))

Lays15.01.2011 21:18

sau daca tiganii ar fi licurici... :))

David25.01.2011 20:53

Razvan Lucescu: "Rezultatele echipei nationale puteau fi altele dacă nu ar fi existat greseli de arbitraj"

razvan2826.01.2011 13:00

Ce vrei...familia Lucescu.

ssinpadureacualune26.01.2011 18:52
Razvan Lucescu: "Rezultatele echipei nationale puteau fi altele dacă nu ar fi existat greseli de arbitraj"

e fisu lu tasu, n-ai ce sa-i faci...craiuie impreuna...

bogdinho'27.01.2011 09:06

Mucescu moare in martie , sigur va pleca de la nationala...nu batem nici macar Luxemburg !

razvan2828.01.2011 19:30

Bosnia ne da sa sarim clar ! Numai prin faptul ca il au pe Dzeko in atac , dar sa mai spunem si de alti jucatori si deja ne fac astia sa plangem.

 

Adevarul e ca nu avem echipa , nu avem de ce sa ne amagim.Avem o echipa slaba cu care nu poti avea pretentii sa te califici la un Mondial / European.

bogdinho'30.01.2011 13:30

Nu merita osteneala sa mai dezbatem tema " nationala " , a murit de mult , dupa plecarea lui Piturca...

razvan2830.01.2011 21:13

Asa de final...oare batem Luxemburg ? :dry:

bogdinho'31.01.2011 13:44

Daca am ajuns sa ne punem intrebarea asta , fotbalul romanesc dovedeste ca a scazut teribil in ultimii 3-4 ani...

Elvis31.01.2011 23:14

Cristian Topescu, comentariu Argentina - Romania 1990 : "Mai sunt 10 minute ... 600 de secunde".

:))

Probabil a spus si : "Lupu la balon, Lupula balon !"

:yes:

razvan2831.01.2011 23:35
Daca am ajuns sa ne punem intrebarea asta , fotbalul romanesc dovedeste ca a scazut teribil in ultimii 3-4 ani...

 

 

Eh na....da cum ti-ai dat seama ?

Le reseau pansant01.02.2011 07:25
3. Nicoliță a fost all-inclusive. Banel a dovedit ieri de ce rezistă ca titular de 6 ani la Steaua. A facut ce a vrut cu adversarii pe partea lui, a provocat faza golului de 1-0 si, poate cel mai important, a demonstrat că stie să si centreze perfect.

gsp

red&blue_boy01.02.2011 07:36

Doar noi nu-l apreciem pe Banel la adevarata valoare...

Ce sa mai,suntem niste bagabonti ! :D

«1626364656679»