Nu mai stiu ce sa spun,cand jucam tiki-taka,tzaka-tzaka sau pac-pac,acum suntem iar Real Madrid.Sa se hotarasca ne-a Jiji! ![]()
Nu mai stiu ce sa spun,cand jucam tiki-taka,tzaka-tzaka sau pac-pac,acum suntem iar Real Madrid.Sa se hotarasca ne-a Jiji! ![]()
Maine o sa zica ca suntem Milanul Estului ![]()
Am ras cu lacrimi la declaratia asta:
Nu vreau să il contrazic pe Mihai in legatură cu transferul lui Maftei, dar trebuie să inteleagă că eu tin la orgoliul si demnitatea suporterilor Stelei. Dacă l-aș lua pe Mircea Lucescu ca antrenor, nu ar mai trebui să ii consult, dar dacă l-aș aduce pe Razvan Lucescu ar trebui să il consult. Pentru fotbalistul de la Dinamo nu ar trebui să ii consult pentru că a cantat 'Steaua e numai una'", a spus Ciobanul la gsptv.
Deci tine la orgoliul si demnitatea suporterilor dar l-ar aduce pe Lucescu antrenor
)
La orgoliul si demnitatea noastra cred ca s-a gandit si cand a avut fularul javrelor la gat..
Ciobanul: "Mă simt foarte prost in această situatie, la iarnă bag 10 milioane in echipă"
Ciobanul: "Mă simt foarte prost in această situatie"
asta nu e o gluma,e o afirmatie reala.
Ciobanul: "Mă simt foarte prost in această situatie, la iarnă bag 10 milioane in echipă"
A uitat sa specifice si moneda de referinta, adica ROL (lei vechi).
Gluma 1 (sportro): Dragomir anunta o victorie istorica! "Vreau sa fiu pe Ghencea cand o batem pe Liverpool!"
Gluma 2: Jocul Stelei lui becaly de azi .. chiar daca mai sunt 19 ore pana la meci.
Buna gluma! ![]()
Ciobanul:"cel mai fotbalist de rasa de la noi e Tanase. avem fotbalisti de calitate in Romania dar singurul de rasa e Tanase. Tanase poate sa joace, parerea mea, si la tichi taca Barcelona la ora asta"
probabil ca de la 12 incolo joaca in bambu
Tanase fotbalist ? Mie aseara mi s-a parut cel mai penibil de pe teren , sincer pana si Banel mi-a placut mai mult.
Asta numai fite are in cap , se crede mare tehnic dar se impiedica in minge , mai buni decat el sunt si juniorii de la Steaua II.
"Cea mai tare galerie din lume, ironizata pe Ghencea!
Fanii Stelei au taxat numarul mic de suporteri englezi prezenti la meciul de aseara
Chiar daca isi anuntase prezenta in numar mare la meciul de pe Ghencea, galeria lui Liverpool a numarat doar 300 de persoane.
Printre ei s-au aflat si cativa romani, membri ai fan clubului Liverpool.
Stelistii au profitat de moment pentru a ironiza cea mai frumoasa galerie din lume si au afisat un banner la inceputul meciului cu mesajul: "Minus 400 you bloody bastards!" "
prost.ro
- 400 de interzisi.
Meme-mumu cica a inceput hegemonia Stelei !
de acum cativa ani cand a inceput o alta hegemonie de-a lui Meme, nu mai vedem fotbal in Ghencea, decat eventual la adversari
Dinamo - Astra, bilete vandute dupa prima zi: 4 ![]()
Eheeeeee, avanseaza tipii, se anunta o mare alb rosie ![]()
Wow. Ce de lume! Probabil joaca fara specatori din cauza incidentelor din tribuna! ![]()
Dinamo - Astra, bilete vandute dupa prima zi: 4Eheeeeee, avanseaza tipii, se anunta o mare alb rosie
de scaune
si care e gluma?ca e ceva normal lucrul asta,acolo langa spital
ce tare
de scaune
Cica nici scaunele nu mai vin la meci! ![]()
Abia astept sa vad Dinamo pe Lia Manoliu ![]()
joc scoala ![]()
Se clatina pozitia d-lui Mustata, se prefigureaza cel mai bun transfer al lui MM !
Sefa':
atentie acolo sus!
LUPTA CEAHLAU!
stiti cum cantati? Eee oooo da-o naibii de treaba! ![]()