FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gluma Zilei

«1606162636479»
red&blue_boy24.11.2010 23:08

Nu mai stiu ce sa spun,cand jucam tiki-taka,tzaka-tzaka sau pac-pac,acum suntem iar Real Madrid.Sa se hotarasca ne-a Jiji! :D

razvan2824.11.2010 23:24

Maine o sa zica ca suntem Milanul Estului :))

Bogdan25.11.2010 19:00

Am ras cu lacrimi la declaratia asta:

 

Nu vreau să il contrazic pe Mihai in legatură cu transferul lui Maftei, dar trebuie să inteleagă că eu tin la orgoliul si demnitatea suporterilor Stelei. Dacă l-aș lua pe Mircea Lucescu ca antrenor, nu ar mai trebui să ii consult, dar dacă l-aș aduce pe Razvan Lucescu ar trebui să il consult. Pentru fotbalistul de la Dinamo nu ar trebui să ii consult pentru că a cantat 'Steaua e numai una'", a spus Ciobanul la gsptv.

 

Deci tine la orgoliul si demnitatea suporterilor dar l-ar aduce pe Lucescu antrenor :)))

razvan2825.11.2010 19:47

La orgoliul si demnitatea noastra cred ca s-a gandit si cand a avut fularul javrelor la gat..

Lari25.11.2010 22:23

Ciobanul: "Mă simt foarte prost in această situatie, la iarnă bag 10 milioane in echipă"

Alex88pl26.11.2010 00:46
Ciobanul: "Mă simt foarte prost in această situatie"

asta nu e o gluma,e o afirmatie reala.

 

Astristul29.11.2010 12:22
Ciobanul: "Mă simt foarte prost in această situatie, la iarnă bag 10 milioane in echipă"

 

A uitat sa specifice si moneda de referinta, adica ROL (lei vechi).

Fan FC Steaua01.12.2010 23:22

Gluma 1 (sportro): Dragomir anunta o victorie istorica! "Vreau sa fiu pe Ghencea cand o batem pe Liverpool!"

 

Gluma 2: Jocul Stelei lui becaly de azi .. chiar daca mai sunt 19 ore pana la meci.

vidu02.12.2010 11:03

Antrenorul perfect pt Steaua Bucuresti

http://bit.ly/i2zDgh

viteza-de-rotatie-a-antrenorilor-la-Stea

Astristul02.12.2010 11:56

Buna gluma! :))

Alex88pl02.12.2010 20:10

Ciobanul:"cel mai fotbalist de rasa de la noi e Tanase. avem fotbalisti de calitate in Romania dar singurul de rasa e Tanase. Tanase poate sa joace, parerea mea, si la tichi taca Barcelona la ora asta"

probabil ca de la 12 incolo joaca in bambu

razvan2803.12.2010 13:06

Tanase fotbalist ? Mie aseara mi s-a parut cel mai penibil de pe teren , sincer pana si Banel mi-a placut mai mult.

 

Asta numai fite are in cap , se crede mare tehnic dar se impiedica in minge , mai buni decat el sunt si juniorii de la Steaua II.

stelista_cristina03.12.2010 13:08

"Cea mai tare galerie din lume, ironizata pe Ghencea!

Fanii Stelei au taxat numarul mic de suporteri englezi prezenti la meciul de aseara

Chiar daca isi anuntase prezenta in numar mare la meciul de pe Ghencea, galeria lui Liverpool a numarat doar 300 de persoane.

 

Printre ei s-au aflat si cativa romani, membri ai fan clubului Liverpool.

 

Stelistii au profitat de moment pentru a ironiza cea mai frumoasa galerie din lume si au afisat un banner la inceputul meciului cu mesajul: "Minus 400 you bloody bastards!" "

 

prost.ro

Stanici03.12.2010 13:39

- 400 de interzisi.

mountytoma03.12.2010 15:53

Meme-mumu cica a inceput hegemonia Stelei !

 

de acum cativa ani cand a inceput o alta hegemonie de-a lui Meme, nu mai vedem fotbal in Ghencea, decat eventual la adversari

Daniel-Ionut04.12.2010 08:01

Dinamo - Astra, bilete vandute dupa prima zi: 4 :naughty:

Eheeeeee, avanseaza tipii, se anunta o mare alb rosie :D

Astristul04.12.2010 08:23

Wow. Ce de lume! Probabil joaca fara specatori din cauza incidentelor din tribuna! :))

AG04.12.2010 09:28
Dinamo - Astra, bilete vandute dupa prima zi: 4 :naughty:

Eheeeeee, avanseaza tipii, se anunta o mare alb rosie :D

de scaune

Alex88pl04.12.2010 09:46

si care e gluma?ca e ceva normal lucrul asta,acolo langa spital

suporterbetiv04.12.2010 10:56

ce tare

red&blue_boy04.12.2010 14:50
de scaune

Cica nici scaunele nu mai vin la meci! :D

razvan2804.12.2010 19:44

Abia astept sa vad Dinamo pe Lia Manoliu :))

AG04.12.2010 20:07

joc scoala :))

dee04.12.2010 21:35

Se clatina pozitia d-lui Mustata, se prefigureaza cel mai bun transfer al lui MM !

 

Sefa':

atentie acolo sus!

LUPTA CEAHLAU!

stiti cum cantati? Eee oooo da-o naibii de treaba! :D

 

Sefa de galerie

STARforce05.12.2010 08:35
«1606162636479»