FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gluma Zilei

«1616263646579»
vidu06.12.2010 02:11

epic!

 

oile daca vad mieii.. am separat mieii.. si oile incep sa zbiara dupa miei.
mountytoma10.12.2010 17:01

Lacatus se plange prin jurnale ca Andrei ionescu nu e pe lista UEFA, de-aia ii va fi greu la napoli.

 

oare in campionat pe ce lista nu se afla Andrei ionescu ca nu a prins nici un minut cred in tot turul?

 

parca il aud pe Lacatus ca nu a reusit calificarea pentru ca i-au reziliat contractul lui apostol :-)

razvan2811.12.2010 19:55

La scuze se stie ca suntem campioni...sunt curios ce va zice oierul daca vom pierde la Napoli despre Lacatus.

pcsbb17.12.2010 15:15

Militica Dragomir

"Daca Steaua ii avea pe Banel si Tanase castiga cu 2-0" :bananadance:

razvan2817.12.2010 19:26

Mai ales pe Banel :))

pcsbb18.12.2010 05:35

Astazi gsp ne arunca o bomba: "Ciobi n-a dat nici un ban pe jucatorii de la Urziceni" :ce_oameni:

De parca il suspecta cineva ca ar fi cheltuit vreo 4 milioane de euro. :bananadance:

bogdinho'18.12.2010 11:11
Abia astept sa vad Dinamo pe Lia Manoliu :))

 

Acolo vor venii taranii , sa vada noul stadion... :))

 

Astazi gsp ne arunca o bomba: "Ciobi n-a dat nici un ban pe jucatorii de la Urziceni" :ce_oameni:

De parca il suspecta cineva ca ar fi cheltuit vreo 4 milioane de euro. :bananadance:

 

Pai era clar ca nu a dat niciun leu , nu avea de unde :))

danimarcu18.12.2010 18:43
Astazi gsp ne arunca o bomba: "Ciobi n-a dat nici un ban pe jucatorii de la Urziceni" :ce_oameni:

De parca il suspecta cineva ca ar fi cheltuit vreo 4 milioane de euro. :bananadance:

 

A fost o demonstratie de forta,dupa cum spunea santajistul sentimental Ilie Subordonescu.

pcsbb19.12.2010 08:51

Nu stiu daca ar putea sa fie trecut la glume, dar ca sa-si dea seama si retarzii cat de mult respect are ciobi pentru fotbal:

 

"Oierul vrea sa poata sa-i puna pe liber pe jucatorii veniti la Steaua in orice moment, in functie de randamentul lor. Toti jucatorii care vor veni in Ghencea vor avea o clauza prin care vor putea fi disponibilizati pe loc.

Astfel, Oierul crede ca nu va mai fi nevoit sa le achite salariile jucatorilor care il nemultumesc. In principiu, contractele vor avea o durata normala, insa patronul va putea sa dea afara jucatorul unilateral oricand doreste. Adica, Oierul poate da afara un jucator dupa un meci daca acesta nu joaca asa cum vrea finantatorul."

razvan2819.12.2010 12:33

Sa vedeti acum cati mari jucatori vor veni la noi...vom ajunge sa cumparam de la ACS Berceni si ALRO Slatina.....

DanStan19.12.2010 14:03

:worthy: danke, Jiji !

 

Cineva isi punea problema intr-un articol recent cum ca "aoleo, ce ne facem daca ia Steaua campionatu' si se declara stelisti toti frijijistii ?" Mai baieti, nu e nici un pericol. Nici chiar in Romania nu se poate castiga campionatul cu un management de doi lei. Si cam toti marii jucatori ai Stelei au avut perioade in care au fost 'petarde'. Doar ca pe vremea aia existau 'creiere' la club care au avut rabdare cu ei ...

razvan2819.12.2010 20:12

Parerea mea ar fi o idee buna la cum merge echipa in momentul de fata sa fie adus Dica.E liber de contract trebuie doar sa ii dea faimosul sau salariu de 10 mii pe luna ca sigur va accepta si n-ar fi rau deloc.

 

Dica in momentul de fata e cam peste tot ce are Steaua , cu exceptia lui Stancu.

red&blue_boy19.12.2010 20:47

Cat e Oierul nu mai vine Dica,nu-l mai aduce Oierul...

razvan2819.12.2010 22:51

Am auzit ca s-ar fi inteles cu Astra...

Stryker19.12.2010 23:16

daca vine Dica ... la ce salariu ar pretinde, sunt slabe sansem, poate doar daca i-ar achita aia de la Catania salariul integral atunci sa accepte Jiji

 

desi Dica a fost un fotbalist in adevaratul sens al cuvatului in timpul in care a stat la noi, eu unul as prefrera sa ramana Kape si Anghelov si sa nu se intoarca cracanatul

 

 

Astristul20.12.2010 11:46
@ Razvan28: Zici ca e o moda. Toata lumea la Astra. :rolleyes:
red&blue_boy20.12.2010 12:00

Am inteles ca si Prunea ar veni la Astra!

Va faceti echipa de Sampion Lig!

razvan2820.12.2010 18:51

Da sunt convins...

Daniel-Ionut20.12.2010 19:01

@astristule, esti in al 9-lea cer a? :naughty::D

razvan2820.12.2010 21:06

Normal ca e fericit.Iti dai seama ce face acum cu 1 sticla de Chivas si 2 curve la el acasa nu ?

pcsbb21.12.2010 07:20

Ciorile au petrecut, la fel ca javrele, bucurandu-se pentru insuccesele noastre. Paradoxal, desi avem un dusman la conducerea clubului care vrea numai sa traga bani, tot realizam ceva mai mult decat restul nulitatilor acolo unde conteaza, in Europa.

Ciori-gol, sau Sumi-gol :yeahh: a fost in centrul atentiei la petrecerea organizata intr-un cort cu acustica buna. Toata lumea s-a ridicat in picioare si a strigat Forta Napoli. (Ma intreb cum se croncane asta in limba lor).

 

Sorinel Pustiu a fost "MC"-ul petrecerii :bananadance: si prestatorul croncanelii organizate :))

red&blue_boy21.12.2010 08:01

Penibil...Ei nici barem n-au fost intr-o Cupa Europeana...

Ce-ar fi sa ne apucam si noi sa strigam Forza Nurnberg sau mai stiu eu ce...

Niste frustrati!

DanStan21.12.2010 10:42

Ce Nurnberg, frate ? Skonto Riga ! Aia echipa adevarata ! Nici nu visam noi sa jucam cu superechipe d-astea.

razvan2821.12.2010 17:45

Pentru cRapid putem sa spunem doar atat...ciocu mic , 3 titluri aveti :))

vidu30.12.2010 11:54

Am decernat Premiile pt anul 2010 http://bit.ly/hofGua

Felicitari castigatorilor... !

«1616263646579»