epic!
oile daca vad mieii.. am separat mieii.. si oile incep sa zbiara dupa miei.
epic!
oile daca vad mieii.. am separat mieii.. si oile incep sa zbiara dupa miei.
Lacatus se plange prin jurnale ca Andrei ionescu nu e pe lista UEFA, de-aia ii va fi greu la napoli.
oare in campionat pe ce lista nu se afla Andrei ionescu ca nu a prins nici un minut cred in tot turul?
parca il aud pe Lacatus ca nu a reusit calificarea pentru ca i-au reziliat contractul lui apostol :-)
La scuze se stie ca suntem campioni...sunt curios ce va zice oierul daca vom pierde la Napoli despre Lacatus.
Militica Dragomir
"Daca Steaua ii avea pe Banel si Tanase castiga cu 2-0" ![]()
Mai ales pe Banel ![]()
Astazi gsp ne arunca o bomba: "Ciobi n-a dat nici un ban pe jucatorii de la Urziceni" ![]()
De parca il suspecta cineva ca ar fi cheltuit vreo 4 milioane de euro. ![]()
Abia astept sa vad Dinamo pe Lia Manoliu![]()
Acolo vor venii taranii , sa vada noul stadion... ![]()
Astazi gsp ne arunca o bomba: "Ciobi n-a dat nici un ban pe jucatorii de la Urziceni"De parca il suspecta cineva ca ar fi cheltuit vreo 4 milioane de euro.
Pai era clar ca nu a dat niciun leu , nu avea de unde ![]()
Astazi gsp ne arunca o bomba: "Ciobi n-a dat nici un ban pe jucatorii de la Urziceni"De parca il suspecta cineva ca ar fi cheltuit vreo 4 milioane de euro.
A fost o demonstratie de forta,dupa cum spunea santajistul sentimental Ilie Subordonescu.
Nu stiu daca ar putea sa fie trecut la glume, dar ca sa-si dea seama si retarzii cat de mult respect are ciobi pentru fotbal:
"Oierul vrea sa poata sa-i puna pe liber pe jucatorii veniti la Steaua in orice moment, in functie de randamentul lor. Toti jucatorii care vor veni in Ghencea vor avea o clauza prin care vor putea fi disponibilizati pe loc.
Astfel, Oierul crede ca nu va mai fi nevoit sa le achite salariile jucatorilor care il nemultumesc. In principiu, contractele vor avea o durata normala, insa patronul va putea sa dea afara jucatorul unilateral oricand doreste. Adica, Oierul poate da afara un jucator dupa un meci daca acesta nu joaca asa cum vrea finantatorul."
Sa vedeti acum cati mari jucatori vor veni la noi...vom ajunge sa cumparam de la ACS Berceni si ALRO Slatina.....
danke, Jiji !
Cineva isi punea problema intr-un articol recent cum ca "aoleo, ce ne facem daca ia Steaua campionatu' si se declara stelisti toti frijijistii ?" Mai baieti, nu e nici un pericol. Nici chiar in Romania nu se poate castiga campionatul cu un management de doi lei. Si cam toti marii jucatori ai Stelei au avut perioade in care au fost 'petarde'. Doar ca pe vremea aia existau 'creiere' la club care au avut rabdare cu ei ...
Parerea mea ar fi o idee buna la cum merge echipa in momentul de fata sa fie adus Dica.E liber de contract trebuie doar sa ii dea faimosul sau salariu de 10 mii pe luna ca sigur va accepta si n-ar fi rau deloc.
Dica in momentul de fata e cam peste tot ce are Steaua , cu exceptia lui Stancu.
Cat e Oierul nu mai vine Dica,nu-l mai aduce Oierul...
Am auzit ca s-ar fi inteles cu Astra...
daca vine Dica ... la ce salariu ar pretinde, sunt slabe sansem, poate doar daca i-ar achita aia de la Catania salariul integral atunci sa accepte Jiji
desi Dica a fost un fotbalist in adevaratul sens al cuvatului in timpul in care a stat la noi, eu unul as prefrera sa ramana Kape si Anghelov si sa nu se intoarca cracanatul
Am inteles ca si Prunea ar veni la Astra!
Va faceti echipa de Sampion Lig!
Da sunt convins...
@astristule, esti in al 9-lea cer a? ![]()
![]()
Normal ca e fericit.Iti dai seama ce face acum cu 1 sticla de Chivas si 2 curve la el acasa nu ?
Ciorile au petrecut, la fel ca javrele, bucurandu-se pentru insuccesele noastre. Paradoxal, desi avem un dusman la conducerea clubului care vrea numai sa traga bani, tot realizam ceva mai mult decat restul nulitatilor acolo unde conteaza, in Europa.
Ciori-gol, sau Sumi-gol
a fost in centrul atentiei la petrecerea organizata intr-un cort cu acustica buna. Toata lumea s-a ridicat in picioare si a strigat Forta Napoli. (Ma intreb cum se croncane asta in limba lor).
Sorinel Pustiu a fost "MC"-ul petrecerii
si prestatorul croncanelii organizate ![]()
Penibil...Ei nici barem n-au fost intr-o Cupa Europeana...
Ce-ar fi sa ne apucam si noi sa strigam Forza Nurnberg sau mai stiu eu ce...
Niste frustrati!
Ce Nurnberg, frate ? Skonto Riga ! Aia echipa adevarata ! Nici nu visam noi sa jucam cu superechipe d-astea.
Pentru cRapid putem sa spunem doar atat...ciocu mic , 3 titluri aveti ![]()
Am decernat Premiile pt anul 2010 http://bit.ly/hofGua
Felicitari castigatorilor... !