Cred ca toata suflarea olteneasca o sa fie la meci... Si cu 1-0 daca ii batem eu sunt satisfacut... 3 puncte sa luam si sa ii asteptam pe caini din postura de lideri... si asa sa ramanem pana dupa ultima etapa a returului... :wink:
Anul asta e Stelist acum cand se vor implinii 20 de ani de la marea izbanda a ros-albastrilor in Europa.
dc esti pesimist...pana la finalu campionatului nu iti place :wink:
