14.09.2005 14:55
pacat ca am luat gol de la descultii aia ,in rest Steaua merge bine
pacat ca am luat gol de la descultii aia ,in rest Steaua merge bine
eu as zice ca e mai bine ca am primit gol de la Pandurii! se crease un fel de "frica" sa nu primim gol si asta putea bloca exprimarea echipei. acum putem juca fara frica pierderii unui astfel de "record".
eu as zice ca e mai bine ca am primit gol de la Pandurii! se crease un fel de "frica" sa nu primim gol si asta putea bloca exprimarea echipei. acum putem juca fara frica pierderii unui astfel de "record".
corect, dar era mai bine fara gol ![]()
sa zicem ca si-au mai revenit...chiar daca ala a fost un auto-gol.....dupa cate am auzit....ca de vazut nu am putut sa vad meciul
...oricum...bine ca l-au lasat pe Carlos rezerva.....da Doamne...sa castige si urmatoarele meciuri.....Forza Steaua
Ai gresit topic-ul. Acesta este dedicat meciului tur.