FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pandurii-Steaua

«1345»
pletea14.09.2005 14:55

pacat ca am luat gol de la descultii aia ,in rest Steaua merge bine

victor15.09.2005 09:09

eu as zice ca e mai bine ca am primit gol de la Pandurii! se crease un fel de "frica" sa nu primim gol si asta putea bloca exprimarea echipei. acum putem juca fara frica pierderii unui astfel de "record".

FanSteaua4Life15.09.2005 11:47
eu as zice ca e mai bine ca am primit gol de la Pandurii! se crease un fel de "frica" sa nu primim gol si asta putea bloca exprimarea echipei. acum putem juca fara frica pierderii unui astfel de "record".

corect, dar era mai bine fara gol :D

fatacucola04.05.2006 13:09

sa zicem ca si-au mai revenit...chiar daca ala a fost un auto-gol.....dupa cate am auzit....ca de vazut nu am putut sa vad meciul :(...oricum...bine ca l-au lasat pe Carlos rezerva.....da Doamne...sa castige si urmatoarele meciuri.....Forza Steaua

Bogdan4Steaua04.05.2006 16:02

Ai gresit topic-ul. Acesta este dedicat meciului tur.

«1345»