FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pandurii-Steaua

«1235»
SteauaToronto28.08.2005 19:54

Urmatorul meci pe care echipa noastra o sa-l dispute o sa fie la Pandurii! Comentarii aici inainte si dupa meci!

 

 

 

 

 

 

Un meci relativ usor parerea mea pe care trebuie sa-l castigam pentru a avea moral bun!

I.N.Money28.08.2005 20:03

Batem,prevad niste goluri desprinse din filmele SF...doar e Tibi Lung portar la ei.. :lol:

SteauaToronto28.08.2005 21:17

Am avut un program relativ usor pana acum! Primul meci tare va fi dupa meciul de la Pandurii cu Dinamo! Sper sa ne razbunam pentru infrangerea din SuperCupa si sa umilim cainii!

sorin_77729.08.2005 03:21

suna a meci amical, Pandurii-Steaua, nici nu iti vine sa crezi ca e de divizia A... :lol:

 

Trebuie sa ii asteptam pe caini in Ghencea din fotoliul de lider... Batem dar nu cred ca o vom mai face la scor, un 2-0 cel mult... Frumos ar fi sa nu primim gol... Am stabilii un record national cred.

Virgil29.08.2005 06:49

Chiar e necesar sa se joace acest meci ?

Daca ma gandesc bine,probabil ca da.

Pentru ca si targ-jienii si-au castigat dreptul sa vada echipa campioana pe stadionul lor.

Macar pentru atat e important ca echipa lor de suflet a promovat in prima Divizie.

 

E normal sa castigam.

E bine sa o facem la modul serios.

Sa nu ne batem joc de ei.

Ma astept la cel putin doua goluri marcate si cel mult la patru.

Pentru ca in acest inceput de campionat Steaua nu a ajuns niciodata la 5 goluri marcate.

Sper de asemenea sa nu primim gol.

 

In rest ma gandesc la ce e mai bine.

Sa avem un stadion plin cu Dinamo si sa-i invingem cel putin la mustata;sa spalam rusinea necalificarii in grupele CL dand o lectie de fotbal lui Valerenga.

 

 

Mereu superiori.

SteauaToronto29.08.2005 11:24

Nu conteaza cum dar trebuie sa luam 3 puncte chiar daca ii batem cu 1-0! Si atunci sa vina cainii in Ghencea!

kishcutia29.08.2005 11:31

Nici meciul acesta nu ar trebui privit de sus...uneori echipele mici pot face cele mai mari surprize. Nu ma astept la cine stie ce scor...probabil ca toti jucatorii de la tg Jiu o sa stea "cu fundu-n poarta"

Virgil29.08.2005 11:47

La asta te astepti tu din partea lor?

Eu cred ca vor avea macar curiozitatea sa-i vada la fata pe ai nostri.Asa ca vor sta cu fata,pe doua linii,la limita careului lor de 16m si vor incerca sa contraatace.

Chiar asa de lipsite de respect gazde sa fie targ-jienii astia?

Sa ne intampine cu partea dorsala ?

Hm.

kishcutia29.08.2005 11:49

nu cred ca vor sta pe 2 linii....ca aia din spate o sa fie dezavantajati...:P

kyd29.08.2005 11:51

Nu cred ca vom avea prea mare bataie de cap cu astia,sper sa castigam fara saa primim gol si sa dam vreo 2-3 poate chiar mai mult.

Un!t3d Roon3y29.08.2005 13:31

Speram intr-un meci usor la Tg.Jiu.Doamne fereste un semi esec ca se stie ca noi nu avem nevoie de puncte pierdute aiurea(pe noi nu ne ajuta arbitri ca p altii).Speram ca meciul va fi tratat cu seriozitate si castigat la pas.

Nero29.08.2005 18:15

Daca se baga cu fundu-n poarta, tot cu fata spre noi or sa fie :idea: Chiar si indiferent de poarta (cine stie, le-o da prin cap sa stea cu fundu-n poarta noastra 8) ) ;) Sau poate nu vizualizez eu bine fenomenul :?

 

Una peste alta, au mai fost buturugi de-astea... sa tratam totusi meciul cu seriozitate, intr-un campionat chiar si golaverajul conteaza :roll:

SteauaToronto29.08.2005 21:30

Nu cred ca o sa avem vreo problema cu Pandurii! Un 2-0 pentru ai nostri cred ca este suficient!

bebeto29.08.2005 21:56

pe astia ii batem.adevaratul test va fi cu Dinamo si cu valerenga

SteauaToronto29.08.2005 22:20
pe astia ii batem.adevaratul test va fi cu Dinamo si cu valerenga

 

Da dar pana atunci trebuie sa castigam acest meci relativ usor cu Pandurii!

 

Hai baieti inca 4 goluri :P !

sorin_77730.08.2005 01:46
Nu cred ca o sa avem vreo problema cu Pandurii! Un 2-0 pentru ai nostri cred ca este suficient!

 

Hai baieti inca 4 goluri  !

 

Doua sau patru goluri, Trebuie sa te hotarasti. Ii pui pe Iacob si pe Dica in incurcatura...

ulivius30.08.2005 04:08

Sunt sigur ca-i vom bate pe astia. Va fi un antrenament cu public. Sper sa-l bage titular pe Cristea, sa sparga gheata odata baiatul asta.

sorin_77730.08.2005 04:11

Nu ajunge Cristea titular cu Pandurii... Se va juca cu Oprita alaturi de Iacob. va fi primul meci cand cei doi vor face cuplu de atac din primul minut.

I.N.Money30.08.2005 09:30

o sa`i batem...dar Steaua joaca in deplasare..stiim totzi cum jucam noi in deplasare..si astia din tg Jiu o sa joace la rupere...dar batem...2-0,Victoras si DICAnio :wink:

whatever30.08.2005 14:06

evident ca o sa bata Steaua.

reddog30.08.2005 14:12

Cum naiba sa nu ii bateti pe sarmanii olteni? De meciul asta va faceti voi probleme? Daca si asta e meci greu...

Grinch30.08.2005 18:24

Nici un meci nu seama cu altul : Steaua - Poli Iasi 0-1

sorin_77731.08.2005 03:10

mai Grinch, e adevarat ce spui tu dar de ce dezgropi tu mortii acum... ??? :lol: lasa-ne sa ne bucuram si noi mai mult anul acesta...

FortuneTeller31.08.2005 03:46

Va fi mai greu decit vrem noi... Nici Rosenborg nu era departe de astia, si abia ne-am trezit dupa minutul 70. Steaua joaca mai bine cu Valencia si Liverpool decit cu Cirnati Tg Jiu sau Burgeri Iasi.

Bodanel31.08.2005 04:27

Daca luam meciul in serios eu zic ca batem si nici nu luam gol; daca tratam meciul superficial s-ar putea sa ne ardem.

«1235»