FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Iti Place Sa Mergi Pe Bicicleta ? Scrie Aici Despre Pasiunea Ta

«14567812»
micutZu' Deni11.08.2009 14:40
wtf ... nu trebuie ulei t90 sau ce zici u acolo, eu unu am spray de ulei pt bicle si sunt multumit, tot ce aud in mers este roata pe asfalt :D

 

Da ce are uleiu de masina T90 ? Ca e tot un unguent ...

MoWeed11.08.2009 14:42

E foarte bun mah Deni, crezi ca uleiul pentru biciclete nu e acelasi lucru? Poate nu e asa rafinat ca cel de masina...

axl11.08.2009 14:45

Ma enerveaza la culme topicul asta.

MoWeed11.08.2009 14:46

Ce dai sa-l inchid?

axl11.08.2009 14:48

O portocala.

micutZu' Deni11.08.2009 14:55
Ma enerveaza la culme topicul asta.

 

Ca nu sti sa mergi pe bicicleta ... :)))

fredysteaua11.08.2009 17:15

are careva idee cat costa un kilometraj si ce arata exact?

ady_ultras11.08.2009 17:19
are careva idee cat costa un kilometraj si ce arata exact?

iti arata alcoolemia :))

razvan2811.08.2009 19:01

@ady: nu arata ca m-am urcat io in Ior pe bicla dupa 2 beri si nu arata nimic in plus :))

 

E cam 400 de mii , dar gasesti si mai ieftine.

micutZu' Deni14.08.2009 20:32

Ba io am o sa cu suspensie ... ba si a naiba scartaie mereu ma ... da nu scartaie numai din suspensie cartie fiecare fier din ea ... cu ca sa ii dau ca speri dela nu cumpar !!

Vlad Bogdan14.08.2009 21:12

@ Deni : esti demential omule NU MAI Pot de ras =))))) uite cum ai scris postul . Reciteste inainte sa postezi ca sa nu ma mai binedispui :))

 

On topic: am si eu bicicleta si ma dau destul de mult , e un balance deala 3.1 de la hervis sports luat acum 2 ani cu 900 de lei parca ... si acum merge fara probleme , nu i-am schimbat nimic , nicio reparatie , doar putin spray la lant.

micutZu' Deni16.08.2009 20:05

Ba luai de la taicamiu niste T90 ... dc ziceti ca nu e bine sa dau cu dela ?? Vreau sa dau pe la sa si pe la pedala ...

D4v1dstelist16.08.2009 20:13

Da-i numa'.Da' ziceau ca e mai scump ca e rafinat.

MoWeed16.08.2009 21:55
Vreau sa dau pe la sa

:)) Cum sa dai cu ulei pe la sa?

ady_ultras16.08.2009 22:48

ori iti scartzaie shaua sub tine.. ori vrei sa-ti alunece in cur, hotarastete :))

micutZu' Deni17.08.2009 13:46
ori iti scartzaie shaua sub tine.. ori vrei sa-ti alunece in cur, hotarastete :))

 

Pai am sa daia smechera din germania cu suspensie ... si a inceput sa scartaie ... ii trebuie ulei :D

ady_ultras17.08.2009 15:32

d-aia smekera din germania, ce marka? d-aia smekera din germania cum spui tu, am si eu de vreo 5 ani si nu am schimbat nimic la ea nici macar sabotii, si am 3000 km pe ea, nu scartzaie de nici unde

 

171839414a8979bd3ad02.JPG

 

BULLS OMP 4.50 , doar k a mea e gri titan

Deni17.08.2009 20:45

A mea are vreo 10 ani lejes , nu are suspensie , nu cercuri duble , nu V-breke (acum i-am pus ) ... da are schimbatoare shimano si niste foi imense , e de oras mai mult , cadru usor :D

MoWeed17.08.2009 21:59

Acum fiecare se lauda ce bicicleta are?

Eu am o bicicleta chinezeasca cumparata cand abia aparusera mountain-bike-urile la noi.

ady_ultras17.08.2009 22:19

are roti ? asta conteaza nu ce marca e

MoWeed17.08.2009 22:24

Atata timp cat isi face treaba si e capabila sa faca fata pe orice fel de drum, normal ca nu ma intereseaza marca. Oricum bicicleta aia chinezeasca a rezistat pe niste drumuri din care si unele biciclete noi(cel putin cele DHS si First Bike) ar iesi sifonate

ady_ultras17.08.2009 22:55

dap, eu nu am renuntat la bicla mea veke, care este tot kineazeasca, o am si o folosesc, o pastrez in stare perfecta, atata timp kt merge e de nota 10 :x

Deni19.08.2009 11:11

Vechea mea bicicleta e un pegas ... care e in stare mai bun decat actuala bicicleta , i-am dat-o lu varamea .... ma oftica ca ii tocisem cauciucurile alea cu dunga alba :X

Maye19.08.2009 11:35
Acum fiecare se lauda ce bicicleta are?

Eu am o bicicleta chinezeasca cumparata cand abia aparusera mountain-bike-urile la noi.

De ce te dai mare ma?Eu nu am.

MoWeed19.08.2009 14:52

Vrei?

«14567812»