wtf ... nu trebuie ulei t90 sau ce zici u acolo, eu unu am spray de ulei pt bicle si sunt multumit, tot ce aud in mers este roata pe asfalt![]()
Da ce are uleiu de masina T90 ? Ca e tot un unguent ...
wtf ... nu trebuie ulei t90 sau ce zici u acolo, eu unu am spray de ulei pt bicle si sunt multumit, tot ce aud in mers este roata pe asfalt![]()
Da ce are uleiu de masina T90 ? Ca e tot un unguent ...
E foarte bun mah Deni, crezi ca uleiul pentru biciclete nu e acelasi lucru? Poate nu e asa rafinat ca cel de masina...
Ma enerveaza la culme topicul asta.
Ce dai sa-l inchid?
O portocala.
Ma enerveaza la culme topicul asta.
Ca nu sti sa mergi pe bicicleta ...
)
are careva idee cat costa un kilometraj si ce arata exact?
are careva idee cat costa un kilometraj si ce arata exact?
iti arata alcoolemia ![]()
@ady: nu arata ca m-am urcat io in Ior pe bicla dupa 2 beri si nu arata nimic in plus ![]()
E cam 400 de mii , dar gasesti si mai ieftine.
Ba io am o sa cu suspensie ... ba si a naiba scartaie mereu ma ... da nu scartaie numai din suspensie cartie fiecare fier din ea ... cu ca sa ii dau ca speri dela nu cumpar !!
@ Deni : esti demential omule NU MAI Pot de ras =))))) uite cum ai scris postul . Reciteste inainte sa postezi ca sa nu ma mai binedispui ![]()
On topic: am si eu bicicleta si ma dau destul de mult , e un balance deala 3.1 de la hervis sports luat acum 2 ani cu 900 de lei parca ... si acum merge fara probleme , nu i-am schimbat nimic , nicio reparatie , doar putin spray la lant.
Ba luai de la taicamiu niste T90 ... dc ziceti ca nu e bine sa dau cu dela ?? Vreau sa dau pe la sa si pe la pedala ...
Da-i numa'.Da' ziceau ca e mai scump ca e rafinat.
Vreau sa dau pe la sa
Cum sa dai cu ulei pe la sa?
ori iti scartzaie shaua sub tine.. ori vrei sa-ti alunece in cur, hotarastete ![]()
ori iti scartzaie shaua sub tine.. ori vrei sa-ti alunece in cur, hotarastete![]()
Pai am sa daia smechera din germania cu suspensie ... si a inceput sa scartaie ... ii trebuie ulei ![]()
d-aia smekera din germania, ce marka? d-aia smekera din germania cum spui tu, am si eu de vreo 5 ani si nu am schimbat nimic la ea nici macar sabotii, si am 3000 km pe ea, nu scartzaie de nici unde
BULLS OMP 4.50 , doar k a mea e gri titan
A mea are vreo 10 ani lejes , nu are suspensie , nu cercuri duble , nu V-breke (acum i-am pus ) ... da are schimbatoare shimano si niste foi imense , e de oras mai mult , cadru usor ![]()
Acum fiecare se lauda ce bicicleta are?
Eu am o bicicleta chinezeasca cumparata cand abia aparusera mountain-bike-urile la noi.
are roti ? asta conteaza nu ce marca e
Atata timp cat isi face treaba si e capabila sa faca fata pe orice fel de drum, normal ca nu ma intereseaza marca. Oricum bicicleta aia chinezeasca a rezistat pe niste drumuri din care si unele biciclete noi(cel putin cele DHS si First Bike) ar iesi sifonate
dap, eu nu am renuntat la bicla mea veke, care este tot kineazeasca, o am si o folosesc, o pastrez in stare perfecta, atata timp kt merge e de nota 10 :x
Vechea mea bicicleta e un pegas ... care e in stare mai bun decat actuala bicicleta , i-am dat-o lu varamea .... ma oftica ca ii tocisem cauciucurile alea cu dunga alba :X
Acum fiecare se lauda ce bicicleta are?Eu am o bicicleta chinezeasca cumparata cand abia aparusera mountain-bike-urile la noi.
De ce te dai mare ma?Eu nu am.
Vrei?