Cumpara un SH la vro 200 si restu' pastreaza-i sa-i bei peste vro 2-3 ani.
Da.. ii mai pui si la banca sa scoti dobanda ![]()
Cumpara un SH la vro 200 si restu' pastreaza-i sa-i bei peste vro 2-3 ani.
Da.. ii mai pui si la banca sa scoti dobanda ![]()
Nu,voi ma invatati la prostii.Lasati bautura, ca aia nu e din banii astia.
=))
Serios acum, ceva sugestii pentru bicicleta pana in 1000ron si un magazin de incredere.
Pt plimbari in parc si oras sunt bune alea de la First Bike...la 5-6 milioane te tine cam 3-4 ani..restu ori ii bei ori ii pastrezi sa iti iei alta bicla peste cativa ani.Io am una de la First Bike am dat 8 pe ea si o am din iunie anu trecut si nu a avut nimic pana acum..
ce aveti frate cu first bike... doamne.. ia'ti o bicla de la CUBE sau de la KELLYS ..... cea mai buna sugestie e sa te duci in mall baneasa, si la etaju 1 ai biciclete cate vrei pana in 1000 ron super smekere
io azi am luat un caine intre roti la bicicleta...
ce aveti frate cu first bike... doamne.. ia'ti o bicla de la CUBE sau de la KELLYS ..... cea mai buna sugestie e sa te duci in mall baneasa, si la etaju 1 ai biciclete cate vrei pana in 1000 ron super smekere
AG io am luato de la first bike si pana acum n-am avut probleme cu ea...de la Cube sunt peste 15 milioane nu cred ca gaseste ceva sub 10.
Care mergeti la ''Prima Evadare'' ?
Adica ?
Suna bine...cine ar mai veni ?![]()
Ce tare!