FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Iti Place Sa Mergi Pe Bicicleta ? Scrie Aici Despre Pasiunea Ta

«1101112»
Daniel-Ionut23.04.2010 17:05
Cumpara un SH la vro 200 si restu' pastreaza-i sa-i bei peste vro 2-3 ani.

 

Da.. ii mai pui si la banca sa scoti dobanda :D

pytycrys23.04.2010 17:31

Nu,voi ma invatati la prostii.Lasati bautura, ca aia nu e din banii astia.

=))

Serios acum, ceva sugestii pentru bicicleta pana in 1000ron si un magazin de incredere.

razvan2823.04.2010 20:34

Pt plimbari in parc si oras sunt bune alea de la First Bike...la 5-6 milioane te tine cam 3-4 ani..restu ori ii bei ori ii pastrezi sa iti iei alta bicla peste cativa ani.Io am una de la First Bike am dat 8 pe ea si o am din iunie anu trecut si nu a avut nimic pana acum..

AG24.04.2010 02:21

ce aveti frate cu first bike... doamne.. ia'ti o bicla de la CUBE sau de la KELLYS ..... cea mai buna sugestie e sa te duci in mall baneasa, si la etaju 1 ai biciclete cate vrei pana in 1000 ron super smekere

iNsTiGaToR24.04.2010 17:45

io azi am luat un caine intre roti la bicicleta...

razvan2825.04.2010 20:52
ce aveti frate cu first bike... doamne.. ia'ti o bicla de la CUBE sau de la KELLYS ..... cea mai buna sugestie e sa te duci in mall baneasa, si la etaju 1 ai biciclete cate vrei pana in 1000 ron super smekere

 

 

 

AG io am luato de la first bike si pana acum n-am avut probleme cu ea...de la Cube sunt peste 15 milioane nu cred ca gaseste ceva sub 10.

iNsTiGaToR28.04.2010 18:27

Care mergeti la ''Prima Evadare'' ?

razvan2829.04.2010 13:11

Adica ?

iNsTiGaToR29.04.2010 18:11
razvan2829.04.2010 19:27

Suna bine...cine ar mai veni ?:D

MoWeed29.04.2010 19:31

Ce tare!

«1101112»