FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Iti Place Sa Mergi Pe Bicicleta ? Scrie Aici Despre Pasiunea Ta

«19101112»
MoWeed19.03.2010 10:08

Las' ca-ti ia Maye din banii de la buget

Maye19.03.2010 10:08

Andreeaaa.

Deja is blanaaaaa

MikStelista19.03.2010 10:09

Daaaaaa :P

 

 

Maye19.03.2010 10:09

Ma mai iubesti?

 

MoWeed19.03.2010 10:10

Bah, pentru "asl pls?" aveti messanger, ce dracu

MikStelista19.03.2010 10:11
Ma mai iubesti?

 

 

Maxim :inlove:

Maye19.03.2010 10:12

taci bai piticule.

vrajesc aici .

uite , daca vrei sa fi muierea mea iti dau un cadru de pegas.

si na nu sunt offline de ala.

sabin130719.03.2010 10:13

Atunci facem remorca pt bicicleta, atas ceva. Oricum vinul se va imparti in functie de cat se pedaleaza, sau in functie de cat suport moral se aduce.

Serios, acum ca vin caldurile, ar fi o treaba excelenta sa ne sincronizam timpul liber si sa-l petrecem in halul asta.

Maye19.03.2010 10:16

remorca pt mine bai Sabine.Aveti ce cara ca m-am ingrasat ca un vitel de taiat inainte de Pasti.

sabin130719.03.2010 10:19

Pai atunci te repartizam in remorca de la tricicleta Andreei. Dupa aia va intelegeti voi daca legati remorca de tricicleta sau tricicleta de remorca.

Maye19.03.2010 10:19

O punem inauntru nu in fata.

MoWeed19.03.2010 10:21

Lasa ca te duce Andreea pe cadrul pegasului pe care o sa i-l cumperi. Neaparat sa fie de culoare portocalie

Maye19.03.2010 10:22

sau macar de culoarea berii.

Ati vazut ultimul model de la mountain bike de ala?e pidza.

iar nu sunt offfline de ala.

MoWeed19.03.2010 10:23

Nu mah, nu l-am vazut. Descrie-l, te rog

Maye19.03.2010 10:24

blond cu ochii albastri.

MoWeed19.03.2010 10:25

Bicicleta mah. Gay-ule

 

Daca n-o descrii, erai off-topic si-ti dau ban

Maye19.03.2010 10:26

Esti nebun frate?

Eu asa ii spun.Cadru.

 

De exmplu iti spun si tie.

Uite ce fata de cadru ai.

Daniel Ionut are fata de spita.

RobYnho19.03.2010 10:47

Ce va mai place shaorma, biciclistilor.

MoWeed19.03.2010 10:50

Vorbeai tu mah anorexicule?

MikStelista19.03.2010 10:50

Tu esti fanul nr. 1 :))

 

 

Maye19.03.2010 10:54

robi betivu

RobYnho19.03.2010 10:54
Vorbeai tu mah anorexicule?

 

Nu mananc mult, ma, insa compensez cu bere.

razvan2823.03.2010 12:42

Bun asa robynho :))

 

Weekendu asta ce ziceti de o intalnire la Universitate si sa o luam spre Romana - Victoriei - Aviatorilor - Herastrau cu intoarcere pe Dorobanti , apoi spre ASE la romana si o oprire prin centru vechi la un pub ceva dupa ?

pytycrys23.04.2010 13:39

Baieti, am si eu nevoie de o sugestie de o bicicleta noua.

Bicicleta trebuie sa fie pana in 1000Ron , de la un magazin de incredere. Precizez ca am 14 ani, 1,65 metri dar vreau sa ma tina si peste cativa ani.

O folosesc sa ma plimb cu ea prin parc, pe strada.Rar pe drumuri off road si la drumuri lungi.

Multumes mult.

Ronnie23.04.2010 16:32

Cumpara un SH la vro 200 si restu' pastreaza-i sa-i bei peste vro 2-3 ani.

«19101112»