Las' ca-ti ia Maye din banii de la buget
Las' ca-ti ia Maye din banii de la buget
Andreeaaa.
Deja is blanaaaaa
Daaaaaa ![]()
Ma mai iubesti?
Bah, pentru "asl pls?" aveti messanger, ce dracu
Ma mai iubesti?
Maxim ![]()
taci bai piticule.
vrajesc aici .
uite , daca vrei sa fi muierea mea iti dau un cadru de pegas.
si na nu sunt offline de ala.
Atunci facem remorca pt bicicleta, atas ceva. Oricum vinul se va imparti in functie de cat se pedaleaza, sau in functie de cat suport moral se aduce.
Serios, acum ca vin caldurile, ar fi o treaba excelenta sa ne sincronizam timpul liber si sa-l petrecem in halul asta.
remorca pt mine bai Sabine.Aveti ce cara ca m-am ingrasat ca un vitel de taiat inainte de Pasti.
Pai atunci te repartizam in remorca de la tricicleta Andreei. Dupa aia va intelegeti voi daca legati remorca de tricicleta sau tricicleta de remorca.
O punem inauntru nu in fata.
Lasa ca te duce Andreea pe cadrul pegasului pe care o sa i-l cumperi. Neaparat sa fie de culoare portocalie
sau macar de culoarea berii.
Ati vazut ultimul model de la mountain bike de ala?e pidza.
iar nu sunt offfline de ala.
Nu mah, nu l-am vazut. Descrie-l, te rog
blond cu ochii albastri.
Bicicleta mah. Gay-ule
Daca n-o descrii, erai off-topic si-ti dau ban
Esti nebun frate?
Eu asa ii spun.Cadru.
De exmplu iti spun si tie.
Uite ce fata de cadru ai.
Daniel Ionut are fata de spita.
Ce va mai place shaorma, biciclistilor.
Vorbeai tu mah anorexicule?
Tu esti fanul nr. 1 ![]()
robi betivu
Vorbeai tu mah anorexicule?
Nu mananc mult, ma, insa compensez cu bere.
Bun asa robynho ![]()
Weekendu asta ce ziceti de o intalnire la Universitate si sa o luam spre Romana - Victoriei - Aviatorilor - Herastrau cu intoarcere pe Dorobanti , apoi spre ASE la romana si o oprire prin centru vechi la un pub ceva dupa ?
Baieti, am si eu nevoie de o sugestie de o bicicleta noua.
Bicicleta trebuie sa fie pana in 1000Ron , de la un magazin de incredere. Precizez ca am 14 ani, 1,65 metri dar vreau sa ma tina si peste cativa ani.
O folosesc sa ma plimb cu ea prin parc, pe strada.Rar pe drumuri off road si la drumuri lungi.
Multumes mult.
Cumpara un SH la vro 200 si restu' pastreaza-i sa-i bei peste vro 2-3 ani.