FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Iti Place Sa Mergi Pe Bicicleta ? Scrie Aici Despre Pasiunea Ta

«1234512»
ady_ultras06.07.2009 12:22

hai mah nene nu prinde mai multa viata topicul asta :| ??

razvan2806.07.2009 17:48

Unii nu prea ajung pana aici ca e mult de rotit la scroll...discutii diverse e mai in josu paginii

micutZu' Deni06.07.2009 20:56
Unii nu prea ajung pana aici ca e mult de rotit la scroll...discutii diverse e mai in josu paginii

 

 

 

Imi rupsai azi curu la cat mersai cu biciclea ... ma doare de nu mai pot ... :D

fredysteaua06.07.2009 21:11

hai sa facem un protest anti Gigi pe bicicleta=)))))))))))))

 

vorbind serios m-as baga intr-o cursa cu bicicletele :X

 

 

razvan2806.07.2009 21:18

Daca ne-am strange mai multi doritori am putea face una.In Parcul 23 , la turnul de parasutism este o zona cu 2 alei mai mici dar sunt destul de libere.In rest nu imi vine acum in minte un parc sau o zona asa mai libera.

ady_ultras08.07.2009 19:25

orinunde, numai sa fim multi :D asa minim 5 :D

fredysteaua08.07.2009 19:43

incepeti de acum si ziceti care ar vrea sa mearga? sau sa ne strangem toti dintr-o zona gen unirii dristor obor zona aia si sa venim odata de la meci pana la muncii sau pana undeva pe biciclete :)))))))) in timpu meciului le legam undeva... :)) ar fii tar3 si nu am mai da baniii la taxiu daca ar fii seara tarziu

ady_ultras09.07.2009 19:17

eu ma bag

fredysteaua09.07.2009 19:30

lasa ady ca mergem amandoi :))) si daca ne enervam merem si la Ceahlaul in prima etapa...cu ocazia asta imi dai si alea 5 beri pe care o sa le castig :)))) ca pe bicicleta ai voie sa mergi baut :))

razvan2809.07.2009 21:27

Mi-ar place sa merg la meciu cu Ujpest cu bicla :D

Eu stau in zona Obor...ne-am putea intalni insa in orice zona centrala.

Dar unde le legam :blink:

ady_ultras09.07.2009 22:54

@ fredy - :)) ce sigur esti p tine :D ramane de vazut cu berile :)) poate le dam inainte de meciul cu nemtzenii

 

@ Razvan, eu stau in ptm, am stat pe langa obor, maica domnului daca cunosti, putem merge , si le putem lega in benzinarie,parerea mea, acolo mi-am lasat d multe ori scuterul si nu a fost absolut nici o problema

razvan2810.07.2009 11:00

Maica Domnului ?

Eu stiu bine Bucurestiul da asta chiar nu stiu unde e :))

ady_ultras10.07.2009 14:22

lol :))

razvan2811.07.2009 13:49

Unde e ?:))

ady_ultras11.07.2009 18:57
ady_ultras17.07.2009 19:06

joi seara dupa ce am plecat de la stadion , l-am vazut p un tip care a venit cu bicla la meci, si o lasase la benzinarie legata, deci, cand facem si noi iesirea aia de care vorbeam ?

micutZu' Deni19.07.2009 17:40

Ba da io daca merg vreo 3 ore cu bicicleta incepe sa ma doara spatele ... nu stau io bine sau asa e si la voi ?

Daniel-Ionut19.07.2009 18:20
Ba da io daca merg vreo 3 ore cu bicicleta incepe sa ma doara spatele ... nu stau io bine sau asa e si la voi ?

 

Pai ce te duci pana in Honduras de mergi 3 ore pe bicicleta?

 

FA O PAUZA! :)

 

Hmm... sau tu participi la Turul Frantei in secret :hmmm:

micutZu' Deni19.07.2009 19:43

Ma plimb 3 ore ... nu ii dau in freza 3 ore ....

ady_ultras19.07.2009 19:52

schimba-ti saua si n-o sa te mai doara, eu am mers 115 km fara oprire si nu ma durea nimik :D

 

aa, sau regleaza-ti inaltimea de la sha, daca e lasata jos p cadru e normal sa te doara, cea mai comoda pozitie de mers p bicicleta este atunci cand ai picioarele perfect intinse cand pedala e jos

 

micutZu' Deni21.07.2009 20:21

Saua e destul de u ... ghidonu e cam jos :D

ady_ultras21.07.2009 23:13

poate stai pre cocosat p bicla

micutZu' Deni22.07.2009 21:00
poate stai pre cocosat p bicla

 

Nu stau cocosat ... vazui ca nu am pozitia perfecta ... picioru intins cand e pedala jos ... da daca dau saua mai sus nu mai ajung la asfalt cand opresc la semafor:)), si am si cadru dela in care dau cu familia in el ..:-S

ady_ultras22.07.2009 21:58

hm.. nasol nasol, eu m-am bagat azi la un offroad prin padure p la baneasa si la un moment dat am pus si eu o frana mai brusca p fatza si am dat in cadru cu mostenitorii :))

dulcicutza22.07.2009 22:46

Eu nu stiu sa merg pe bicicleta :( ,sunt mica si tuta,stiu in schimb sa calaresc motorul daca e pana in 600cmc.Se pune?

«1234512»