Dupa parerea mea,nu este un articol cu tenta rasista,cu atat mai putin comentariile.Este ceva normal sa hulesti aceasta natie de puturosi,hoti si criminali,atata timp cat,peste tot in lume,numele de roman si Romania este imediat asociat acestor nespalati.Si in tara si in afara,romanii au de suferit de pe urma mancatorilor de lebede.
Fara a le tine partea,departe de mine gandul asta,tin sa va reamintesc,daca mai este nevoie,ca si noi avem clanuri,de asa zisi interlopi formati in marea lor majoritate din tigani.La fel ca peste tot,in lumea asta nimeni nu a luat masuri drastice impotriva lor.(si aici ma refer la cei in masura sa o faca,la autoritati)De ce?..este intrebarea.Rata criminalitatii a crescut ingrijorator.
Unde esti tu TEPES?
Am mai pierdut un om de valoare,un sportiv de viitor.
Dumnezeu sa il odihneasca!
