Klaus astea sunt regulamentele si in fotbalul mare la orice turneu final de CM sau CE.
Klaus astea sunt regulamentele si in fotbalul mare la orice turneu final de CM sau CE.
mai am cu meph, meciul pt locul 1. Nu m-as fi gandit.
Grupa 8
puricele88 - Juventus Torino vs otaku332004 - Sampdoria 3-0
puricele88 - Juventus Torino vs dogu_91 - Stuttgart 4-2
puricele88 - Juventus Torino vs mihainho_86 - Tottenham 4-2
puricele88 - Juventus Torino vs cosmin_marin25 - Man. City 3-1
@klaus, trebuie sa iti desenam ?
grupa 4 : drlv85 - Ajax Amsterdam vs varga_nandor2005 - F.C. Porto 1-2
drlv85 vs varga_nandor2005 [1-2]
yamasha_tusca vs drlv85 [1-2]
GRUPA 5
f1or_cs - AC Milan vs fifa_for_fun - CF Sevilla 1-4
f1or_cs - AC Milan vs nnmfifa08 - Schalke 04 2-3
f1or_cs - AC Milan vs serilius_2005 - Hamburg 5-1
Grupa 1 :
alexxx_tzupy - Manchester United vs only_babbardel1 - Bayer Leverkusen 3 - 1
Nu vroiam sa ma bag .. chiar nu ma intereseaza .. dar klaus, nu trebuie sa ne repeti de cel putin 3 ori (in 3 postari diferite) ca vezi draga d-le: "nu`i corect sa mearga mai departe cineva pe care l`am invins" ... i`auzi nene .. zici tu .. uite ca e corect .. accepta realitatea, invata sa pierzi oricat de frustrant ar fi. Numa' bine !
@klaus, mai asteapta si tu ca poate se retrage cineva dintre cei calificati ![]()
mihainho_86(Tottenham) dami accept ca altfel sunt nevoit sa cer 3-0.....
hai ca ti-am dat add....n'aveam la ce sa dau accept ca erai la ignore(nu stiu din ce motiv:) )
Grupa 5:
f1or_cs vs fifa_for_fun 1-4
f1or_cs vs nnmfifa08 2-3
f1or_cs vs serilius_2005 5-1
fifa_for_fun vs nnmfifa08 4-1
fifa_for_fun vs serilius_2005
nnmfifa08 vs serilius_2005 2-1
grupa 6: marianbolohan - Real Madrid vs costinn_89 - Saint Etienne 4-1
un clasament la fiecare grupa se poate?
GRUPA 1 - e gata si grupa asta
1. Man United 3 3 0 0 17-6 9 pct.
2. Bayern Munchen 4 2 1 1 20-9 7 pct.
3. Bayer Leverkusen 4 2 1 1 15-7 7 pct.
4. Celtic Glasgow 2 0 0 2
5. Aston Villa 3 0 0 3
alexxx_tzupy - Manchester United 6 vs 3 fallenangell002000 - Bayern Munchen
alexxx_tzupy - Manchester United 8 vs 2 ady_adinho - Aston Villa
alexxx_tzupy - Manchester United 3 vs 1 only_babbardel1 - Bayer Leverkusen
alexxx_tzupy - Manchester United vs lizzzzzzzzzzard - Celtic Glasgow
ady_adinho - Aston Villa 1 vs 9 fallenangell002000 - Bayern Munchen
ady_adinho - Aston Villa 0 vs 8 only_babbardel1 - Bayer Leverkusen
ady_adinho - Aston Villa vs lizzzzzzzzzzard - Celtic Glasgow
only_babbardel1 - Bayer Leverkusen 2 vs 2 fallenangell002000 - Bayern Munchen
only_babbardel1 - Bayer Leverkusen 4 vs 2 lizzzzzzzzzzard - Celtic Glasgow
lizzzzzzzzzzard - Celtic Glasgow 0 vs 6 fallenangell002000 - Bayern Munchen
marianbolohan - Real Madrid vs i0nutz83 - Newcastle United 4-0
Grupa 5
fifa_for_fun - CF Sevilla vs serilius_2005 - Hamburg 3-1 ... 9 puncte am .. golaveraj ....11-3
yamasha_tusca - Werder Bremen vs varga_nandor2005 - F.C. Porto 7-0
GRUPA 4
mihai1411 - CF Barcelona vs yamasha_tusca - Werder Bremen 7-1
alinn50c - OLympique Lyon vs yamasha_tusca - Werder Bremen 2-4 ![]()
yamasha_tusca - Werder Bremen vs drlv85 - Ajax Amsterdam 1-2
yamasha_tusca - Werder Bremen vs varga_nandor2005 - F.C. Porto 7-0
mai trebuie sa joc cu alinn50c .. cat de curand .. in jur de 21:30 ajung azi acas' ![]()
LE: acum am aflat ca alinn50c s-a retras .. aia e .. nu mai am de jucat nimic
situatie interesanta si la noi in grupa...cred ca o sa fim 3 cu 6 puncte pentru un singur loc:locul 2. astept clasamentul final:D
@drlv alta treaba nu ai ? eu nu am mai zis nimic de mult si te-ai gasit tu sa dai replica ... asta e, asta este regulamentul . Dura lex, sed lex ![]()
Nu am reusit sa dau de otaku332004,i-am lasat mai multe mesaje.
Cu god nu m-am sincronizat,poate jucam azi
daca se poate o amanare pana maine la meciul meu cu meph, daca nu ne gasim pana pe seara. Suntem ambii calificati, trebuie sa jucam pt locul 1. Si nu prea am putut juca, pentru ca am fost ocupat in ultimele zile.