FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa Fcsteaua

«12347»
alexxx_tzupy08.01.2009 21:05

gr1 alexxx_tzupy - Manchester United vs ady_adinho - Aston Villa 8-2

 

alexxx_tzupy - Manchester United vs only_babbardel1 - Bayer Leverkusen 3-1

 

alexxx_tzupy - Manchester United vs fallenangell002000 - Bayern Munchen 6-3

Dany's08.01.2009 21:31

ronaldo_0201 - Inter Milan [1 - 4] Danny_racari_92 - Portsmouth

klaus_e89 - Arsenal Londra [0 - 2] Danny_racari_92 - Portsmouth

buli2buli - Everton [2 - 1] Danny_racari_92 - Portsmouth (de-a dreptul incredibil..mai rar vezi meciuri d-astea)

BabBarDeL08.01.2009 21:40

Grupa 1 :

 

only_babbardel1 - Bayer Leverkusen vs fallenangell002000 - Bayern Munchen 2 - 2

GOD08.01.2009 21:50

puricele88 ( Juventus Torino) vs dogu_91 ( Stuttgart) =4-2 (dif de team)

cosmin_marin25 (Man. City) vs dogu_91 ( Stuttgart)=1-3

mihainho_86(Tottenham) vs dogu_91 ( Stuttgart)=4-5

dogu_91 ( Stuttgart) vs otaku332004 ( Sampdoria)=9-0(SHOW)

 

9p.

klaus_e8908.01.2009 22:17

GRUPA 7

 

ronaldo_0201 vs klaus_e89

 

ronaldo_0201 vs buli2buli

 

ronaldo_0201 1 - 4 Danny_racari_92

 

klaus_e89 vs buli2buli

 

klaus_e89 0 - 2 Danny_racari_92

 

buli2buli vs Danny_racari_92

Sergyu1609.01.2009 12:26

Grupa 2

s3rgyu_adriano_13 - AS Roma 4-3 badboy_steaua - Benfica

 

Am avut 4-0 dar m-am prostit rau pe final si era sa ma coste.

ady_4steaua09.01.2009 14:48

Grupa 1

 

ady_adinho - Aston Villa vs fallenangell002000 - Bayern Munchen

 

ady_adinho - Aston Villa vs only_babbardel1 - Bayer Leverkusen 0-8

 

ady_adinho - Aston Villa vs lizzzzzzzzzzard - Celtic Glasgow

 

pending...

BabBarDeL09.01.2009 15:59

Grupa 1 :

 

ady_adinho - Aston Villa vs only_babbardel1 - Bayer Leverkusen 0 - 8

blindica09.01.2009 17:47

Grupa 2

 

blind1ro ? Fiorentina vs badboy_steaua - Benfica 3- 2

 

 

quitarr - Chelsea Londra vs blind1ro - Fiorentina 3-3 !!!!

 

 

s3rgyu_adriano_13 - AS Roma vs blind1ro ? Fiorentina 1-2

 

Merg mai departe

i0nutz8309.01.2009 18:32

Grupa 6

 

i0nutz83 - vs costinn_89 3-1 .

DoctorLov09.01.2009 19:33

GRUPA 1

 

alexxx_tzupy - Manchester United 6 vs 3 fallenangell002000 - Bayern Munchen

 

ady_adinho - Aston Villa 1 vs 9 fallenangell002000 - Bayern Munchen

 

only_babbardel1 - Bayer Leverkusen 2 vs 2 fallenangell002000 - Bayern Munchen

 

lizzzzzzzzzzard - Celtic Glasgow 0 vs 6 fallenangell002000 - Bayern Munchen

BabBarDeL09.01.2009 21:54

Grupa 1 :

 

only_babbardel1 - Bayer Leverkusen vs lizzzzzzzzzzard - Celtic Glasgow : 4 - 2

 

*S-ar presupune meci cu probleme, lizzzzzzzzzzard m-ar acuza ca am jucat cu cu+W. A si salvat reluarea, eu am iesit, nu consider ca trebuie sa salvez la fiecare meci reluarea, fiindca nici nu mi-am inchipuit ca se va gandi ca un cu+A e acelasi cu cu+W, si asta care l-am dat foarte rar. Nu a vrut sa-mi trimita nici reluarea sustinand ca o va da direct unui admin :) astept si eu, sper sa se vada bara de jos cum se incarca cand dadeam A, altfel nu stiu cum se demonstreaza, dar astept reluarea si apoi discutam, ca nici nu tin minte exact cand am dat cu+A.

Dany's09.01.2009 21:58

de sters

quitarr09.01.2009 22:02

quitarr - Chelsea Londra vs s3rgyu_adriano_13 - AS Roma 4-1

 

quitarr - Chelsea Londra vs blind1ro - Fiorentina 3-3

 

quitarr - Chelsea Londra vs badboy_steaua - Benfica 6-2

blindica09.01.2009 22:13

@ quitar : nu se tine cont de postarea ta, s-a cerut un mod specific de a posta . Nu mai faceti off-topic aiurea ca o sa stea cine o sta sa caute rezultatele 2 h.

klaus_e8909.01.2009 23:44

GRUPA 7

 

ronaldo_0201 vs klaus_e89

 

ronaldo_0201 vs buli2buli

 

ronaldo_0201 1 - 4 Danny_racari_92

 

klaus_e89 2 - 1 buli2buli

 

klaus_e89 0 - 2 Danny_racari_92

buli2buli vs Danny_racari_92

mihai141110.01.2009 08:35

gata am revenit si eu,marti spre miercuri se anunta iar ninsori si o sa fiu prins iar cu munca,sper sa nu fie probleme ca sa ma pot ocupa de cupa,daca nu o sa ma ajute blind

 

 

GRUPA 4

 

mihai1411 - CF Barcelona vs alinn50c - OLympique Lyon

 

mihai1411 - CF Barcelona vs yamasha_tusca - Werder Bremen 7-1

 

mihai1411 - CF Barcelona vs drlv85 - Ajax Amsterdam 8-2

 

mihai1411 - CF Barcelona vs varga_nandor2005 - F.C. Porto 6-1

B33KTA10.01.2009 10:48

GRUPA 7

ronaldo_0201 - Inter Milan vs buli2buli - Everton 2-3.. :punk:

buli2buli - Everton vs Danny_racari_92 - Portsmouth 2-1

sharkybv10.01.2009 10:55

grupa 4: mihai1411 - CF Barcelona vs varga_nandor2005 - F.C. Porto 6-1 ce meci egal, cu asa echipe numai sa joci

Dany's10.01.2009 11:03

GRUPA 7

 

ronaldo_0201 1 - 3 klaus_e89

 

ronaldo_0201 2 - 3 buli2buli

 

ronaldo_0201 1 - 4 Danny_racari_92

 

klaus_e89 2 - 1 buli2buli

 

klaus_e89 0 - 2 Danny_racari_92

buli2buli 2 - 1 Danny_racari_92

Sergyu1610.01.2009 11:36

Grupa 2

 

quitarr-s3rgyu_adriano_13 4-1 ...Atentie mare , chinuiti-va sa jucati acum cu mine. E debandada totala , nu imi mai iasa nimic in ultimele 4-5 meciuri.

klaus_e8910.01.2009 12:43

GRUPA 7

 

ronaldo_0201 1 - 3 klaus_e89

 

ronaldo_0201 2 - 3 buli2buli

 

ronaldo_0201 1 - 4 Danny_racari_92

klaus_e89 2 - 1 buli2buli

 

klaus_e89 0 - 2 Danny_racari_92

buli2buli 2 - 1 Danny_racari_92

 

klaus_e89 ::::: 3 --- 2 . 0 . 1 --- 5 . 3 --- 6p.

buli2buli ::::: 3 --- 2 . 0 . 1 --- 6 . 5 --- 6p.

danny_racari_92 ::::: 3 --- 2 . 0 . 1 --- 7 . 3 --- 6p.

4.ronaldo_0201 ::::: 3 --- 0 . 0 . 3 --- 4 . 10 --- 0p.

 

eu am batut pe buli

buli a batut pe danny

danny m-a batut pe mine

 

cine merge mai departe ?

ronaldo_020110.01.2009 12:45

klaus si danny racari....din meciurile directe nu se poate decide..ramane golaveraju

 

ady_4steaua10.01.2009 12:48

se face clasament in 3

 

danny 3 pct gol 3-2

buli 3 pct gol 3-3

klaus 3 pct gol 2-3

 

mai departe merg danny si buli

Dany's10.01.2009 12:51

Opriti-va..Mihai sau BLINDICA decid!

 

Dupa regulament cum suntem 3 insi,rezultatele directe nu pot fi luate in considerare.A doua varianta e golaverajul.

 

Adica eu si buli mergem mai departe.

«12347»