FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa Fcsteaua

«1567»
marianb01.02.2009 19:10

2. mrianbolohan - puricele88

 

turu: puricele88 - marianbolohan 2-3

returu: marianbolohan - puricele88 2-2

mihai141103.02.2009 18:41

tzupy te astept pt retur,dupa scuzele de rigoare bineinteles

 

Alex_tzuppy - mihai1411

 

5-2

5-3

 

 

finala

 

alex tzuppy-marianbolohan

 

regulile le stiti,fara qw,1 singur meci

alexxx_tzupy03.02.2009 21:23

alexxx_tzupy-marianbolohan 4-2

mihai141104.02.2009 12:34

CASTIGATORUL CUPEI : alexxx_tzupy,felicitari

«1567»