FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa Fcsteaua

«134567»
mihai141116.01.2009 14:55

va mai las pana luni seara....apoi anulez tot si trecem mai departe

drlv8516.01.2009 17:49
@drlv alta treaba nu ai ? eu nu am mai zis nimic de mult si te-ai gasit tu sa dai replica ... asta e, asta este regulamentul . Dura lex, sed lex ;)

 

Hai ca esti amuzant .. asta e problema ta, nu? .. cand am postat eu ..

 

Totusi e bine ca intre timp ai ajuns la concluzia ca "asta este regulamentul"

 

P.S. Poti sa fii linistit .. ca de treaba imi gasesc mereu .. n`o sa ajungi sa`mi dai tu ;)

mihainho8617.01.2009 12:42

Grupa 8

mihainho_86-Tottenham vs otaku332004 sampdoria 1-0

GOD18.01.2009 11:36

puricele88 ( Juventus Torino) vs dogu_91 ( Stuttgart) =4-2 (dif de team)

cosmin_marin25 (Man. City) vs dogu_91 ( Stuttgart)=1-3

mihainho_86(Tottenham) vs dogu_91 ( Stuttgart)=4-5

dogu_91 ( Stuttgart) vs otaku332004 ( Sampdoria)=9-0(SHOW)

 

9p

 

Mai postez si eu inca odata ca sunt rezultatele pe la pagina 2.

 

klaus_e8919.01.2009 12:19

pai se pare ca nu prea ai ... atata timp cat dai replici unui om care vrea sa te ignore, deci practic il starnesti si il obligi sa iti dea replica ! ai nevoie sa discuti cu cineva ? te simti singur ?

 

ca sa fiu si ontopic : felicitari celor care s-au calificat mai departe :)

Dany's20.01.2009 14:28
:wave: e marti deja:)
blindica20.01.2009 16:50

GRUPA 1

 

1.Alex_tzuppy

2.Fallenangell002000

 

GRUPA 2

 

1 .quitarr

2 blind1ro

 

GRUPA 3

 

1.meph_frumossu

2.rusu_andrey2005

 

GRUPA 4

 

1.mihai1411

2.yamasha_tusca

 

 

GRUPA 5

 

1.fifa_for_fun

2.nnmfifa08

 

GRUPA 6

 

1.marianbolohan

2.ionutz83

 

 

GRUPA 7

 

1.Danny_racari_92

2.buli2buli

 

GRUPA 8

 

1.puricele88 -

2.dogu_91 ?

 

 

Faza urmatoare se joaca astfel :

 

1. Alex_tzuppy vs blind1ro

 

2. Fallenangell002000 vs quitarr

 

3. meph_frumossu vs yamasha_tusca

 

4. rusu_andrey2005 vs mihai1411

 

5. fifa_for_fun vs i0nutz83

 

6. nnmfifa08 vs marianbolohan

 

7. Danny_racari_92 vs dogu_91

 

8. buli2buli vs puricele88

 

Se joaca in dubla mansa, host la alegere,regulile si setarile din campionat + restrictie QW. In caz de egalitate dupa cele 2 meciuri , se joaca un al 3 lea DECISIV,inclusiv penalty-uri. Termen : Duminica , 25 ianuarie , ora 22 : 00

 

Sper ca e bine, nu am vorbit cu Mihai,e mai mult o actiune proprie dar nu cred ca sunt probleme !

i0nutz8320.01.2009 16:52

hahaha drlv te simti singur ? ;)

crist3a20.01.2009 16:55

eu nu inteleg frate sistemul asta.... de ce se duce drlv mai departe??? cand in meciurile directe is cel mai bun ???

 

eu chair nu inteleg sistemul asta...cum iei meciul direct intre mine si drlv si golaveraju cu varga??? eu, dupa cum mi se pare logic, e sa iei meciurile directe, cum situatia egala urmeaza ca si criteriu de departajare goalverajul ori de la meciurile directe dintre noi 3 , ori tot golaverajul.... Sistemul asta ales de blindica nu are niciun Dumnezeu! suntem in samoa?

Sergyu1620.01.2009 17:16

Deci sunt 3 jucatori cu 6 puncte .

 

Rezultate directe : drlv-varga 1-2 tusca-drlv 1-2 , tusca-varga 7-0 . Fiecare are o victorie si o infrangere , nu se poate face departajarea asa. In mod normal se va face un clasament in 3 in care conteaza golaverajul . Acesta arata astfel:

 

Tusca 8-2

Drlv 3-3

Varga 2-8

 

Asa s-a facut si in grupa lui klaus.

B33KTA20.01.2009 17:18

am picat cu unul dintre cei mai buni , ma bucur , sigur o fur

bubutza20.01.2009 17:24
Deci sunt 3 jucatori cu 6 puncte .

 

Rezultate directe : drlv-varga 1-2 tusca-drlv 1-2 , tusca-varga 7-0 . Fiecare are o victorie si o infrangere , nu se poate face departajarea asa. In mod normal se va face un clasament in 3 in care conteaza golaverajul . Acesta arata astfel:

 

Tusca 8-2

Drlv 3-3

Varga 2-8

 

Asa s-a facut si in grupa lui klaus.

 

cam da. Asa scrie la regulament

crist3a20.01.2009 17:36

mai astept pareri si mai ales parerea lui ionut si a lui Mihai!

Sergyu1620.01.2009 17:40

In mod normal te califici.

bubutza20.01.2009 17:55

citam regulamentul din nou:

 

-Daca sunt 3 sau mai multe echipe sau jucatori implicati in departajare, se va calcula pentru echipele si jucatorii in cauza, clasamentul intre ele. Criteriile de departajare pentru acest clasament sunt: numarul de puncte, meciul direct, golaverajul, golurile marcate, golurile primite.

blindica20.01.2009 18:19

1. Alex_tzuppy vs blind1ro

 

2. Fallenangell002000 vs quitarr

 

3. meph_frumossu vs yamasha_tusca

 

4. rusu_andrey2005 vs mihai1411

 

5. fifa_for_fun vs i0nutz83

 

6. nnmfifa08 vs marianbolohan

 

7. Danny_racari_92 vs dogu_91

 

8. buli2buli vs puricele88

 

Se joaca in dubla mansa, host la alegere,regulile si setarile din campionat + restrictie QW. In caz de egalitate dupa cele 2 meciuri , se joaca un al 3 lea DECISIV,inclusiv penalty-uri. Termen : Duminica , 25 ianuarie , ora 22 : 00

 

Cat tam-tam ! Am gresit , am corectat. Nu suntem in Samoa, si daca tot nu suntem, sa nu scriem ca acolo !

B33KTA20.01.2009 18:25

8. buli2buli vs puricele88 2-4 / 2-2 ... bv purice ,frumoase meciuri

 

alexxx_tzupy20.01.2009 20:31

1. Alex_tzuppy vs blind1ro 6-1 si 3-4

blindica20.01.2009 20:47

1. Alex_tzuppy vs blind1ro 6-1 si 3-4 = 9 - 5

 

1.S-a relaxat la al 2 lea meci.

2.N-ai ce sa faci contra echipelor mari si cum n-am vrut sa fac antijoc, am incasat-o. Trebuie sa-i deposedezi cu 4-5 jucatori , si oricum tot la ei ajunge mingea + numai E pe C. Ronaldo!

3.Succes in Cupa ! Se ocupa Mihai acum ca nu ma mai priveste :tomato::hooray:

GOD21.01.2009 20:52

Daca trec de racary iau cupa.

 

Revin cu un EDIT

 

 

Racary-GOD 3-7

GOD-Racary 1-4(m-am relaxat prea mult)

 

e prietenu meu tre sa joc frumos cu el,adik ca de obicei ,nu e exceptie ca nmfifa si only.

 

Sa vina cupa sa vina cupa sa vina cupa la Ploiesti

quitarr21.01.2009 21:50

Fallenangell002000 vs quitarr 1-4 si 2-4

 

altiiiii

drlv8522.01.2009 09:04

On-Topic .. tare asta cu mersu meu mai departe dintr`o singura victorie :) .. mai bine ca n`a fost sa fie ;)

 

off-topic @klaus & @Ion ... m-am saturat de ironiile voastre ieftine .. mai bine ma lipsesc in a va raspunde .. puteti sa debitati orice .. m-am convins :chair:

Dany's22.01.2009 13:27
Daca trec de racary iau cupa.

 

Revin cu un EDIT

 

 

Racary-GOD 3-7

GOD-Racary 1-4(m-am relaxat prea mult)

 

e prietenu meu tre sa joc frumos cu el,adik ca de obicei ,nu e exceptie ca nmfifa si only.

 

Sa vina cupa sa vina cupa sa vina cupa la Ploiesti

Confirm!

GOD-Racary 1-4(m-am relaxat prea mult) .. asta as fi zis si eu daca bateam asa in primu:) pacat ca am ramas din min 10 in inferioritate in al doilea meci,oricum super meciuri.

 

god rateaza o gramada da` compenseaza cu centrarile:)

bubutza23.01.2009 16:39

4. rusu_andrey2005 vs mihai1411 1-5 2-1 nu am reusit mai mult de 2 goluri cand a jucat cu rezervele... ce pot sa mai zic. bft

mihai141123.01.2009 16:40

4. rusu_andrey2005 vs mihai1411 3-6

 

1-5

2-1

 

 

 

 

 

1. Alex_tzuppy

 

2. quitarr

 

3. meph_frumossu

 

4. mihai1411

 

5. fifa_for_fun vs i0nutz83

 

6. marianbolohan

 

7. dogu_91

 

8. puricele88

 

inca 3 meciuri si trecem la sferturi,termen pana maine seara

«134567»