daca am cu cine sa joc
daca am cu cine sa joc
3. meph_frumossu vs yamasha_tusca eu joc cu meph pana la urma?![]()
da
3. meph_frumossu vs yamasha_tusca 2-2 3-1 ...
meritam mult mai mult in al doilea meci:(
Joc si eu cu fifa_for_fun mai incolo . . .
6-4, 4-6, am convenit sa dam maine decisiv ![]()
Ion cum e cu posturile unul dupa altul?![]()
In cazul de mai sus sunt permise ![]()
SFERTURI
1. Alex_tzuppy
2. meph_frumossu - mihai1411
3. marianbolohan
4. puricele88
Se joaca in dubla mansa, host la alegere,regulile si setarile din campionat + restrictie QW. In caz de egalitate dupa cele 2 meciuri , se joaca un al 3 lea DECISIV,inclusiv penalty-uri. Termen : 30 ianuarie , ora 22 : 00
dogu_91: facem pariu ca o sa cad
dogu_91: cu alex
dogu_91: sau purice?
dogu_91:
s3rgyu_adriano_13: posibil
E clara ....
Pana aici am mers.
Dogu - Purice 2-3
Purice - Dogu 3-3
Dupa ce ca a ales al 2 si eu al 30 mai are si bulan.
mai departe se stia de dupa grupe cum se joaca...1-2 3-4,ca sa ajunga in finala locul 1 si 2 din sezonul trecut,alex si puricele adica
pai de ce mai jucam atunci??
))
=))
daca deja stiti finala?? sa ne mai agitam?? cu dat host .. connect .. nebunii?
O sa fie finala meph vs fifa for fun ![]()
Mizez pe puricele88 si sezonul asta.Bag 1 mil la PublicBet
Blind treaba ta dar pierzi bani.
dogu_91: facem pariu ca o sa caddogu_91: cu alex
dogu_91: sau purice?
dogu_91:
s3rgyu_adriano_13: posibil
E clara ....
Pana aici am mers.
Dogu - Purice 2-3
Purice - Dogu 3-3
Dupa ce ca a ales al 2 si eu al 30 mai are si bulan.
las` ca se razbuna god pe voi in campionat:)) incerc sa intru si eu sa-l ajut.
p.s. sper sa intru sa joc cu zdreanta de la Liga:))
hai ionutz..macar cupa sa o castigi..o sa pici cu purice sa-l razbuni pe god.
3. fifa_for_fun vs marianbolohan 1-4
marianbolohan vs fifa_for_fun 3-0
3. fifa_for_fun vs marianbolohan 1-4marianbolohan vs fifa_for_fun 3-0
Am jucat cu i0n ... m-am calificat mai departe dupa care am jucat cu marianbolohan si am fost invins
.. Confirm .... Bafta mai departe ![]()
1. Alex_tzuppy - quitarr 7-3 5-5
meph_frumossu - mihai1411 2-1;3-5,echilibrate meciuri
SEMIFINALE
1. Alex_tzuppy - mihai1411
2. marianbolohan - puricele88
Se joaca in dubla mansa(cu regula golului din deplasare), host la alegere,regulile si setarile din campionat + restrictie QW. In caz de egalitate dupa cele 2 meciuri , se joaca un al 3 lea DECISIV,inclusiv penalty-uri. Termen : 4 februarie, ora 22 : 00
ii dau 5-2 la el acasa....frustratului de 30 de ani...si zice ca gaseste el un chiuw al meu inexistent....si gata el e calificat ![]()
t astept la retur...dupa ce postezi reluarea sa vada si restul k nu esti la mata aks sa faci u legile aici batrane
pt folosirea qwului tzupy a fost exclus din competitie
)
reluare ti-o dau cand vrei sa te uiti alex si derulezi pana la 7:42...si imi zici ce e ala de pe Ronaldo pe tevez ![]()
oricum vb lui blind,in afara de w lung pe Ronaldo nu prea te descurci sa faci o faza
dupa cum fuge tevez dupa minge....se vede clar ce e ma batranule.cand dai chiuw varful fuge dupa minge de rupe cocosatule ![]()
pt folosirea qwului tzupy a fost exclus din competitie)
reluare ti-o dau cand vrei sa te uiti alex si derulezi pana la 7:42...si imi zici ce e ala de pe Ronaldo pe tevez
oricum vb lui blind,in afara de w lung pe Ronaldo nu prea te descurci sa faci o faza
Asteptam sa faci "publica" reluarea aceea.
normal ar fi sa vedem toti reluarea.
comisia e de ajuns sa o vada,nu vreau sa creez polemica,e de ajuns daca 1 din comisie zice ca nu a fost qw
s-a stabilit ca m-am inselat eu,posibil sa fi dat cu a,am fost indus in eroare de faptul ca nu a aparut nici o linie cand a degajat cu a
totusi ,niste scuze pt limbaj , astept si jucam si returul alex
deci in tur (la mine acs)
Alex_tzuppy - mihai1411 5-2