FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa Fcsteaua

«14567»
marianb24.01.2009 11:38

daca am cu cine sa joc

crist3a24.01.2009 11:43

3. meph_frumossu vs yamasha_tusca eu joc cu meph pana la urma?:P

mihai141124.01.2009 14:46

da

crist3a25.01.2009 14:43

3. meph_frumossu vs yamasha_tusca 2-2 3-1 ... :( meritam mult mai mult in al doilea meci:(

i0nutz8325.01.2009 15:05

Joc si eu cu fifa_for_fun mai incolo . . .

i0nutz8325.01.2009 21:26

6-4, 4-6, am convenit sa dam maine decisiv :)

crist3a25.01.2009 21:46

Ion cum e cu posturile unul dupa altul?:P

i0nutz8326.01.2009 09:29

In cazul de mai sus sunt permise ;)

mihai141126.01.2009 09:38

SFERTURI

 

 

1. Alex_tzuppy

 

2. meph_frumossu - mihai1411

 

3. marianbolohan

 

4. puricele88

 

 

Se joaca in dubla mansa, host la alegere,regulile si setarile din campionat + restrictie QW. In caz de egalitate dupa cele 2 meciuri , se joaca un al 3 lea DECISIV,inclusiv penalty-uri. Termen : 30 ianuarie , ora 22 : 00

GOD26.01.2009 10:08

dogu_91: facem pariu ca o sa cad

dogu_91: cu alex

dogu_91: sau purice?

dogu_91:

s3rgyu_adriano_13: posibil

 

 

E clara ....

 

 

 

Pana aici am mers.

Dogu - Purice 2-3

 

Purice - Dogu 3-3

 

Dupa ce ca a ales al 2 si eu al 30 mai are si bulan.

mihai141126.01.2009 12:20

mai departe se stia de dupa grupe cum se joaca...1-2 3-4,ca sa ajunga in finala locul 1 si 2 din sezonul trecut,alex si puricele adica

quitarr26.01.2009 13:26

pai de ce mai jucam atunci?? :))))

 

=))

 

daca deja stiti finala?? sa ne mai agitam?? cu dat host .. connect .. nebunii?

blindica26.01.2009 14:23

O sa fie finala meph vs fifa for fun :crazy:

Mizez pe puricele88 si sezonul asta.Bag 1 mil la PublicBet

GOD26.01.2009 19:42

Blind treaba ta dar pierzi bani.

Dany's26.01.2009 20:33
dogu_91: facem pariu ca o sa cad

dogu_91: cu alex

dogu_91: sau purice?

dogu_91:

s3rgyu_adriano_13: posibil

 

 

E clara ....

 

 

 

Pana aici am mers.

Dogu - Purice 2-3

 

Purice - Dogu 3-3

 

Dupa ce ca a ales al 2 si eu al 30 mai are si bulan.

 

 

las` ca se razbuna god pe voi in campionat:)) incerc sa intru si eu sa-l ajut.

 

p.s. sper sa intru sa joc cu zdreanta de la Liga:))

 

hai ionutz..macar cupa sa o castigi..o sa pici cu purice sa-l razbuni pe god.

marianb27.01.2009 16:47

3. fifa_for_fun vs marianbolohan 1-4

marianbolohan vs fifa_for_fun 3-0

branica27.01.2009 17:20
3. fifa_for_fun vs marianbolohan 1-4

marianbolohan vs fifa_for_fun 3-0

 

Am jucat cu i0n ... m-am calificat mai departe dupa care am jucat cu marianbolohan si am fost invins :P .. Confirm .... Bafta mai departe ;)

alexxx_tzupy27.01.2009 19:40

1. Alex_tzuppy - quitarr 7-3 5-5

mihai141130.01.2009 08:25

meph_frumossu - mihai1411 2-1;3-5,echilibrate meciuri

 

 

SEMIFINALE

 

1. Alex_tzuppy - mihai1411

2. marianbolohan - puricele88

 

 

Se joaca in dubla mansa(cu regula golului din deplasare), host la alegere,regulile si setarile din campionat + restrictie QW. In caz de egalitate dupa cele 2 meciuri , se joaca un al 3 lea DECISIV,inclusiv penalty-uri. Termen : 4 februarie, ora 22 : 00

 

 

alexxx_tzupy01.02.2009 09:58

ii dau 5-2 la el acasa....frustratului de 30 de ani...si zice ca gaseste el un chiuw al meu inexistent....si gata el e calificat :))

t astept la retur...dupa ce postezi reluarea sa vada si restul k nu esti la mata aks sa faci u legile aici batrane

mihai141101.02.2009 09:59

pt folosirea qwului tzupy a fost exclus din competitie ;))

 

reluare ti-o dau cand vrei sa te uiti alex si derulezi pana la 7:42...si imi zici ce e ala de pe Ronaldo pe tevez ;)

 

 

oricum vb lui blind,in afara de w lung pe Ronaldo nu prea te descurci sa faci o faza

alexxx_tzupy01.02.2009 10:03

dupa cum fuge tevez dupa minge....se vede clar ce e ma batranule.cand dai chiuw varful fuge dupa minge de rupe cocosatule ;)

GOD01.02.2009 11:25
pt folosirea qwului tzupy a fost exclus din competitie ;))

 

reluare ti-o dau cand vrei sa te uiti alex si derulezi pana la 7:42...si imi zici ce e ala de pe Ronaldo pe tevez ;)

 

 

oricum vb lui blind,in afara de w lung pe Ronaldo nu prea te descurci sa faci o faza

Asteptam sa faci "publica" reluarea aceea.

 

 

bubutza01.02.2009 12:57

normal ar fi sa vedem toti reluarea.

mihai141101.02.2009 13:56

comisia e de ajuns sa o vada,nu vreau sa creez polemica,e de ajuns daca 1 din comisie zice ca nu a fost qw

 

s-a stabilit ca m-am inselat eu,posibil sa fi dat cu a,am fost indus in eroare de faptul ca nu a aparut nici o linie cand a degajat cu a

 

totusi ,niste scuze pt limbaj , astept si jucam si returul alex

 

 

deci in tur (la mine acs)

 

Alex_tzuppy - mihai1411 5-2

«14567»