FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Dinamo - STEAUA 1 - 1

«1234511»
AsSaSiN01.11.2008 20:49

Nu se poate asa ceva, kkti prosti nu joaca nimic tot meciu si dau un gol cacaciosX(.

Fear01.11.2008 20:49

sa`mi bag **** in tot ghinionu asta de kkt

ros-albastru4ever01.11.2008 20:49

bag... pfffff...Cristea masii

hypno01.11.2008 20:49

Sa-i f*** Dumniezo pe toti. Scurt

 

Am pierdut mijlocul cu schimbarile Plesan + Toja. Ce p mea de tactica masii ii si asta

Si nu mai avem nici atacanti in teren.

Am ajuns sa stam cu rahat la cur ultimele minute dupa ce cateii aia n-or jucat nimica tot meciu'

Dayro febletea ciobanului ii numa pe jos si cu mainile in solduri. Eu nu stiu ce cauta ala la Steaua sincer

 

mi se pare mie sau convine si egalul ????

dax4701.11.2008 20:49

Asta e. Macar 1 punct sa scoatem.

androsteaua01.11.2008 20:50

cand te joci cu ocaziile te arzi. Doamneee nu imi vine sa cred

andrey_ptm_steaua01.11.2008 20:51

mda...ca de obicei...noi ratam ei inscriu...Dayro ala mimeaza fotbalul nu alearga delok...

AsSaSiN01.11.2008 20:51

**** Dinamo f%%%%-n gura sa va *** de hoti.

 

LE. Scz admine, dar nu m-am putut abtine cand am vazutX(.

giovanutz01.11.2008 20:55

nu se poate frate.ce noroc au javrele astea imputite.sa-mi bag **** in ei

clausblaus01.11.2008 20:55

Final interzis cardiacilor!

Flaviu8601.11.2008 20:55

Nu pot sa cred!!!!! Cat mai pot avea noroc javrele astea! De unde Doamne atata bulan????? Imi vine sa sparg televizoru. Natia lor de gunoaie

andrey_ptm_steaua01.11.2008 20:55

cum ma sa n-ai un atacant pe banca...si sa joci cu plesan....cand o sa-si revina Steaua oare?

dax4701.11.2008 20:55

Ar fi culmea sa luam bataie. Pacat.. Trebuia sa castigam lejer tare, la cate ratari imense am avut. Dar asa e Steaua. 10 faze de gol si marcheaza o data. Adversarii au o faza si o fructifica.

ros-albastru4ever01.11.2008 20:56
cum ma sa n-ai un atacant pe bank...si sa joci cu plesan....cand o sa-si revina Steaua oare

 

Cand o sa plece ciobanul din Ghencea...adica peste muuuult timp...

Lari01.11.2008 20:57

Am senzatia ca am cazut dpdv fizic. Avea dreptate turcul ala adus de Dorinel. Sper sa ne puna in forma.

 

Incredibil cata sansa au avut jegosii. Dar sa speram ca o mai bagam o data in ate...

 

Cat de dur au putut juca si arbitrul ne-a dat noua cartonase.

Joga Bonito01.11.2008 20:57
Il prefer pe Toja lui Semedo.

 

Cine nu a strans la kalanga? Care a centrat decisiv pt spurcatul de Cristea?

Semedo a avut ceva realizari importante.

 

Trist e ca tridentul de columbieni ne-a mancat meciul. In asemenea meciuri, pe viata si pe moarte, ai nevoie de jucatori seriosi, muncitori ce fug 90 de minute, nu artisti de mana a doua.

 

Mandru ca sunt stelist!

giovanutz01.11.2008 20:59

**** ***** lui de arbitru de merda

 

nu mai pot frate,nu stim sa tinem de rezultat.***** lu Borcea

zloty01.11.2008 21:02

au un bulan zdrentele astea doamneee

 

ce schimbare neinspirata cu plesan

Fear01.11.2008 21:02

deci nu se poate asa ceva.. am avut 2 bari ocazii clare clare clare si aia au avut 2 ocazii dintre care una gol!!! cand draq scapam de ghhinionu asta fmmmmmmm de viata ordinara

MALDINI01.11.2008 21:02

Sa ma **** pe norocul lor ! Nu i mai suport !

c.ronaldo1701.11.2008 21:02

Incredibil! Spurcatii nu joaca nimic si tot nu pierd frate..

AsSaSiN01.11.2008 21:03

Mai am putin si explodez.

Ciobane, cand pleci din Ghencea?

clausblaus01.11.2008 21:03

Ghinion!Nu putem spune ca baietii au facut o partida rea,insa au avut mare ghinion.Comentatorii si arbitrul au fost clar dinamovisti in seara asta.Nu cred ca ar fi trebuit sal scoata pe kapetanos.

andrey_ptm_steaua01.11.2008 21:03

m-am saturat de javrele astea cu noroku lor cu tot...nu se poateeeeeeee.....toja,Dayro si plesan ne-au mancat meciul...

xray_rom01.11.2008 21:03

Bulanul cainesco-porcesc!:((((

Inca nu ne-a parasit ghinionul:((

«1234511»