FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Dinamo - STEAUA 1 - 1

«123411»
fiara701.11.2008 20:24

ce noroc au javrele astea :|

clausblaus01.11.2008 20:25

De cate bare mai avem nevoie pentru a mai inscrie o data?

raul stelistu01.11.2008 20:26

jucam senzational,gunoaiele nu joaca nimic,ii surclasam dar sper ca ocaziile sa nu se razbune.

hypno01.11.2008 20:26

Orice s-ar intampla, jucatorul meciului este Kapetanos. Jos palaria tata

dax4701.11.2008 20:27

Minutu si faza. Ratam intr-o fericire ! Cat noroc sa mai aiba matza asta de lobontz ?

Fear01.11.2008 20:27

incredibil joaca Steaua .. poate ca si javrele sunt prea proaste

clausblaus01.11.2008 20:30

Ba nu se poate!Daca nici faultul intentionat asupra lui Ghionea nu l-a sanctionat....nu stiu ce sa mai cred.

fiara701.11.2008 20:31

Toja in locul lui Semedo.

Szekely ce are. e accidentat?

Lari01.11.2008 20:31

Ce jeg Nica ala... Ghionea a fost calcat in fata lui si ala s-a uitat ca bou'!!!

AsSaSiN01.11.2008 20:31

A intrat prostu asta de Toja, vom pierde meciul daca ajung multe baloane la tampitu asta.

Lari01.11.2008 20:32

@AsSaSiN

Il prefer pe Toja lui Semedo.

 

Nu-mi place ca nu mai oprim jocul la mijlocul terenului.

AsSaSiN01.11.2008 20:36

@Lari

Eu ma refeream dc nu l-a inclus pe Szekely in lot si l-a luat pe Toja. Ai dreptate, nici Semedo nu e mai departe de Toja.

fiara701.11.2008 20:36

Se simte frustrarea lui Gradinescu in comentariu. E javra.

Bouleanu e cra-cra

Lari01.11.2008 20:37

Sigur Janos nu e refacut, altfel nu cred ca Semedo sau Toja pot sa-i ia locul in primul 11.

AsSaSiN01.11.2008 20:37

Oricum pentru ce a facut(sau mai bine zis ce n-a facut) in meciurile cu Lyon si Buzau nu-l iert niciodata pe Toja.

Lari01.11.2008 20:38

Bai, mi se pare mie sau Dayro joaca pe postul lui?

AsSaSiN01.11.2008 20:39

Nu cred ca nu e refacut, deoarece in meciu cu Lyon a fost pe bara.

 

Cred ca pe postul lui joaca Dayro:D

hypno01.11.2008 20:42

Vai de mine ... intra Plesan ?

 

 

mda ... si iasa Kapetanos ... nashpa. Toja intr-adevar o cam comite

AsSaSiN01.11.2008 20:42

Se pare ca cam da.

Lari01.11.2008 20:43

Degeaba joaca pe postul lui pt ca, in afara de sutul ala cu pamantul, n-a facut nimic: nici pressing, nici pase, nici faza decisiva, nici nu alearga... NU FACE NIMIC!!!

 

LE: Cred ca a obosit Pantelis. DAR PLESAN??? Pfff... Daca nici in meciul asta nu face nimic, poa' sa se duca unde-o vrea...

clausblaus01.11.2008 20:44
Se simte frustrarea lui Gradinescu in comentariu. E javra.

Bouleanu e cra-cra

De la inceputul partidei a comentat pro Dinamo.Marlan dinamovist!

AsSaSiN01.11.2008 20:45

Tot Janos era omul de baza pe flancuri

Lari01.11.2008 20:48

Nu va mai enervati pe tontzii astia. Expresii gen "Trebuie sa recunoastem ca Steaua joaca altceva..." au intrat deja in uzul multora...

 

Nu se poate... Ce noroc au handicapatii astia....

clausblaus01.11.2008 20:49

Rahat!Ratarile se razbuna....intotdeauna.

raul stelistu01.11.2008 20:49

bag **** in masa de treaba.cum plm sa ai asa ghinion?

«123411»