FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Culise

«18910111216»
MarkCortez11.03.2009 05:30

De apreciat la Brasov ca toata lumea a strigat impotriva oierului (nu vreau sa reincep cu acei cativa care nu zic nimic imptriva lui), toti si-au platit atat deplasarea cat si biletele de intrare la meci, desi au fost cam scumpe. Imi pare rau ca nici un moment echipa nu a fost incurajata. Nu cred ca i-ar fi ajutat prea mult, la cum au jucat, dar totusi, sunt ai nostri si in conditiile in care ciobanul a terminat psihic toti jucatorii, macar din partea noastra sa vina un mic sprijin.

cozmin11.03.2009 06:44

eu cred ca jucatorii ar trebui sa considere SPRIJIN faptul ca nu i-am contestat deloc dupa prestatiile avute in ultima perioada de timp !

bodanelu11.03.2009 10:13

@Cortez pana acum urlai pe aici ca x si y sunt cumparati si nu striga impotriva ciobanului. Acum ca de ge nu se canta?

Pai nu ramasese sa se injure doar ciobanul fara incurajari?

SteLuTzZz11.03.2009 11:31

DA !

 

Fara incurajari . Fara pretentii din partea jucatorilor.

 

Injuraturi doar la adresa conducerii .

 

Asa se va continua !

godsaveultras12.03.2009 08:36

corect! intai sa joace fotbal si dupa sa vina si sa aiba pretentii. si nu ar fi rau sa strige si ei cu noi: eeeee, ...... jijiiiii. e o idee,nu?! :bananadance:

SteLuTzZz12.03.2009 13:24

si i`ai plati tu ?

cine le da banu ala e sefu lor

MarkCortez12.03.2009 17:26
@Cortez pana acum urlai pe aici ca x si y sunt cumparati si nu striga impotriva ciobanului. Acum ca de ge nu se canta?

Pai nu ramasese sa se injure doar ciobanul fara incurajari?

Ideea era sa aratam ca totusi suntem alaturi de echipa. Oricum, nu mai conteaza. Daca s-a stabilit doar cu scandari impotriva oierului si fara incurajari, asa e cel mai bine. Sper ca protestul sa tina pana scapam de oier si de slugile acestuia

SteLuTzZz12.03.2009 21:36

intelege bha si tu .

ca n`o sa scapam de ei

pt Becali Steaua = imagine . ce draq e asa greu ?

 

Radu1812.03.2009 22:17

Hai sa il lasam pe Becali,sunt lucruri mult mai grave care pornesc de la Argaseala si de la ghiorghisor ala.

Lari12.03.2009 22:32

Si pe aia doi cine-i tine in brate, nene?

 

Incredibil...

zoloz200513.03.2009 00:09
Hai sa il lasam pe Becali,sunt lucruri mult mai grave care pornesc de la Argaseala si de la ghiorghisor ala.

 

 

pestele de la cap se`mpute..Argaseala e pus pe post de papagal acolo..

Radu1813.03.2009 07:36
Si pe aia doi cine-i tine in brate, nene?

 

Incredibil...

Daca nu stii ce si cum nu mai vorbii!

JDERUL13.03.2009 07:58

 

Din cate stiu eu Ghiorghisor este economist de profesie,deci in cadrul clubului poate avea o functie de contabil.De la contabilitate si pana la fotbal este cale lunga.A da vina pe un contabil pentru ca echipa nu se exprima bine in teren este o aberatie.Va rog sa nu mai postati aiurea.

Kustino13.03.2009 08:30

Ghiorghisor este mai mult decat un contabil si mai mult decat va inchipuiti voi......

Oricum si eu sunt de acord ca raul suprem este becali

puyol13.03.2009 10:16

si pe deasupra, seamana cu horia brenciu :))))

 

 

ssinpadureacualune13.03.2009 16:17
eu cred ca jucatorii ar trebui sa considere SPRIJIN faptul ca nu i-am contestat deloc dupa prestatiile avute in ultima perioada de timp !

DA..EXACT! Numai pretentii au. De 2 ani nu joaca nimic si stiu numai sa se vaite. Ca ne injura suporterii, ca ne injura Gigi, ca jucam in LC si suntem obositi, ca Dinamo/CFR fura, ca ne-a furat arbritru', ca vai cum joaca unii cu noi si cum joaca cu ceilalti, ca jucam la 15:00, ca Hagi nu e antrenor, ca Lacatus e rau, ca nu ne incurajeaza suporterii, ca daca ne-ar fi incurajat am fi castigat, etc...

 

DA FOTBAL IN TEREN CAND PLM JUCATI INDOLENTILOR??!!! NU AVETI PIC DE RUSINE!!

 

Cred ca ar fi momentul sa ne indreptam atentia (pe langa Gigi) si spre jucatori... macar putin, o atentionare...

 

Nu o sa uit ce a spus Hagi..."daca va ia personaliatea sunteti terminati..."

Care personalitate...e vanduta de mult.

crossman15.03.2009 12:16

ma credeti ca a inceput sa imi fie mila de Becali...!!!e extrem de speriat pana acum zicea ca ne omoara ca ne bate ca nush ce si acum sa fim sanatosi deci chiar mi s-a facut mila de el......si imi pare rau pentru jucatori chiar ma durea in P**A de Becali cand au venit cu mesaju ala "IMPREUNA SUNTEM MAI PUTERNICI"

puyol15.03.2009 12:18
crossman15.03.2009 14:38
http://www.antena1.ro/index.php?page=webca...ow&item=308

 

care e tradatorul ? :|

HAHAHAHHAHAHAHAHAH aia urla ca nebuna si asta"AVEM UN SINGUR SCOP/UN IDEAL IN VIATA"super tare omul huligani:| huligan e baba aia comnunista fosila draq

Radu1815.03.2009 14:52

Doamne ce panarama de emisiune...

lbj15.03.2009 15:11

mai trist e ca cine vede emisiunea poate chiar crede ca e pe bune :|

huliganii...

crossman15.03.2009 15:13

au venit spurcatii la asta acasa "George George":)) si i-a scris lui aia pe cap ceva urat doamne ce panarama de emisiune ms puyol mi-ai inseninat ziua ma jur ca pe baba aia o bateam daca era real nu ma puteam abtine Finalul e cel mai penal sub poza cu Duckadam e poza cu Dinamo LOOl

puyol15.03.2009 16:18

George - lider de galerie !!!

 

adica merita sa fie, sa nu se inteleaga gresit :)

The_Foxes15.03.2009 16:43

sa moara jeana...." ea cred ca e putin geloasa pe baietii mei din brigada " :gathering: ..inteleg ca nu e real dar baba aia o cam cauta ... altfel, legat de babe crizate care nu au ce cauta pe stadion aseara in nord erau 2 in primele randuri de-ti venea sa le iubesti cu parul ...specimenele ajung sa se inmulteasca cu oameni ca astia... :cursing:

noname_fu15.03.2009 17:09

Nu cred ca m-am inchinat atat in 22 de ani cat m-am inchinat la emisiunea asta... si nici n-am putut suporta sa ma uit la tot. cred ca asta e ala care a dat tonul la "haide Steaua haide Steaua haide" fularultras

«18910111216»