De apreciat la Brasov ca toata lumea a strigat impotriva oierului (nu vreau sa reincep cu acei cativa care nu zic nimic imptriva lui), toti si-au platit atat deplasarea cat si biletele de intrare la meci, desi au fost cam scumpe. Imi pare rau ca nici un moment echipa nu a fost incurajata. Nu cred ca i-ar fi ajutat prea mult, la cum au jucat, dar totusi, sunt ai nostri si in conditiile in care ciobanul a terminat psihic toti jucatorii, macar din partea noastra sa vina un mic sprijin.
