FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Culise

«1141516»
albanezul02.07.2009 14:03

cum probabil multi asteptau..azi am jucat fifa cu stelutzz..in primul meci 1-1 si l-am batut la penaltyuri..al doilea meci de la 2-0 pt el..4-2 pt mine.deci stelutzz e cel mai slab la fifa..

SteLuTzZz02.07.2009 14:59

te-ai dus pana la biserica cand s-a terminat meciu sa-i multumesti lui Doamne Doamne . Albanez : " Multumesc doamne pt bulanul pe care l`am avut. Amin " :wave::nono:

albanezul02.07.2009 16:09

aceleasi scuze pentru faptul ca esti incapabil sa joci fifa..bulan domne.. fular-campionii citeste ce scrie pe fular..ca e pentru oameni ca mine..care sunt campioni la fifa..

SteLuTzZz02.07.2009 17:30
:spank::thumbdown:
bodanelu02.07.2009 17:47

@SteLuTzZz conform regulamentului ar trebui sa te sanctionez. Ai postat doar niste emoticoane, fara sa zici nimic.

Iarasi conform regulamentului ar trebui sa va sanctionez pe amandoi. Aici nu e topic de fifa (n-a vazut nimeni ca eu v-am incitat).

 

Si conform mie, mi-e prea lene sa o fac :D

cozmin02.07.2009 18:18

iar conform realitatii, parerea mea este ca acest topic ar trebui inchis, "culisele" nu se discuta pe forum.

SteLuTzZz02.07.2009 20:11

Bodanele .. Raule :))

Cozmine ... Durule :))

 

bodanelu02.07.2009 20:15

mai am putin si musc din forumul asta... mai ceva ca ala pletos de la ujpest cocotat pe gard

Azzido02.07.2009 21:19

fifa is evil

topic inchis

«1141516»