@JustMe2007
Nu, usor nu vom scapa. Nu trebuie sa plecam de la premiza ca am putea scapa usor. Mai greu da, e posibil. Sunt convins de asta si eu si cred ca multi altii. Este singura noastra speranta, pe care nu o putem lasa sa moara.
Pe langa protestele propriu zise trebuie dusa o lupta mediatica la baioneta, de constientizare a natiunii ros-albastre de raul produs fara incetare de acest nenorocit.
Becali o sa lase echipa atunci cand nu va mai scoate bani, si mai ales cand imaginea lui se va duce dracu. Aici putem contribui noi, in distrugerea acestei imagini a ciobanului. Da, e o lupta grea, si poate de lunga durata, dar eu cred ca merita, in ciuda tuturor riscurilor.
Am spus ca se duce dracu sezonul asta in momentul in care Lacatus va fi fortat sa plece.
Pe termen lung va avea mereu de suferit echipa, nu numai acum in acest razboi cu Becali. El este mereu intre noi si echipa. Nu ma pot minti la infinit ca suporterii prin incurajari, scandari poate repara ce darama mereu Becali.