Ok, sa incercam sa mentinem un nivel civilizat de discutie. Am incercat sa va prezint o dimensiune realistica asupra a ceea ce se intampla la Steaua, care sunt atributile unui patron de club si cum si le indeplineste in speta Becali. Nu merge nu merge, tineti-o pe a vostra si cu asta basta.
Totusi, intelegeti ca articolul asta 'ataca' anumite opinii, diversitatea de opinie in esenta, provoaca ce sa ne mai invartim. Nu are rost sa-i insultati pe cei care analizeaza diferit situatia fata de Domniile voastre atotcunoscatoare, provocati 'plagi deschise' si alte excese de intelectualitate mioritica.
Nu aveti nevoie de tot poporul stelist ca sa porniti o rebeliune impotriva lui Becali si implicit a proiectului care l-a initiat. Daca credeti in soliditatea argumentelor voastre nu cred ca trebuie sa va fie frica sa va manifestati. Sa vedem ce iese, ca eu sunt curios cum va decurge o mineriada in mileniul 3. ![]()
