Valize, brichete.... arbitrii...
Asta a ajuns Steaua
Valize, brichete.... arbitrii...
Asta a ajuns Steaua
mda
bv banele
oricum Banel este omul meciului!
kapetanos3 goluri
2 asisturi
2 penaltiuri scoase
timp de joc 90 de min
proasta e mata banele ,,, cine masa la lasat pala sa bata?? cine ?
prost esti tu .... a fost cel mai bun jucator de pe teren
SCUZE ca n-am putut transmite meciul, am avut ceva probleme. Abia repriza 2 am prins-o acasa si nu mai avea rost sa comentez...
Scuze again...
Va place bah!!!!???! VA PLACE BAH!
Uite ce ne-a facut simbolul VOSTRU! NE-A PUS CU SPATELE LA ZID! O echipa TERMINATA FIZIC SI PSIHIC, debusolata si slab antrenata!!!!!
In loc sa-i scandati lui numele, strigati Forza Steaua si incurajati echipa!
"Un antrenor de fete este oricum mai bun decat un antrenor din loja."
Andrei Vochin. Cata dreptate.
oricum Banel este omul meciului!
kapetanos3 goluri
2 asisturi
2 penaltiuri scoase
timp de joc 90 de min
proasta e mata banele ,,, cine masa la lasat pala sa bata?? cine ?
prost esti tu .... a fost cel mai bun jucator de pe teren
bah veziti de treaba, prost sa-l faci pe tactu, cum sa fie ala cel mai bun de pe teren? Kapetanos fara disccutie, a dat o pasa pentru Banel singur cu poarta goala. trebuia doar sa intinda piciorul "bicicleta"
Bravo!
Felicitari tuturo oamenilor din clubul Steaua!
Felicitari si suporterilor care il pupa in fund pe maestrul Lacatus, omul care a construit aceasta frumoasa echipa.
Bravo!
Macar s-a auzit din nou in Ghencea "sugi p*** Gigi"!
sa ma *** pe ei de jucatori X(... dar in primu rand pe cioban X(. o sa ajung sa nu-mi mai pese de echipa cat timp e prostu asta la conducere
AFARA CU TOTI MERCENARII DE JUCATORI !!! HUUUUOOOOOOOOOOOOO...Nesimtitilor,rusine sa va fie,RUSINEEE !!!! Becali,ia la m**,huuuuuuoooooooo,taran coclit ... Sper sa cada o macara pe maybachu tau cand il conduci.
Adrian, Piece, MoWeed, Marius si toti ceilalti. Haideti sa dam mana de la mana si sa facem ceva. Nu e posibil asa ceva. Imi dau lacrimile cand vad cum isi bate joc de noi un cioban cu 8 clase.
Becali - mars afara .. nu mai tine
Chiar credeti ca daca era Lacatus pe banca cistigam in seara asta? Nu sunt atit de convins de acest lucru......
Adrian, Piece, MoWeed, Marius si toti ceilalti. Haideti sa dam mana de la mana si sa facem ceva. Nu e posibil asa ceva. Imi dau lacrimile cand vad cum isi bate joc de noi un cioban cu 8 clase.
ce sa dai ma mana de la mana ? nu prea ai cum sa iei echipa de la mui**u ala de patron
Gigi PLEACA DIN Ghencea
" UN ANTRENOR DE FETE E MAI BUN DECAT UN ANTRENOR DIN LOJA"
jucatori de kk nu se poate asa ceva
daca Lacatus nu putea sa ii tina in frau atunci cine ?
mie sila sa ma mai uit la fotbal... daca nici prin penalty atunci cum
Adrian, Piece, MoWeed, Marius si toti ceilalti. Haideti sa dam mana de la mana si sa facem ceva. Nu e posibil asa ceva. Imi dau lacrimile cand vad cum isi bate joc de noi un cioban cu 8 clase.
Noi am incercat sa facem ceva cu AISS. Ai idee cam cati suntem, dupa aproape 2 ani de la infiintare? Putin peste 200 de membri! ASTA spune totul despre sansele noastre si despre interesul celorlalti!
Marti la ora 17:00 SUPORTERII ADEVARATII sa vina la terenul 6 de antrenament la Steadionul Steaua , si sa protestam impotriva mercenarilor de fotbalisti !!!
Iata ce lasa maestrul Lacatus in urma, in afara scandarilor isterice care se revarsa din tribune!
Joc haotic, echipa debusolata, fotbalisti terminati fizic si psihic!
Cat venin au unii in ei!
Vezi sa nu te musti cumva, ca ai fi in pericol de otravire!
Echipa din seara asta a fost antrenata de idolul tau, Gigi Becali!
Banel ne-a arata ca are clasa. Inca odata... daca mai era nevoie..
Sa plece mercenarul asta din Ghencea cu Becali si cau Radoi. sa se duca sa-si faca ei echipa....
A fost acelasi joc ca oricand, numa ca acum n-am mai avut noroc pentru a inscrie.
Nu se mai poate. A pus capac. Trebuie sa facem ceva. Sa ne adunam toti suporterii sa ne strangem in piata universitatii si sa il dam afara pe ciobanul asta infect. E echipa NOASTRA NU ECHIPA LUI!
Sa-mi bag **** in mortii vostri de infecti mercenari,aveti bani acum,va doare-n cabanos,cacatilor.De asemenea,MULTA **** OLIGOFRENULUI DIN LOJA.Nu va mai suport,mizeriilor.
P.S.Cu riscul banul,am preferat sa dau frau trairilor mele.Imi cer scuze pt limbaj.
bah veziti de treaba ,prost sal faci pa tactu, cum sa fie ala cel mai bun de pe teren?? kapetanos fara disccutie ,ia dat o pasa ca pentru Banel singur cu poarta goala trebuia doar sa intinda picioru "bicicleta"
proasta deja ai facut-o pe mama lui Banel , chestie nu este in gol ... fii mai atent sau doar mie mi s-a parut ca a dat centrari bune
[...]
Incredibil cum poate sa continue antistelismul pe fata al trustului lui Voiculescu!
Dupa 1 ora de stiri in care 90% s-a vorbit numai de Dinamo, comentatorii au gasit nod in papura Stelei la fiecare faza. Cum puii mei au vazut ei offside la golu Stelei (sau la limita cica) cand Banel era pe linie cu un fundas amandoi la un metru in spatele liniei lui Kapetanos si celui care il tinea. Asta e numai un exemplu ,nu vreu sa enumar mai multe ca ma apuca mai rau nervii.
PS: Suntem praf. Chiar sper ca Munteanu sa poata schimba ceva asupra mentalitatii de atac a echipei noastre. Ah si inca ceva: nu il mai plangeti pe Lacatus ca, cu tot respectul pentru el si cea ce reprezinta el pentru Steaua, nu este antrenor de nivelul cerut pentru echipa noastra. Acuma nu zic ca Dorinel este, ca nu eu l-am numit antrenor, dar ramane sa vedem ce poate si el...
Ah, da, si buna ideea cu scandarile antiBecalii. Asa sa facem la fiecare meci!!
Echipa din seara asta a fost antrenata de idolul tau, Gigi Becali!
Baiete, esti prost!