FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Gloria Buzau

«1237»
fcsteaua.ro26.10.2008 07:22

Stadionul Ghencea va gazdui in aceasta seara incepand de la ora 19:00, meciul Steaua - Gloria Buzau. Partida se va desfasura in cadrul etapei a XII-a a Ligii I si va fi condusa de arbitrul brezoian Mugurel Draganescu.

 

La cele doua linii vor asista Hulubei Daniel (Vaslui, A1) si Orbulet Mircea (Bucuresti, A2). Meciul va fi transmis live pe fcsteaua.ro de colegul nostru Dragoshel si va mai putea fi urmarit pe GSP TV.

 

Casele de bilete ale stadionului vor fi deschise astazi intre 11:00 - 19:00.

 

Preturile biletelor sunt urmatoarele:

 

tribuna 0 - 30 lei

tribuna 1 - 20 lei

tribuna 2 - 15 lei

peluze - 5 lei

 

Un meci in care fara indoiala jucatorii nostri vor intalni cea mai slaba echipa din Liga. Ocupand ultimul loc, cu un singur punct dupa 11 etape si golaveraj 4-20, buzoienii sunt candidati siguri la retrogradare.

 

Pe de alta parte e de asteptat ca Steaua sa joace bine si sa inceapa sa faca uitate ultimele rezultate din campionat si LC.

 

Patronul buzoian intentioneaza sa joace acest meci fara jucatorii proveniti de la Steaua si chiar renuntarea definitiva la ei. E de inteles.

 

Steaua, care in aceasta seara va fi condusa de pe banca de Massimo Pedrazzini, va folosi probabil urmatorul 11:

 

Zapata (Vâtca) - Ogararu, Goian, Ghionea, Marin - Radoi, Ov. Petre - Nicolita, Dayro, Semedo- Stancu (Rica Neaga)

 

Uram succes jucatorilor nostri.

 

Virgil

 

 

 

 

 

c.ronaldo1726.10.2008 07:31

Cernea - Golanski, Radoi, Goian, Marin - O.Petre, Tiago - Szekely, Dayro, Toja/Semedo- Pedriel. :)

Hai Steaua!

Ic3MaN26.10.2008 08:02

daca si cu astia jucam 4-2-3-1 suntem vai mama noastra.macar cu buzau sa joace cu 2 atacanti!! :steag_sah_mic:

stelist24/2426.10.2008 08:32
daca si cu astia jucam 4-2-3-1 suntem vai mama noastra.macar cu buzau sa joace cu 2 atacanti!! :steag_sah_mic:

 

cu 1 atacant si 2 inchizatori :D

Alin Marinescu26.10.2008 08:59

Mi-as dori macar ca la meciul asta sa stau linistit :)

 

Stryker26.10.2008 09:16

1 sau 2-0 ... nu cred ca le dam o caruta pentru ca nu avem cu cine ...

Virgil26.10.2008 09:24
Zapata (Vâtca) - Ogararu, Goian, Ghionea, Marin - Radoi, Ov. Petre - Nicolita, Dayro, Semedo- Stancu (Rica Neaga)

 

Nu neg ca ma astept ca in conditiile in care Arthuro a fost trimis la echipa a doua a clubului, iar Kapetanos nu are nicio sansa sa inceapa meciul in primul 11, in centrul liniei de atac sa apara Dayro, iar Neaga sa joace varf retras. Cred ca ar fi o solutie de succes nu numai in aceasta seara.

 

Referitor la formula de asezare in teren, Pedrazzini poate juca indiscutabil cu un singur inchizator, pentru ca valoarea adversarului permite acest lucru, astfel incat sistemul de joc sa fie un 4-1-4-1. Adica sistemul folosit cu brio de Spania la ultimul campionat European.

 

bodanelu26.10.2008 09:31

@Virgil, arbitrul de unde este? Breaza sau Brezoi? :D

Virgil26.10.2008 09:32

Breaza.

bodanelu26.10.2008 09:50

Mersi. Credeam ca e din Brezoi, o localitate de pe langa RM. Valcea cand am citit prima data articolul.

DelPiero1026.10.2008 10:51

Jucam si noi macar acum cu 2 atacanti?Cica Munti prefera sistemul 4-3-3(specific olandez),sper sa fie lasat din loja sa-l puna in aplicare...

mikutu26.10.2008 11:19
Jucam si noi macar acum cu 2 atacanti?Cica Munti prefera sistemul 4-3-3(specific olandez),sper sa fie lasat din loja sa-l puna in aplicare...

 

nu sunt convins ca avem jucatorii necesari pentru sistemul asta! 4-4-2 pare a fi mai aproape de realitate!

ssinpadureacualune26.10.2008 11:45

zapata--Ogararu--Goian--Radoi--p.Marin------Nicolita--Lovin--ov.Petre--Semedo------Dayro--kapetanos.............as putea sa garantez ca asta e formula ce va fi trimisa in teren.

 

 

 

stelist24/2426.10.2008 11:58

5-0

1uLy4Nn26.10.2008 12:05

merg la stadion sa vad o victorie frumoasa a echipei noastre..sper sa fim in numar cat mai mare la acest meci deoarece echipa are nevoie de ajutorul nostru.. :steagcruce:

ramgin26.10.2008 12:18

imi spune cineva si mie unde pot vedea meciul cu gloria live pe net pls fular-campioniifular-campionii

AlexV26.10.2008 12:19

Pe astia ii batem sigur. Sunt de departea cea mai slaba echipa din campionat.

Daca nici cu astia nu castigam atunci cu cine?

 

1on26.10.2008 12:21
Meciul va fi transmis live pe fcsteaua.ro de colegul nostru Dragoshel si va mai putea fi urmarit pe GSP TV.

Live text sau video?

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE26.10.2008 12:27

4 goluri numai Neaga.

Raul198826.10.2008 12:34

@1on

 

poti sa te uiti la meci pe pagina www.myp2p.eu

de pe pagina asta poti sa instalezi si sopcastul, de care ai nevoie sa poti sa vezi meciul

:hai_steaua:

 

 

w3bmaster26.10.2008 12:37

Asta nu e meci nici nu ar trebui sa ne facem probleme ...

Cosminescu26.10.2008 12:51

Ma indoiesc ca va juca cu Rica Neaga...Din cate stiu eu e la echipa a doua si chiar a jucat saptamana asta

sLay26.10.2008 12:54

meciul live..e pe site`ul asta : http://www.canale-TV.net/ ...dar vezi ca trebuie sa instalezi cam 2-3 programe..ca sa poti vedea ...:) te descurci acolo...ce trebuie sa faci...e ff usor...de folosit program..is toate posturile romanesti...etc...:)....good luck!.....sper sa bata ai nostri...le doresc succes.. :hai_steaua::steagcruce:

grizzly26.10.2008 13:07
Asta nu e meci nici nu ar trebui sa ne facem probleme ...

 

asa am zis si anul trecut...

 

zoloz200526.10.2008 13:10

anul trecut ..am facut spectacol cu ei in Ghencea..saracii buzoieni, nu stiau ce sa faca cu mingea sa nu supere ursul..

«1237»