FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Gloria Buzau

«12347»
Robinson Rufay Zapata26.10.2008 13:14

@zoloz2005

 

saracii buzoieni stelisti fiind...:D

1on26.10.2008 14:18
@1on

 

poti sa te uiti la meci pe pagina www.myp2p.eu

de pe pagina asta poti sa instalezi si sopcastul, de care ai nevoie sa poti sa vezi meciul

:hai_steaua:

 

Mulțumesc. Întrebarea a fost pusã în eventuala meciurilor din deplasare care vor urma. Pe cele de acasã le vãd de pe stadion. :D

CoRsSo26.10.2008 15:18

E clar iar jucam cu 2 inchizatori is ne aparam cu Buzaul.

Logic ca o sa-i batem, ca doar e echipa ciobanului. Doar sa nu o comita iar bunica in ultimu minut.

andreutzusteaua26.10.2008 15:25

cu siguranta va trebui sa kstigam acest meci.daca va juk rica si sper sa joace as vrea sa dea 1 sau 2 goluri pe care sa le dedice lojei oficiale.totul sau nimic.trebie sa fcm scor.FORZA Steaua!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DannY_126.10.2008 15:39

E posibil sa inceapa si cu Pedriel titularl ;).

Tupac Amaru26.10.2008 15:44

Daca in teren vor aparea iarasi Malnutritul si Mailat, pentru mine totul va fi clar.

c.ronaldo1726.10.2008 16:31

Andrei Ionescu va juca din primul minut cu Gloria Buzãu

 

Ex-craioveanul va fi titular în aceastã searã, contra ultimei clasate în Liga I, Gloria Buzãu. Mijlocașul de 20 de ani al Stelei va bifa ce-a dea doua prezențã în Liga I, în acest sezon, în tricoul Stelei.

 

gsp.ro

 

Zapata - Golanski, Goian, Ghionea, Petre Marin - Szekely, Lovin, Andrei Ionescu, Nicolițã - Semedo, Dayro Moreno

Adrian26.10.2008 17:03

La cum e facuta echipa e clar ca am castigat.

MoWeed26.10.2008 17:05

4-4-2-ul mult asteptat. Sper sa vedem oarecare imbunatatiri in joc.

 

AlexV26.10.2008 17:56

Varza rau. Las ca da el Gigi un telefon si se rezolva....

Lari26.10.2008 17:56

O noua prima repriza penibila! La 25 de metri de poarta adversa suntem foarte usor de blocat. Ca sa nu mai spun ca daca pana si Gloria Buzau ne pune probleme pe contraatac, nu inteleg de ce ne-am suparat atata ca ne-a batut Lyon...

c.ronaldo1726.10.2008 17:58

Ne lipseste un varf inalt de careu.

shack3r26.10.2008 18:00

De ce nu e niciun banner pe gard in PN?

Ce s-a strigat la sfarsitul reprizei,in afara de "Lacatus,Lacatus" ?

il_scorpio26.10.2008 18:00
Ne lipseste un varf inalt de careu.

Duamne fereste. Abia ce-am scapat de Arturo . E mai bine asa cu jucatori mici, tehnici si rapizi.

c.ronaldo1726.10.2008 18:03
Duamne fereste. Abia ce-am scapat de Arturo . E mai bine asa cu jucatori mici, tehnici si rapizi.

 

Nu ma refer la Arthuro, dar daca intradevar vrei sa faci ceva, atunci iti trebuie un jucator cu fizic care sa stea langa ultimul fundas al adversarului. Genul asta de jucator impinge atacul.

 

 

MoWeed26.10.2008 18:03
La cum e facuta echipa e clar ca am castigat.

Din pacate se dovedeste ca o alta asezare tactica nu e de ajuns. Suntem vai de noi, nu suntem in stare sa practicam un joc ofensiv consistent in fata celei mai slabe echipe din Liga 1 in ultimii 50 de ani...

Guardian26.10.2008 18:06

sa vinã juande ramos la Steaua cã nu mai tine

 

Moo ce ai mã , te apucã ? :)

 

Doar am corectat o mica greseala locotenente

ssilviu_1926.10.2008 18:07

Suntem de rasul lumii!!!Avem niste jucatori de ras,nu jucam nimic...Se pare ca antrenorul Jiji nu a alcatuit cea mai fericita formula de echipa!!!fmm de cioban idiot!!!ne duce in B cu incetul idiotul asta!!!Daca nu facem ceva cat de curand o sa ajungem rau de tot(vb f serios)!!!Eu zic ca e timpul sa ne trezim...

bruno castellano26.10.2008 18:13

Am ajuns de rasul lumii cu echipa asta. Ce fac mercenarii astia?! nici pe Buzau nu pot sa-i bata?!

Atunci pe cine?!!

Pe cine fratilor?!

Nu mi-a fost de-ajuns sa vad blatul dintre Dinamo si Otelul, acum trebuie sa vad si neputiinta acestor jucatori.

Hahalera a vorbit iar mult si prost iar, de adus un antrenor bun nu a auzit.

Pe Protasov se face ca nu il cunoaste. De... Protasov ii cere salariu mare si jucatori pe masura. Iar oierul nu e dispus sa aduca cativa jucatori de clasa. cind oare vom vedea ca vine si in Ghencea un jucator macar de 5-6 milioane de Euro si care sa demonstreeze ca isi merita banii?! cand oare!!!!!!!!!

cel putin dupa CE SE SCRIE IN PRESA Pazkany are o avere estimata de 10-15 ori mai mica decit a oierului si totusi... a investit mai mult.

Dar pe oier il intereseaza doar sa acceada in Liga Campionilor si sa-si ia malaiu.

De ce nu vin si in Romania citiva bogatasi sa cumpere cluburile?

Ca in rest au avut grija sa vinda tot...

Spectatorii ar trebui sa-l determine pe Becali sa renunte in a mai fi majoritar la club.S-o gasi el altul si la noi sa cumpere clubul. Tiriac a declarat ca are la bani de nu stie ce sa faca cu ei...

Sa investeasca intr-un club - poate in Steaua...

M-am saturat sa-l vad pe oier la televizor de parca el este Steaua. Este un gunoi. asta este. Ce mare filantrop este asta care nu doreste decit sa cistige din orice chiar si din fotbalul asta murdar care este la noi.

sunt jucatori care sunt tinuti pe bara si folosesc acesti mercenari pe teren.

 

Neaga este peste Semedo dar, cine sa-l vada?!

Le este frica ca va deveni un simbol.

L-au distrus... Radoi si oierul. Radoi se duca odata de la Steaua. Un adevarat stelist nu vrea binele nasului ci al Stelei.

zloty26.10.2008 18:14

kapetanos asta nu-i rau deloc

MoWeed26.10.2008 18:14

Puteam sa jur ca iar ne salveaza Kapetanos

White_R26.10.2008 18:16

kapetanos pare tot mai clar mai bun ca artoru

Piece of Mind26.10.2008 18:29

Iata ce lasa maestrul Lacatus in urma, in afara scandarilor isterice care se revarsa din tribune!

 

Joc haotic, echipa debusolata, fotbalisti terminati fizic si psihic!

CoRsSo26.10.2008 18:29

Vive la revolution! Sa inceapa distractia!

MoWeed26.10.2008 18:30
Iata ce lasa maestrul Lacatus in urma, in afara scandarilor isterice care se revarsa din tribune!

 

Joc haotic, echipa debusolata, fotbalisti terminati fizic si psihic!

A schimbat asezarea tactica. Jucam acel 4-4-2 care-l doreau marea majoritate a "specialistilor" de pe forum. Hai sa dam vina pe Lacatus ca e la moda...

«12347»