FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Gloria Buzau

«123457»
bruno castellano26.10.2008 18:33

Cind incepusem sa am sperante,ne-au egalat astia....

ce mai... fierb si astia joaca de parca ar fi pt prima data la un asemenea nivel. saracii de ce s-or mai chinui sa alerge?!

Eu dau vina pe ei de parca ei ar fi principalii vinovati. Oierul ar trebui macar in ceasul al 12-lea sa-si dea sema pe ce drum a apucat-o Steaua. Pina nu va aduce un antrenor bun si inca vreo 4-5 jucatori buni nu vom vedea nimic la echipa asta.

zloty26.10.2008 18:35

moweed

numai 4-4-2 nu a fost asta Dayro a jucat orice numai varf nu ,iar Semedo la fel , nu cred ca exista definitie pentru asezarea de azi:))

 

La jucatori astia le trebuie un antrenor gen Cartu ,sa joace de frica daca pentru suporteri\bani\faima nu vor

cred in steaua mea26.10.2008 18:36
Vive la revolution! Sa inceapa distractia!

 

=)) hai ca-i buna..

bruno castellano26.10.2008 18:37

Acum la bagat pe Plesan. Plesan care este varza....

I-o fi cerut-o oierul?!

As vrea sa inceapa o revolutie la Steaua.dar sa cada prima data capul lui Gigi (oierul) Becali.

bruno castellano26.10.2008 18:41

fac pariu ca Plesan nu termina meciul pe teren. Ori mai primeste un cartonas ori se faulteaza singur cum a mai facut-o...

Locul lui este in Liga treia. Eu nu stiu de ce mai tin la Steaua asemenea exemplare?!!!!!!!!!!!!!!

 

florin_b_*26.10.2008 18:41

Goiane cate centrari ai nevoie??????????

steaua_gloria26.10.2008 18:42

ce foarfeca la kapetanooos.

cata_steaua26.10.2008 18:42

Ce striga astia la fiecare aut de poarta? Sugi ****, ???? Gigi cumva?!?!?!?!?!!?

ros-albastru4ever26.10.2008 18:43

ratam la greu :wall::cursing: ... si tare imi este ca o sa ne coste ratarile astea

baron26.10.2008 18:43

Sa nu va aud cu simbolul Neaga. Nu a jucat si nu joaca nimic. In plus gesticularile sale si cersetoriile in fata arbitrilor, ma scot din minti. Problema la Steaua e una: s-a instalat un sistem de joc, si asta de ceva ani, care ii dezvata pe jucatori de fotbalul adevarat.

 

Parerea mea este ca totul porneste de la cei doi inchizatori. In fotbal nu a existat si nu exista postul de inchizator, asa cum este pus in practica la Steaua. Lovin si camila aia de Ovidiu Petre, nu stiu altceva in afara de a mai opri o minge, din cand in cand. De pasat nu stiu, de centrat nu stiu, de tras la poarta nici atat. Jocul celor doi i-a obligat pe ceilalti jucatori sa isi dezvolte un sistem de joc haotic, bazat pe centrari. Asa am ajuns sa nu jucam fotbal, sa numaram pe degete cate un meci bun.

 

Atata timp cat cei doi natarai nu pleaca de la Steaua, nu o sa vedem fotbal.

 

Amintiti-va de Galca... Ce inchizator era!!!!

 

 

 

 

 

 

steaua_gloria26.10.2008 18:44
Ce striga astia la fiecare aut de poarta? Sugi ****, ???? Gigi cumva?!?!?!?!?!!?

cred ca da :naughty:

CoRsSo26.10.2008 18:45

SUGI P***Becali!

 

Ce ziceti de Plesan? Vai mama lui. N-are treaba cu fotbalul.

bruno castellano26.10.2008 18:47

Parca vad ca dupa meciulasta vinovati vor fi tot jucatori mai buni.

Toja joaca de 10 luni in contiunuu ...

ce poti sa-i ceri lu baiatu asta. vom vede in primavara adevarata lui valoare.

Dayro a obosit si el...

Rezervele ar fi trebuit sa arate de ce sunt in stare... dar cu cine?!!!!!!!!!!!

Va reamintesc de Elton. Ce bun ar fi fost el acum... A ajuns mare la arabi. Sunt la picioarele lui. Ma bucur pt el.

Shabalala26.10.2008 18:48

Goian e cel mai mare jeg din lot si trebuie dat afara urgent. Oricum nu vrea sa joace la Steaua, si face doar figuratie pe teren daca nu sunt impresari in tribune. E un nenorocit care nu ar ezita o secunda in a pleca direct la Dinamo daca i s-ar oferi 50.000 de euro in plus.

stelist24/2426.10.2008 18:48
Goiane cate centrari ai nevoie??????????

 

sa iti fie rusine daca ajungi sa ceri gol anume de la Goian ... el are lucrul sau in aparare faptul ca poate ajuta si echipa cu goluri este un plus ....

zloty26.10.2008 18:48

Lovin esti un gunoi ,cand doamne dispare si asta si Banel si plesan si toti cei care sunt inamici cu mingea

CoRsSo26.10.2008 18:51

Ce zici de o reprofilare a lui Goian? Decat arthuro si alte nume mari de la Steaua, mai bine jucam cu Goian atacant.

Catalyn0726.10.2008 18:51

a ajuns Goian varf frate....

 

incep sa ma felicit, ca nu am putut ajunge la meci...

steaua_gloria26.10.2008 18:52

Ce se aude pe Ghencea ?

 

Lacatus !!! :steagcruce:

baron26.10.2008 18:53

Daca il mai aud pe jegul asta de Vochin vorbind de alternantele penibilitate/genialitate ale maestrului Lovin, innebunesc.

 

 

 

AlexV26.10.2008 18:54

Da...la fiecare degajare este mentionat si Gigi. Singurul lucru bun din meciul asta.

bruno castellano26.10.2008 18:54

PT Baron

"Sa nu va aud cu simbolul Neaga. Nu a jucat si nu joaca nimic. In plus gesticularile sale si cersetoriile in fata arbitrilor, ma scot din minti. Problema la Steaua e una: s-a instalat un sistem de joc, si asta de ceva ani, care ii dezvata pe jucatori de fotbalul adevarat."

Ai dreptate cu sistemul dar sistemul s-a instalat din cauza antrenorilor slabi.

Cit priveste pe Neaga, eszte unul din cei mai buni din Ghencea. Nu este el de vina ca de la Protasov Steaua nu a mai avut "antrenor".

Va readuc aminte celor care ati uitat: Protasov atunci i-a cerut luyi Becvali sa aduca citiva jucatori buni.dar oierul nu a vrut. si vedeti consecintele. Hilario, portarul lui Chelsea, trebuia sa ajunga in Ghencea. L-a adus pe mascariciul de Carlos.

 

zloty26.10.2008 18:54

kapetanos

3 goluri

2 asisturi

2 penaltiuri scoase

timp de joc 90 de min

 

proasta e mata banele ,,, cine masa la lasat pala sa bata?? cine ?

Catalyn0726.10.2008 18:55

ha. penalty

CoRsSo26.10.2008 18:56

Bravo Buzaule! Nu merita victoria! Vai mama noastra! Rusine tuturor jucatorilor! Sa imi bag **** in toata familia lui Becali. Cu dedicatie!

«123457»