Zapata - ªomer
Golansky - parcã era mijlocaș dreapta dar nu fundaș, multe centrãri, s-a implicat mult în atac
Goian - Nu e atacant, a avut 1 barã .. a scãpat omul din marcaj la golul egalizator
Ghionea - șters.. deci nu a avut mult de lucru în defensivã...
P.Marin - șters.. puține acțiuni pe partea lui
Lovin - iarãși i-a reușit performanța sã șuteze spre poartã iar mingea sã ajungã în out.
Ionescu - slab, nu a contat în atac bãiatul, era mai bun probabil T. Gomes
Szekely - nu este în formã, s-a evidențiat 1-1 cu portarul însã a ratat, în rest se înțelege bine cu G.
Nicolițã - o centrare bunã, una rea, una bunã una rea. P.S. un penalty nu se apãrã, se rateazã !
Dayro - nu prea are benzinã, trebuie odihnit un pic bãiatul, nu este creierul nostru la moment...
Semedo - parcã a cãzut din cer, a încurcat lu Szekely și Goian sã șuteze spre poartã.. slab de tot
Kapetanos - a obținut un penalty inexistent, în cel mai bun caz trebuia sã fie indirectã pt joc periculos
Toja - cîteva centrãri bune a înviorat jocul un pic, pãrerea mea cã a fost peste Semedo, Dayro ..
----
În rest, trebuie sã facem ceva în 7 zile, pt cã urmãtoarea partidã este .. știți voi
cuvintele sunt în +
