FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Volei

«123458»
john_8613.10.2009 14:34

Miercuri, 14 octombrie, Steaua-Craiova la Botosani. :D Prezent!

john_8614.10.2009 20:43

Din pacate, echipa noastra a fost eliminata din Cupa Romaniei, in primul meci, la Botosani, de SCMU Craiova. Steaua a pierdut meciul cu 1-3, dupa ce a condus cu 1-0.

Padrese15.10.2009 16:55

Am pierdut din pacate contra celor de la Craiova 1:3 (27:29, 25:23, 25:16, 26:24) dar oricum nu am fi avut sanse sa trecem mai departe de turul urmator tinand cont ca am fi intalnit Tomis, campioana si favorita la titlu.

Ricardo Patran24.10.2009 16:29

Dacia Buzau - CSA Steaua 0-3 (19:25, 15:25, 6:25).

 

Saptamana viitoare jucam cu Tomis Constanta la noi acasa. Ora o s-o anunt aici imediat cum o aflu.

Padrese24.10.2009 20:27

Felicitari pentru victorie baieti, hai ca poate facem surpriza cu Tomis, mai ales ca sezonul trecut am avut 2-0 la noi acasa.

Ricardo Patran27.10.2009 17:26

Sambata meciul se va juca de la ora 11:00 la sala regimentului de garda "Mihai Viteazul". Cine vrea sa vada si incalzirea poate veni de la 10:30.

Ricardo Patran01.11.2009 20:09

Steaua - Constanta 2-3

Padrese02.11.2009 06:52

Stii cumva miercuri de la ce ora va fi meciul?

Ricardo Patran02.11.2009 09:59

La ora 5 dupa-amiaza.

3oiteroz02.11.2009 14:03
Padrese02.11.2009 14:09

Ai stat langa mine la meciul asta :))

iNsTiGaToR02.11.2009 20:58

Miercuri , 4 noiembrie , ora 17:00 , sala "Mihai Viteazul" , CSA Steaua - Remat Zalau.

fredysteaua03.11.2009 21:15

eu o sa vin maine dar nu cred ca mai vin multi...dupa luni la hochei si marti iar la hochei...nush cati mai vor sa vina :) eu vin chiar daca vin singur

iNsTiGaToR04.11.2009 17:54

Meciul s-a terminat cu victorie pentru Steaua , scor 3-0.

 

Un lucru nu inteleg,ce faceau astia cu banner-u ala pe care scria "Steaua suntem noi"interzisii' " ..din cate stiu eu singura legatura pe care o mai are Armata cu Steaua este Stadionul Ghencea, deci nu prea avea rost banner-ul ala acolo, mai ales ca era un meci de volei.

ionel_9404.11.2009 18:10

nu pot sa zic decat forza Steaua dar de la un timp cand zic Steaua parcA zic Becali bine ca mAi sunt aceste echipe de volei hochei cAre nus A ciobAnului si zic mAndru forzA Steaua forzateaua

fredysteaua04.11.2009 18:11

am incercat cat am putut sa strang lume sa inceram sa incurajam baietii.. dupa luni si marti la hochei doar 10 insi au mai venit si la volei...am incercat de 2 ori sa cantam asa in 10 dar nu prea se putea :) in leg cu banneru acela Steaua SUNTEM NOI am vrut sa subliniem faptul ca ADEVARATA Steaua este aceasta care mai tine de Armata si nu Steaua lui Jiji. interzisii am vrut sa acoperim dar nu prea am avut cum..interzisii fiind doar o semnatura

 

imi cer scuze in numele tuturor ca nu am putut incuraja echipa :) data viitoare poate vom fii mai multi si vom reusi sa o facem.

 

cat despre meci a fost unul foarte bun facut de baietii nostri impunanduse cu 3-0 dupa primele 2 seturi castigate destul de lejer si un al 3lea mai strans, baietii fiind condusi tot setul si avand forta sa revina pe final.

 

as vrea sa chem pe toata lumea la sporturile care tin de Armata pentru ca acolo baietii joaca cu sufletul si o fac foarte bine.

3oiteroz04.11.2009 18:26
Padrese08.11.2009 06:14

Sambata intr-un meci din cadrul etapei a V-a - Unirea Dej - Steaua Bucuresti 3:1 (17:25, 25:22, 25:22, 25:21)

fredysteaua08.11.2009 13:31

aiurea a luat-o...seturi 25-22 .. pff

:( data viit. baieti

Ricardo Patran10.11.2009 17:56

Sambata la ora 11 vom juca contra echipei din Piatra Neamt la noi la sala (Mihai Viteazul). Daca se schimba ora o sa postez...

Padrese13.11.2009 06:37

Meciul de sambata contra celor de la Piatra Neamt e confirmat cu ora 11 in sala Mihai Viteazul.

 

Mai mult ca sigur fcsteaua.ro va transmite desfasurarea meciului livetext.

Sa speram ca va fi cat mai multa lume in tribune.

fcsb-4713.11.2009 13:39

da...sa venim mai devreme sa prindem locuri in tribune !

Ricardo Patran27.11.2009 18:38

Maine (sambata) la ora 11 la sala "Mihai Viteazul", Steaua - Baia Mare.

iNsTiGaToR28.11.2009 12:54

Steaua a pierdut, din pacate, meciul cu scorul de 3-1.

Arbitrii au cam fost pentru Baia Mare, mai ales in setul 3 (castigat pana la urma de Steaua) in care Cirlan a primit avertisment.

Oricum, a fost un joc frumos , oaspetilor le-au iesit atacul foarte bine, au avut un ridicator care a avut o zi foarte buna.....asta e...am pierdut

Lari04.12.2009 21:40

Steaua București a invins formația CVM Brașov cu scorul de 3-2 (26-28, 19-25, 25-18, 25-23, 15-13), vineri, in deplasare, intr-un meci in devans din etapa a noua a Diviziei A de volei masculin.

 

Dinamo ocupă primul loc, cu 15 puncte, urmată de CVM Tomis Constanța, 15 p, Remat Zalău, 14 p, VCM LPS Piatra Neamț, 14 p, etc. Steaua se află pe locul 9, cu 12 p (un joc in plus).

 

Agerpres

«123458»