Miercuri, 14 octombrie, Steaua-Craiova la Botosani.
Prezent!
Miercuri, 14 octombrie, Steaua-Craiova la Botosani.
Prezent!
Din pacate, echipa noastra a fost eliminata din Cupa Romaniei, in primul meci, la Botosani, de SCMU Craiova. Steaua a pierdut meciul cu 1-3, dupa ce a condus cu 1-0.
Am pierdut din pacate contra celor de la Craiova 1:3 (27:29, 25:23, 25:16, 26:24) dar oricum nu am fi avut sanse sa trecem mai departe de turul urmator tinand cont ca am fi intalnit Tomis, campioana si favorita la titlu.
Dacia Buzau - CSA Steaua 0-3 (19:25, 15:25, 6:25).
Saptamana viitoare jucam cu Tomis Constanta la noi acasa. Ora o s-o anunt aici imediat cum o aflu.
Felicitari pentru victorie baieti, hai ca poate facem surpriza cu Tomis, mai ales ca sezonul trecut am avut 2-0 la noi acasa.
Sambata meciul se va juca de la ora 11:00 la sala regimentului de garda "Mihai Viteazul". Cine vrea sa vada si incalzirea poate veni de la 10:30.
Steaua - Constanta 2-3
Stii cumva miercuri de la ce ora va fi meciul?
La ora 5 dupa-amiaza.
Cateva poze de la meciul de sambata, 31 oct , Steaua - Tomis Constanta . Enjoy ![]()
http://img99.imageshack.us/img99/9302/picture046d.jpg
http://img687.imageshack.us/img687/654/picture047j.jpg
http://img691.imageshack.us/img691/4180/picture057q.jpg
http://img691.imageshack.us/img691/2780/picture080.jpg
http://img246.imageshack.us/img246/975/picture100v.jpg
Ai stat langa mine la meciul asta ![]()
Miercuri , 4 noiembrie , ora 17:00 , sala "Mihai Viteazul" , CSA Steaua - Remat Zalau.
eu o sa vin maine dar nu cred ca mai vin multi...dupa luni la hochei si marti iar la hochei...nush cati mai vor sa vina
eu vin chiar daca vin singur
Meciul s-a terminat cu victorie pentru Steaua , scor 3-0.
Un lucru nu inteleg,ce faceau astia cu banner-u ala pe care scria "Steaua suntem noi"interzisii' " ..din cate stiu eu singura legatura pe care o mai are Armata cu Steaua este Stadionul Ghencea, deci nu prea avea rost banner-ul ala acolo, mai ales ca era un meci de volei.
nu pot sa zic decat forza Steaua dar de la un timp cand zic Steaua parcA zic Becali bine ca mAi sunt aceste echipe de volei hochei cAre nus A ciobAnului si zic mAndru forzA Steaua ![]()
am incercat cat am putut sa strang lume sa inceram sa incurajam baietii.. dupa luni si marti la hochei doar 10 insi au mai venit si la volei...am incercat de 2 ori sa cantam asa in 10 dar nu prea se putea
in leg cu banneru acela Steaua SUNTEM NOI am vrut sa subliniem faptul ca ADEVARATA Steaua este aceasta care mai tine de Armata si nu Steaua lui Jiji. interzisii am vrut sa acoperim dar nu prea am avut cum..interzisii fiind doar o semnatura
imi cer scuze in numele tuturor ca nu am putut incuraja echipa
data viitoare poate vom fii mai multi si vom reusi sa o facem.
cat despre meci a fost unul foarte bun facut de baietii nostri impunanduse cu 3-0 dupa primele 2 seturi castigate destul de lejer si un al 3lea mai strans, baietii fiind condusi tot setul si avand forta sa revina pe final.
as vrea sa chem pe toata lumea la sporturile care tin de Armata pentru ca acolo baietii joaca cu sufletul si o fac foarte bine.
De la meciul Steaua - Remat Zalau de astazi, cateva poze. Enjoy ![]()
http://img521.imageshack.us/img521/8049/picture004ij.jpg
http://img256.imageshack.us/img256/8378/picture023j.jpg
http://img171.imageshack.us/img171/2059/picture048g.jpg
http://img256.imageshack.us/img256/5517/picture078k.jpg
http://img692.imageshack.us/img692/2212/picture081u.jpg
Sambata intr-un meci din cadrul etapei a V-a - Unirea Dej - Steaua Bucuresti 3:1 (17:25, 25:22, 25:22, 25:21)
aiurea a luat-o...seturi 25-22 .. pff
data viit. baieti
Sambata la ora 11 vom juca contra echipei din Piatra Neamt la noi la sala (Mihai Viteazul). Daca se schimba ora o sa postez...
Meciul de sambata contra celor de la Piatra Neamt e confirmat cu ora 11 in sala Mihai Viteazul.
Mai mult ca sigur fcsteaua.ro va transmite desfasurarea meciului livetext.
Sa speram ca va fi cat mai multa lume in tribune.
da...sa venim mai devreme sa prindem locuri in tribune !
Maine (sambata) la ora 11 la sala "Mihai Viteazul", Steaua - Baia Mare.
Steaua a pierdut, din pacate, meciul cu scorul de 3-1.
Arbitrii au cam fost pentru Baia Mare, mai ales in setul 3 (castigat pana la urma de Steaua) in care Cirlan a primit avertisment.
Oricum, a fost un joc frumos , oaspetilor le-au iesit atacul foarte bine, au avut un ridicator care a avut o zi foarte buna.....asta e...am pierdut
Steaua București a invins formația CVM Brașov cu scorul de 3-2 (26-28, 19-25, 25-18, 25-23, 15-13), vineri, in deplasare, intr-un meci in devans din etapa a noua a Diviziei A de volei masculin.
Dinamo ocupă primul loc, cu 15 puncte, urmată de CVM Tomis Constanța, 15 p, Remat Zalău, 14 p, VCM LPS Piatra Neamț, 14 p, etc. Steaua se află pe locul 9, cu 12 p (un joc in plus).
Agerpres