Daca avea coloana vertebrala iesea in fata isi cerea scuze suporterilor si pe urma isi dadea demisia. Pentru ca atat de mult iubea Steaua incat nu a suportat sa o vada tarandu-se,prada vulturilor si mercenarilor si nu vroia sa faca parte din asta.
Si ce se rezolva asa? Poate ca tocmai, are ¨cojones¨ sa suporte mocirla asta, noroiul din toate directiile, si sa duca Steaua acolo unde ii este locul, chiar daca ¨isi joaca¨ imaginea in fata ta de exemplu. Ti se pare ca e ¨vultur¨ si ¨mercenar¨ de face si la ora asta parte din asta?
Poate ar trebui sa antreneze jucatorii aia tinandu-le pistolul la tampla, dar nici atunci nu cred ca ¨i-ar vindeca¨ de nesimtire.
Se vorbea de asteptat pana in iarna, de parca n-ar fi normal, e vreun favor facut lui ca vezi doamne e simbol. Deja e exagerat de mult si pana-n iarna.
Sa vina maine altul pe banca, sa arate si ala cata ¨coloana vertebrala¨, sa plece si ala dupa ce a incepuse sa schimbe lot, tactici, sa vina altul, aceeasi poveste si tot asa. Da, sa facem un concurs de ¨coloana vertebrala¨, sa vedem care e mai onorabil. Dupa aia ii facem loc si acestui ¨bine al Stelei¨.
Pacat ca nu vad toti situatia asa cum este defapt ! Hagi a fost un rege , a fost jignit, a plecat
Laca e un mielusel, e jignit sta si tace
Clarvazator mai esti tu. Sper sa nu fie multi ca tine.
nu trebuie sa fii clarvazator pt a-ti da seama.
Laca se poarta exact cum o facea si Olaroiu, e un copil cuminte care asculta de taticu' din loja.
Pe cat de luptator era Lacatus in teren, pe atat de delasator e pe banca.
Sper sa plece odata din Ghencea si sa vina un antrenor competent, cu caracter.
Unde incape caracterul in ecuatia asta? Cum sa stai la ora asta pe banca Stelei ignorandu-l pe taticu´ din loja?
Tu esti cu mai mult caracter pentru ca nu influenteaza cu nimic opinia ta, ca poti gandi onest, idealist si astfel iesi si cu constiinta impacata?