Mai degraba are individul o problema
E incredibil cu cata pasiune ii luati apararea unui antrenor incompetent.
E de un an la echipa omul si nu a facut nimic.
Macar daca se vedea un progres.
Atunci mai mergea sa se ceara rabdare.Dar, de un an de cand e aici, echipa nu a progresat.Ba chiar merge mai prost.
Au fost ratate pana acum 2 cupe si un campionat.(si putem pune aici si o primavara europeana daca luam in considerare meciul pierdut acasa cu Slavia)
Echipa e la al 4lea meci consecutiv fara victorie(2 din aceste 4 meciuri au fost jucate in compania unor echipe ca Otopeni sau Sportul)
Si totusi, voi, "optimistii", vedeti doar lucruri bune.
Va rog din tot sufletul, ajutati-ma si pe mine sa vad ce vedeti voi.Ca sa nu am si eu o problema la fel ca acest user, fiara7, care crede ca intre antrenorul de acum al Stelei si un fost mare jucator, nu exista nici o asemanare.
