Moweed
Am mai zis-o si o mai zic.
Cand echipa merge, ciobanasul nu se baga.Nu e atat de prost incat sa nu realizeze faptul ca nu are nici un habar despre fotbal.Ii place sa se dea mare ca stie si din alea, dar e constient ca habar nu are.
Si omul e dependent de succes(succes in conceptia lui).In momentul in care Steaua coboara sub locul 2(cat timp putem trimite 2 echipe in CL) sau nu se califica in CL, e terminat.
Pe vremea lui Protasov batea din gura dar nu facea nimic.
La Zenga a sarit doar in momentul in care Steaua a pierdut pe Mestalla.
Peste Oli nu s-a bagat.Va asigur.A zis ca s-a bagat dar asta e vrajeala ieftina.Prietenul Oli nu l-a contrazis pt ca e prietenul Oli.
Ca Olaroiu s-a consultat cu el in perioada aia cand a plecat MM, s-ar putea.Dar in nici un caz nu i-a facut becaliotul echipa.
Eu o sa analizez fara nici un sentiment orice antrenor sau jucator care vine la Steaua.Pt ca pe mine ma intereseaza Steaua, nu antrenorul sau jucatorul respectiv.
In momentul de fata, e clar ca daca pleaca Laca, vine Dan Petrescu.
Dan e prieten cu Giovani, e stelist(chiar daca a pupat steagul brunet) si se pricepe la meseria lui.
Uitati-va la echipele antrenate de Dan.Au toate o medie de goluri primite foarte mica si toate aveau un joc foarte placut ochiului, marcand multe goluri.
Dan e mult mai bine pregatit decat Laca.
Daca vine el, sigur o sa faca treaba.Si sigur ciobanasul nu se va baga peste el, doar e protejatul varului giovani.