FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Alegere Echipe

«123456»
i0nutz8310.10.2008 08:16

1. alexxx_tzupy

2. mihai1411

3. f1or_cs

4. marianbolohan

5. danny1ok

6. laurentiu_state

7. puricele88

8. Klaus_e89

9. ady_adinho

10. ronaldo_0201

11. fifa_for_fun

12. fallenangell002000

18. fifa_emporio / s3rgyu_adriano_13 *

13. blind1ro / dumy_wazzy *

14. meph_frumossu

15. quitar

16. rusu_andrey_2005

17. yo_jeleus

 

13-18 ar presupune meciuri de baraj; cum emporio s-a retras, sergiu este automat in A, celalalt baraj urmand sa se joace, dubla mansa, etc.

ronaldo_020110.10.2008 12:06
branica, bayern a fost ales... ia vezi ROMA ;)

bayern nu a fost luata....e alta treaba daca ai schimbato tu...

blindica10.10.2008 12:20
13-18 ar presupune meciuri de baraj; cum emporio s-a retras, sergiu este automat in A, celalalt baraj urmand sa se joace, dubla mansa, etc.

 

cum 13 cu 18?...ca daca se joaca barajul tot 17 echipe raman...

Sergyu1610.10.2008 12:32

la 13 esti tu cu dumy. Jucati baraj si ramane unul in Divizia A . La 18 eu cu Emporio. El s-a retras deci promovez la MV si imi aleg echipa al 18-lea. Lamurit?

branica10.10.2008 12:53

Imi pare rau Laurentiu, tot Bayern ramane ... Daca prima data ai zis Roma, ramai cu Roma ... Odata aleasa, cu ea joci ... Nu cred ca iti permite cineva sa o schimbi ;)

blindica10.10.2008 13:04

Am vazut ca dumyel poate sa joace doar in weekend, sa stiti ca exista o mare posibilitate ca maine (sambata) sa nu pot juca, diseara lucrez si maine e si Romania - Franta. Jucam barajul cu fifa 08 .

dumy3l10.10.2008 16:47

am ajuns. o sa incerc sa joc barajul. te ashtept blindel!

i0nutz8310.10.2008 17:13

@blind: incearca sa intelegi ce a punctat sergiu, ca a prins ideea...

@paradise: tu ai ales Roma, discutia e incheiata; din cate am inteles, branica vrea Bayern, 1, 2, 3, adjudecat ! :)

echipe.png

Sergyu1610.10.2008 17:28

1. alexxx_tzupy - Manchester United

2. mihai1411 - Chelsea Londra

3. f1or_cs - Barcelona

4. marianbolohan - AC Milan

5. danny1ok - Arsenal

6. laurentiu_state - Roma

7. puricele88 -Juventus

8. klaus_e89 -Inter

9. ady_adinho - Real Madrid

10. ronaldo_0201 - Liverpool

11. fifa_for_fun - Bayern

12. fallenangell002000 -

13. blind1ro / dumy_wazzy *

14. meph_frumossu

15. quitar

16. rusu_andrey_2005

17. yo_jeleus

18. s3rgyu_adriano_13

 

Asadar s-a clarificat situatia.

i0nutz8310.10.2008 17:38

Barajul 13. blind1ro / dumy_wazzy * se joaca pana maine seara, ora 22.00. Dubla mansa, echipele din sezonul trecut, fifa 08, meci decisiv daca e nevoie. Daca rezultatul nu este postat pana la ora-limita, alegeti in continuare echipele.

 

App: >3000 posturi :D

DoctorLov10.10.2008 20:08

1. alexxx_tzupy - Manchester United

2. mihai1411 - Chelsea Londra

3. f1or_cs - Barcelona

4. marianbolohan - AC Milan

5. danny1ok - Arsenal

6. laurentiu_state - Roma

7. puricele88 -Juventus

8. klaus_e89 -Inter

9. ady_adinho - Real Madrid

10. ronaldo_0201 - Liverpool

11. fifa_for_fun - Bayern

12. fallenangell002000 - Valencia

13. blind1ro / dumy_wazzy *

14. meph_frumossu

15. quitar

16. rusu_andrey_2005

17. yo_jeleus

18. s3rgyu_adriano_13

Paradise_Lost10.10.2008 22:34

BENEEEEEEEEEE

 

AS Roma campioana atunci!!!

:steag_cruce_invers:

 

klaus_e8910.10.2008 23:10

trebuie sa treaca de Inter mai intai ...

blindica11.10.2008 05:29
Barajul 13. blind1ro / dumy_wazzy * se joaca pana maine seara, ora 22.00. Dubla mansa, echipele din sezonul trecut, fifa 08, meci decisiv daca e nevoie. Daca rezultatul nu este postat pana la ora-limita, alegeti in continuare echipele.

 

App: >3000 posturi :D

Aoleuuuu, crezi ca sunt programat dupa cum are dumy internet !?! am stat dupa atatia care n-au stiut cum sa aleaga echipele. In fine ... totul e in nota obisnuita .

Iata-ma pe net de la 8 : 00 dupa o seara de serviciu , o sa pandesc toata ziua pana pe la 4-5 daca intra, daca nu sincer...dupa aceea chiar am treaba

i0nutz8311.10.2008 06:55
In fine ... totul e in nota obisnuita .

 

Adica ?

 

dumy3l11.10.2008 09:08

baraj

 

dumy-blind

tur:2-1

retur 3-0

blindica11.10.2008 09:08

blind1ro vs dummy_wazzy , tur 1-2

Retur 0-3

 

:steag_sah_mic: felicitari !

Sergyu1611.10.2008 09:23

Iar nu pot sa-mi iau revansa in fata lui blind :sad2: ...

 

Ok..>Deci dumy alege ...

bubutza11.10.2008 09:30

e randul lui meph

dumy alege ultimul

 

ce-ai facut ma blindica... da nah, din 2 unu trebuia sa fie in b.

dumy3l11.10.2008 09:30

urmatoru care alege e melph. yo-s ultimu. gogogo

Sergyu1611.10.2008 09:34

Aha corect.... Recapitulam atunci :tongue:

 

1. alexxx_tzupy - Manchester United

2. mihai1411 - Chelsea Londra

3. f1or_cs - Barcelona

4. marianbolohan - AC Milan

5. danny1ok - Arsenal

6. laurentiu_state - Roma

7. puricele88 -Juventus

8. klaus_e89 -Inter

9. ady_adinho - Real Madrid

10. ronaldo_0201 - Liverpool

11. fifa_for_fun - Bayern

12. fallenangell002000 - Valencia

13. meph_frumossu

14. quitar

15. rusu_andrey_2005

16. yo_jeleus

17. s3rgyu_adriano_13

18. dumy_wazzy

 

Next: Meph

blindica11.10.2008 09:49

@ baietii : dumy alege peste sergiu , fiindca a jucat baraj iar eu trebuie sa aleg primul in Liga 2.

@sergiu : ai 2 scopuri : sa joci fifa si sa dai qw ( sa nu ma contrazici de data asta fiindca am surse sigure)

 

Eu n-am nici o revansa de luat fiindca joc de placere. Hai, alegeti echipele astea !

Sergyu1611.10.2008 09:55

Deci cine m-a vazut pe mine sa joc cu qw va rog sa postati aici... La 08 nu jucam deloc cu mingi lungi...La 09 intr-adevar joc foarte mult cu A , pentru ca functioneaza...Dar qw nu am jucat niciodata...Cine a jucat cu mine stie... Deci nu am zis nimic cu rautatate , ci doar ca nu pot sa-mi iau revansa in fata ta. Pentru ca avem destule contre... Si care e sursa ta sigura???

DoctorLov11.10.2008 10:19

Ok, cat scandal bah frate! in sfarsit am lamurit-o cu echipele si alea alea. Drum bun blindica, n-o sa-ti simtim lipsa. Sergiule, la 09 joci doar cu qw la greu, alea nu-s A :) La A arata cand se incarca powerbar-ul :)

Sergyu1611.10.2008 10:33

Gata am terminat-o cu certurile...Ca orice as zice oricum nu crede nimeni...Fiecare cu parerea lui .... Am campionatul asta sa demonstrez ce pot...Bafta tuturor!

«123456»