FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Alegere Echipe

«1236»
i0nutz8303.10.2008 08:46

1. alexxx_tzupy

2. mihai1411

3. f1or_cs

4. marianbolohan

5. danny1ok

6. laurentiu_state

7. puricele88

8. klaus_e89

9. ronaldo0201

10. fifa_for_fun

11. fallenangell002000

12. blind1ro * promovat fara baraj

13. meph_frumosu

14. quitarr

15. yo_jeleus

16. s3rgyu_adriano_13 *promovat fara baraj

17. dumy_wazzy *promovat fara baraj

 

Lista poate suferi modificari in cazul in care unul/mai multi dintre voi nu pot juca fifa 2009. L-am exclus pe bubutza - momentan- a carui configuratie a pc-ului nu-i permite sa joace 09. Alegeti echipele in ordine, incercati sa va grabiti putin, bla bla :)

ronaldo_020103.10.2008 11:26

ionut vezi ca ai gresit numaratoarea sunt numa 17 jucatori....klaus e in fata mea e pe 8 si eu sunt pe 10......mai trebuie un jucator:P

pda03.10.2008 14:15

Adynho

klaus_e8903.10.2008 15:43

lipseste nr 9 :)

Guardian03.10.2008 16:16

gata am gãsit srry .

mihai141104.10.2008 06:54

hai tzupy

alexxx_tzupy04.10.2008 13:35

1. alexxx_tzupy manutd

mihai141104.10.2008 15:29

2. mihai1411 - Chelsea

F1oRinho04.10.2008 16:20

3. f1or_cs ----> Barcelona

 

marianb04.10.2008 16:32

4. marianbolohan- Milan

DannY_105.10.2008 10:35

5. danny1ok-Arsenal

bubutza05.10.2008 11:20

lasati-o si voi mai usor cu alegerea ... ca poate rezolv si eu in 2 zile cu placa :D si poate as putea sa particip si eu.

maine o sa probez o placa si daca merge, o iau :D

klaus_e8905.10.2008 14:16

laurentiu a fost pe mess 3 ore ...

ady_4steaua05.10.2008 14:33

bine ca nu m-ati uitat de tot:))) sau asta e un semn ca ar trebui sa ma retrag =))

Paradise_Lost05.10.2008 18:41

laurentiu_state - AS Roma

klaus_e8905.10.2008 20:54

1. alexxx_tzupy - Manchester United

2. mihai1411 - Chelsea

3. f1or_cs - Barcelona

4. marianbolohan - AC Milan

5. danny1ok - Arsenal

6. laurentiu_state - AS Roma

7. puricele88

8. klaus_e89

i0nutz8306.10.2008 15:04

Mai repede ;)

blindica06.10.2008 15:16

7. Puricele88 - Juventus Torino

i0nutz8306.10.2008 15:58

Ai procura blindica ?

blindica06.10.2008 16:03

Am primit sms de la el sa-i rezerv...n-are net acum si d-aia.

pda07.10.2008 11:19

7. puricele88 - Juventus

 

Probleme tehnice ieri.

mihai141107.10.2008 12:28

ciudate alegeri pana acum :)

bubutza07.10.2008 14:36

baieti , mi-am facut pc-ul . sunt gata de lupta :D

klaus_e8907.10.2008 15:42

1. alexxx_tzupy - Manchester United

2. mihai1411 - Chelsea

3. f1or_cs - Barcelona

4. marianbolohan - AC Milan

5. danny1ok - Arsenal

6. laurentiu_state - AS Roma

7. puricele88 - Juventus Torino

8. klaus_e89 - Internatzionale Milano

ronaldo_020107.10.2008 15:43

9-ronaldo_0201---->Liverpool

«1236»