FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Alegere Echipe

«12346»
Sergyu1607.10.2008 15:45

Cred ca vor fi mici probleme pe care Ionutz trebuie sa le rezolve.Adynho si Bubutza trebuie sa fie in prima Liga...Automat trebuie sa se joace un baraj...Sa vedem ce decide Ionutz...

bubutza07.10.2008 17:16

eu aleg dupa quitar :) ca asa am fost clasat in campionat

branica07.10.2008 20:05

10. fifa_for_fun --- Liverpool

ady_4steaua07.10.2008 20:38

stati putin eu eram al 9-lea si aleg Real Madrid..sry Ronaldo

ronaldo_020107.10.2008 20:52

nui prob Liverpool e a mea

DoctorLov08.10.2008 06:30

ce harababura. totusi nu am inteles de ce adinho n-a fost inclus din prima pe lista...ionutz? :drunk:

ronaldo_020108.10.2008 11:40

da...nici yo....:P

 

Paradise_Lost08.10.2008 12:25

pey, ca sa incurcam si mai tare itzele... daca vrea cineva AS ROMA, e liber sa o ia.... respecvtand pe cei care au ales dupa mine. vreau sa-mi aleg BAYERN M.....

se poate ionutz? nu apucasem sa joc cu toate echipele :P

mihai141108.10.2008 12:46

pai iau si eu barca daca se poate :))

 

cel mai bine sa refaca ionut lista si sa se ramana cu echipele astea,dar sa vedem acum....

Paradise_Lost08.10.2008 12:57

cred ca s-a pripit la alegerea echipelor, nu am avut timp nici sa deschid bine fifa si.... hai sa alegem. eu accept orice decizie, doar ca-mi placea mai mult Bayern...

daca se poate sa se stearga tot si sa realegem, ar fi perfect :yes:

blindica08.10.2008 12:57

Ce Dumnezeu e asa greu ma nene? Isi ia adynho Real Madrid sau ce naiba vroia, urmatorii aleg in ordinea scrisa pana la guitar si bubutza unde asteptam sa vedem ce decizie ia Ion cu jucatorii care urmeaza.

Eu propun ca sergiu si dumyel sa joace barajul intre ei, fiindca n-ar fi corect ca unul sa intre in Liga degeaba si celalalt sa joace baraj.

 

@ paradise, nu mi se pare normal sa schimbi echipa si nu s-a acceptat niciodata asa ceva.

DoctorLov08.10.2008 13:48

eu zic sa jucati voi barajele asa cum trebuie. de ce sa joace ei intre ei ? ce-i aici ? Liga lu` mitica ?

Sergyu1608.10.2008 14:01

Il asteptam pe Ionutz...

Paradise_Lost08.10.2008 14:40

@blindica

am zis si eu n-am dat cu parul, nici nu apucasem sa joc cu cateva echipe. dar toata lumea urla sa-mi aleg echipa.

repet, prefer bayern, dar daca nu se poate, asta e, ma conformez deciziei.

ronaldo_020108.10.2008 16:38

pai tot e ok......

 

 

9.ady_adynho - Real Madrid

10.ronaldo_0201 - Liverpool

 

 

si fifa trebuie sa aleaga alta echipa.....

dumy3l08.10.2008 17:26

baietzi daca luati vreo decizie care ma implica direct is dispus sa ma conformez dar abia in week-end deoarece is la facultate si nu am inca internet. o sa incerc sa ajung aksa si in timpul saptamanii. O SA INCERC!

Enquist08.10.2008 19:01

mama cat dureaza frate sa alegi o amarata de echipa parca am juca pe bani... :wall:

Sergyu1608.10.2008 19:06

Sa mor daca mai inteleg ceva...Ionutze lamareste-ne si pe noi te rog...Ce se intampla mai departe? Jucam baraj...ce facem?

blindica09.10.2008 04:49
eu zic sa jucati voi barajele asa cum trebuie. de ce sa joace ei intre ei ? ce-i aici ? Liga lu` mitica ?

 

Celalalt user de la baraj s-a retras ,dar tu nu urmaresti forumul ...

i0nutz8309.10.2008 08:53

O sa rezolv problema diseara, nu intrati in panica ;)

branica09.10.2008 15:26

10. fifa_for_fun --- Bayern

Paradise_Lost10.10.2008 00:48

branica, bayern a fost ales... ia vezi ROMA ;)

blindica10.10.2008 07:46

cine a ales bayern :|?

DoctorLov10.10.2008 07:50

stiu ca eu as urma sa aleg echipa, dar pana se lamureste treaba cu adinho, prefer sa astept. Scuze celor care sunt dupa mine :):worthy:

B33KTA10.10.2008 08:07

stati la niste echipe amarate de 1 saptamana si tot voi va agitati sa incepem odata

«12346»