FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Alegere Echipe

«13456»
bubutza12.10.2008 18:49

cat mai stam dupa quitar ? :D n-ar trebui sa avem un termen pt fiecare? nu ca m-as teme ca ar lua o echipa pe care o vreau eu, dar sa fie un termen de 24,48 ore pe user.

 

o simpla opinie nu-mi sariti in cap.

i0nutz8312.10.2008 19:00

Dati-i peste. Alege cand vine !

bubutza12.10.2008 19:03

rusu_andrey2005 - FC Sevilla

1. alexxx_tzupy - Manchester United

2. mihai1411 - Chelsea Londra

3. f1or_cs - Barcelona

4. marianbolohan - AC Milan

5. danny1ok - Arsenal

6. laurentiu_state - Roma

7. puricele88 -Juventus

8. klaus_e89 -Inter

9. ady_adinho - Real Madrid

10. ronaldo_0201 - Liverpool

11. fifa_for_fun - Bayern

12. fallenangell002000 - Valencia

13. meph_frumossu- Lyon

14. quitar

15. rusu_andrey_2005 - FC Sevilla

16. yo_jeleus

17. s3rgyu_adriano_13

18. dumy_wazzy

Enquist12.10.2008 20:23

Normal sa fie atunci...salut decizia sfatului batranilor :worthy:

Si nu sunt ironic.

i0nutz8312.10.2008 20:32

Ma gandesc totusi la posibilitatea ca acolo unde ambii jucatori doresc, sa se poata juca pe fast.

Enquist12.10.2008 20:39

@ Ion - parerea mea sincera este ca cei cu echipa puternice sunt dezavantajati de viteza fast...dar daca jucam pe normal nu prevad surprize...sper sa ma insel si sa nu ma fi acomodat suficient cu jocul

klaus_e8913.10.2008 00:22

eu sustin ideea lui Ionutz, fiind un membru al "Sfatului Batranesc" :D ... sa ramana conform regulamentului viteza NORMAL, dar totusi daca cei doi jucatori cad de comun acord sa joace fast, sa o faca ... Desi, daca ma gandesc mai bine, este aberant sa joci pe fast. Practic se joaca mai multa fifa in cele 12 minute decat pe viteza normal, sunt mai multe faze, se marcheaza mai multe goluri, se inregistreaza scoruri de maidan si la un moment dat treburile astea pot afecta golaverajul si implicit pozitia unui user in clasament.

 

In concluzie trebuie sa ramana NORMAL si atat !

mihai141113.10.2008 05:52

oricum viteza de joc e crescuta la 09

quitarr13.10.2008 12:34

14 - quitarr - Tottenham (scz de intarziere)

ronaldo_020113.10.2008 13:05

 

1. alexxx_tzupy - Manchester United

2. mihai1411 - Chelsea Londra

3. f1or_cs - Barcelona

4. marianbolohan - AC Milan

5. danny1ok - Arsenal

6. laurentiu_state - Roma

7. puricele88 -Juventus

8. klaus_e89 -Inter

9. ady_adinho - Real Madrid

10. ronaldo_0201 - Liverpool

11. fifa_for_fun - Bayern

12. fallenangell002000 - Valencia

13. meph_frumossu- Lyon

14. quitar- Tottenham

15. rusu_andrey_2005 - FC Sevilla

16. yo_jeleus

17. s3rgyu_adriano_13

18. dumy_wazzy

 

jeleu it's your turn...:P

Sergyu1613.10.2008 15:47

16. yo_jeleus - Manchester City

 

Alin jeleu: alege-mi si mi everton ca nu ma pot conecta pe user

Sergyu Me: Everton ok??

Alin jeleu: sau nu

Alin jeleu: Manchester city

Alin jeleu: alege city

Alin jeleu: ok?

Sergyu Me: ok

Sergyu Me: aleg acum

Alin jeleu: ms

 

17. s3rgyu_adriano_13 - FIorentina

 

 

1. alexxx_tzupy - Manchester United

2. mihai1411 - Chelsea Londra

3. f1or_cs - Barcelona

4. marianbolohan - AC Milan

5. danny1ok - Arsenal

6. laurentiu_state - Roma

7. puricele88 -Juventus

8. klaus_e89 -Inter

9. ady_adinho - Real Madrid

10. ronaldo_0201 - Liverpool

11. fifa_for_fun - Bayern

12. fallenangell002000 - Valencia

13. meph_frumossu- Lyon

14. quitar-Tottenham

15. rusu_andrey_2005 - FC Sevilla

16. yo_jeleus-Manchester City

17. s3rgyu_adriano_13-Fiorentina

18. dumy_wazzy -

 

Dumy alege...

blindica13.10.2008 17:44

dumy poate alege sambata cand o sa aiba net iar... :steag_sah_mic:

Enquist13.10.2008 17:52

legenda....fanii de pe City of Manchester Stadium plang dupa fostul manager...paradoxal...el a ramas in B...doar echipa a promovat...succes

ronaldo_020113.10.2008 17:56

pai daca doomy are net numa sambata e cam naspa........

i0nutz8313.10.2008 18:04

Cu tot regretul, dar nu cred ca il putem astepta pana sambata...

blindica13.10.2008 18:16
baietzi daca luati vreo decizie care ma implica direct is dispus sa ma conformez dar abia in week-end deoarece is la facultate si nu am inca internet. o sa incerc sa ajung aksa si in timpul saptamanii. O SA INCERC!

eu am zis asta tinand cont de ce-a scris aici, dar nu mi-a dat mie vreo instiintare expres...

BADboySteaua13.10.2008 19:01

Deci ce facem sarim peste el?

klaus_e8913.10.2008 23:29

ii aleg eu o echipa in locul lui :D

alin_jeleu14.10.2008 13:32
legenda....fanii de pe City of Manchester Stadium plang dupa fostul manager...paradoxal...el a ramas in B...doar echipa a promovat...succes

legenda nu prea a avut timp sa joace 09, dar iti va duce echipa spre succes :))

Enquist14.10.2008 14:01

eu plec luni sa ma operez la genunchi si lipsesc vreo 2 saptamani...dak imi pot alege echipa..sper sa aleag si cei dinaintea mea mai repede

BADboySteaua14.10.2008 14:17

sa vedem ce zice Ionutz trecem mai depate sau il asteptam pe dummy

dumy3l15.10.2008 08:29

voi alege azi. sa intru sa vad si eu echipele. abia mi-am inst fifa. si o sa incerc sa ajung si in timpul sapt aksa ca sa-mi joc meciurile pe viitor.

DoctorLov15.10.2008 09:02

cel mai bine ar fi sa te retragi zic eu. Foarte probabil vei pierde la masa verde o gramada demeciuri si vei fi descalificat :)

dumy3l15.10.2008 09:05

cel mai bine ar fi sa taci

blindica15.10.2008 09:48

Luati-le pe toate la rand si vedeti care raspunde cel mai bine la QW :steag_sah_mic:

«13456»