cat mai stam dupa quitar ?
n-ar trebui sa avem un termen pt fiecare? nu ca m-as teme ca ar lua o echipa pe care o vreau eu, dar sa fie un termen de 24,48 ore pe user.
o simpla opinie nu-mi sariti in cap.
cat mai stam dupa quitar ?
n-ar trebui sa avem un termen pt fiecare? nu ca m-as teme ca ar lua o echipa pe care o vreau eu, dar sa fie un termen de 24,48 ore pe user.
o simpla opinie nu-mi sariti in cap.
Dati-i peste. Alege cand vine !
rusu_andrey2005 - FC Sevilla
1. alexxx_tzupy - Manchester United
2. mihai1411 - Chelsea Londra
3. f1or_cs - Barcelona
4. marianbolohan - AC Milan
5. danny1ok - Arsenal
6. laurentiu_state - Roma
7. puricele88 -Juventus
8. klaus_e89 -Inter
9. ady_adinho - Real Madrid
10. ronaldo_0201 - Liverpool
11. fifa_for_fun - Bayern
12. fallenangell002000 - Valencia
13. meph_frumossu- Lyon
14. quitar
15. rusu_andrey_2005 - FC Sevilla
16. yo_jeleus
17. s3rgyu_adriano_13
18. dumy_wazzy
Normal sa fie atunci...salut decizia sfatului batranilor ![]()
Si nu sunt ironic.
Ma gandesc totusi la posibilitatea ca acolo unde ambii jucatori doresc, sa se poata juca pe fast.
@ Ion - parerea mea sincera este ca cei cu echipa puternice sunt dezavantajati de viteza fast...dar daca jucam pe normal nu prevad surprize...sper sa ma insel si sa nu ma fi acomodat suficient cu jocul
eu sustin ideea lui Ionutz, fiind un membru al "Sfatului Batranesc"
... sa ramana conform regulamentului viteza NORMAL, dar totusi daca cei doi jucatori cad de comun acord sa joace fast, sa o faca ... Desi, daca ma gandesc mai bine, este aberant sa joci pe fast. Practic se joaca mai multa fifa in cele 12 minute decat pe viteza normal, sunt mai multe faze, se marcheaza mai multe goluri, se inregistreaza scoruri de maidan si la un moment dat treburile astea pot afecta golaverajul si implicit pozitia unui user in clasament.
In concluzie trebuie sa ramana NORMAL si atat !
oricum viteza de joc e crescuta la 09
14 - quitarr - Tottenham (scz de intarziere)
1. alexxx_tzupy - Manchester United
2. mihai1411 - Chelsea Londra
3. f1or_cs - Barcelona
4. marianbolohan - AC Milan
5. danny1ok - Arsenal
6. laurentiu_state - Roma
7. puricele88 -Juventus
8. klaus_e89 -Inter
9. ady_adinho - Real Madrid
10. ronaldo_0201 - Liverpool
11. fifa_for_fun - Bayern
12. fallenangell002000 - Valencia
13. meph_frumossu- Lyon
14. quitar- Tottenham
15. rusu_andrey_2005 - FC Sevilla
16. yo_jeleus
17. s3rgyu_adriano_13
18. dumy_wazzy
jeleu it's your turn...![]()
16. yo_jeleus - Manchester City
Alin jeleu: alege-mi si mi everton ca nu ma pot conecta pe user
Sergyu Me: Everton ok??
Alin jeleu: sau nu
Alin jeleu: Manchester city
Alin jeleu: alege city
Alin jeleu: ok?
Sergyu Me: ok
Sergyu Me: aleg acum
Alin jeleu: ms
17. s3rgyu_adriano_13 - FIorentina
1. alexxx_tzupy - Manchester United
2. mihai1411 - Chelsea Londra
3. f1or_cs - Barcelona
4. marianbolohan - AC Milan
5. danny1ok - Arsenal
6. laurentiu_state - Roma
7. puricele88 -Juventus
8. klaus_e89 -Inter
9. ady_adinho - Real Madrid
10. ronaldo_0201 - Liverpool
11. fifa_for_fun - Bayern
12. fallenangell002000 - Valencia
13. meph_frumossu- Lyon
14. quitar-Tottenham
15. rusu_andrey_2005 - FC Sevilla
16. yo_jeleus-Manchester City
17. s3rgyu_adriano_13-Fiorentina
18. dumy_wazzy -
Dumy alege...
dumy poate alege sambata cand o sa aiba net iar... ![]()
legenda....fanii de pe City of Manchester Stadium plang dupa fostul manager...paradoxal...el a ramas in B...doar echipa a promovat...succes
pai daca doomy are net numa sambata e cam naspa........
Cu tot regretul, dar nu cred ca il putem astepta pana sambata...
baietzi daca luati vreo decizie care ma implica direct is dispus sa ma conformez dar abia in week-end deoarece is la facultate si nu am inca internet. o sa incerc sa ajung aksa si in timpul saptamanii. O SA INCERC!
eu am zis asta tinand cont de ce-a scris aici, dar nu mi-a dat mie vreo instiintare expres...
Deci ce facem sarim peste el?
ii aleg eu o echipa in locul lui ![]()
legenda....fanii de pe City of Manchester Stadium plang dupa fostul manager...paradoxal...el a ramas in B...doar echipa a promovat...succes
legenda nu prea a avut timp sa joace 09, dar iti va duce echipa spre succes ![]()
eu plec luni sa ma operez la genunchi si lipsesc vreo 2 saptamani...dak imi pot alege echipa..sper sa aleag si cei dinaintea mea mai repede
sa vedem ce zice Ionutz trecem mai depate sau il asteptam pe dummy
voi alege azi. sa intru sa vad si eu echipele. abia mi-am inst fifa. si o sa incerc sa ajung si in timpul sapt aksa ca sa-mi joc meciurile pe viitor.
cel mai bine ar fi sa te retragi zic eu. Foarte probabil vei pierde la masa verde o gramada demeciuri si vei fi descalificat ![]()
cel mai bine ar fi sa taci
Luati-le pe toate la rand si vedeti care raspunde cel mai bine la QW ![]()