FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Olympique Lyonnais 3 - 5 (3 - 2)

«12345»
punkboy20.10.2008 09:13

mai gasesti maine in ziua meciului chiar si la ora 21.30 ca au ramas peste 1000 de bilete nevandute cel mai eftin la PELUZE 75 RON Biletu

bubu_steaua20.10.2008 09:55

avem incredere in voi!!! :steag_cruce_invers:

DelPiero1020.10.2008 10:06

Lyon ar fi o echipa de batut daca ar avea cine sa o bata.Nu este insa Steaua acea echipa.Cu mult noroc,putem obtine un egal,caci e greu de crezut ca putem juca si noi FOTBAL!

1uLy4Nn20.10.2008 10:45

eu de la meciul asta nu am mari asteptari. sper doar ca jucatorii sa realizeze importanta meciului si sa joace cu sufletul. asta lipseste echipei in momentul asta..devotamentul pt echipa. daca vor realiza asta atunci o sa avem un meci frumos

 

2-1 pt Steaua

Skyliner20.10.2008 14:20

1-0 pentru Steaua :) asa zic ca se va termina...nu conteaza rezultatele care au fost pana acum sa ne gandim bine......jucatori vor da tot ce pot din ei doar joaca in CL si nu cred eu ca vor sa se faca de ras etc deci oricum nustiu ce sa zic si Lyon e o echipa tare dar..... :| mingea e rotunda asa ca HAI Steaua!!! :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers:

kostel2120.10.2008 14:54
e un paradox

 

In campionat suntem zmei acasa si batem tot, in deplasare nu jucam nimic niciodata.

 

In Champions League jucam bine in deplasare si slab acasa.

 

suntem asa zmei acasa incat am facut egal cu Cs Otopeni tre sa recunoastem ca avem sanse mici sa castigam campionatu si sa mergem mai departe in Liga.

cristy.steaua2120.10.2008 15:38

M-AS MULTUMI SI CU UN EGAL... :steag_sah_mic:

Lari20.10.2008 17:31

Echipa titularilor de la antrenamentul oficial:

 

Zapata - Ogãraru, Rãdoi, D. Goian, P. Marin - Ov. Petre, Lovin - Nicolițã, D. Moreno, Semedo - B. Stancu.

manu7120.10.2008 18:15

daca nu joaca toja nici de data asta pe stanga,daca Dayro nu este al doilea varf,daca nu se adopteaza stilul care ne-a adus succes cu mult timp in urma adica 4-4-2,sau macar un 4-4-1-1...nu avem nicio sansa......noi nu avem trupa de 4-2-3-1(pt ca tot timpul devine 4-5-1,deoarece striga mereu la Dayro sa stea in spate).....echipa noastra trebuie sa il aiba in teren pe toja pe stanga,deoarece centreaza si fenteaza mai bine decat Semedo sau Banel(care schimba partea de 2 -3 ori pe meci),are un moral bun dupa meciul cu brazilia....practic cel mai bun rezultat care il putem scoate este un egal...sper sa iasa fular-campionii

kaymack20.10.2008 19:23
Echipa titularilor de la antrenamentul oficial:

 

Zapata - Ogãraru, Rãdoi, D. Goian, P. Marin - Ov. Petre, Lovin - Nicolițã, D. Moreno, Semedo - B. Stancu.

 

 

 

B. Stancu s-a accidentat :(

steaua_gloria20.10.2008 19:53

nu cred ca e grav

dr.adrian920.10.2008 21:21

La multi ani Marcele!!!!

ce jucator a fost asta mai rar chiar in fotbalul de azi. Messi si c.Ronaldo duc mult dupa el, dar chiar nu cred ca il pot ajunge vreodata.

pe langa Raducanu Lacatus era mic. pacat ca nu sunteti nascuti mai devreme sa il fi vazut jucand. sa fie tot stadionul plin. sa fie sustinuta Steaua si tot ce inseamna acest mit. de la Oreste Alexandru la Steaua actuala.

LUPTA Steaua!!! Jiji LASA-NE!!! sa se rasune stadionul

CoRsSo20.10.2008 23:04

La ce echipa ultra mega defensiva avem, cred intr-un egal. 0-0

MIREL6RADOI21.10.2008 08:07

Vrea cineva un bilet la Peluza Sud?Dati un pm.

punkboy21.10.2008 08:47

nu iti dau yo unul la tr 2

CatalinBerceni21.10.2008 10:32
La ce echipa ultra mega defensiva avem, cred intr-un egal. 0-0

 

Eu spun ca va da Nicolitza un gol pe contra-atac si vom rezolva meciul....1-0 .....FOzza Steaua.....acum hai la Bere.......Apoi la Stadion baieti :D

kyrre21.10.2008 12:06

Batem. Cu Bayern am avut ghinion, puteam sa batem. Dar in seara asta nu se mai repeta.

mensana21.10.2008 13:01

am un bilet disponibil, tribuna 1, 50% fata de pret oficial

kapp0ne21.10.2008 13:34
am un bilet disponibil, tribuna 1, 50% fata de pret oficial

 

io's mai tare... am 2 bilete la tribuna I ... aman2 la pret de 1 SUPEROFERTA:))) ... sunt mai smeker :D

 

cornisa5821.10.2008 14:18

Trebuie sã prindem o zi foarte bunã și ei una mai proastã și atunci parcã avem o șansã .

Hai Steaua :steag_cruce_invers:

SRamos21.10.2008 18:42
am un bilet disponibil, tribuna 1, 50% fata de pret oficial

 

io's mai tare... am 2 bilete la tribuna I ... aman2 la pret de 1 SUPEROFERTA:))) ... sunt mai smeker :D

Ia uite bisnitarii pe unde erau... s-au mutat de langa stadion pe site :yeahh:

Lavrente_sb21.10.2008 18:48

Pentru toti cei care se afla in afara tarii si vor sa urmareasca meciul, pe siteul UEFA la Match Center, exista un link pt live videos. Va conecteaza la siteurile unde puteti urmari meciul din tara voastra. Nu costa foarte mult, in Germania de exemplu e 10 euro pe meci, plata se poate face in general cu carte de credit dar in unele tari si doar cu datele unui cont din banca din tara respectiva.

 

Sper sa va ajute!!!

 

Hai Steaua!

RaMs3s21.10.2008 19:43

ce repriza :smile: .....sper sa nu mai luam gol :blush:

MihaiM21.10.2008 19:50

Ba prosti suntem. Cand nu misca adversarii mai respiram si noi. Cum tureaza aia putin motoarele parca nu mai stim ce e ala fotbal. Avioane si mingi pierdute intr-o veselie. Zici ca aia joaca cu mingea iar noi cu caramida. Iar golul lui O.Petre confirma inca odata vorba "prost sa fii noroc sa ai" (ma refer la toata echipa). Sa speram c-o sa mai avem ceva bafta si in repiza secunda.

dax4721.10.2008 20:34

Schimbarile - praf ! toja e cel mai varza din toata Liga. Nici Semedo nu e departe insa. Si Dayro nu stie sa dea in minge.

 

Suntem praf. N-avem ce cauta in Liga, decat ca sa-i distram pe altii. Asta e.. Asa patron, asa echipa, asa rezultate. Multi trebuie trimisi acasa.

 

Lyon ne-a dat inca o lectie de fotbal. Nu stiu insa daca Steaua va invata ceva din aceasta.

 

Meci frumos, oricum ! Chiar daca l-am piedut si pe-asta...

«12345»