FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Olympique Lyonnais 3 - 5 (3 - 2)

«12345»
punkboy16.10.2008 09:18
Neah ca vom face fata celor de la Lyon in dublul meci. Minim 2 :noexpression: puncte. Pariez.
_yang16.10.2008 11:34
spun de pe acum ca Steaua pierde. fac pariu cu oricine

 

 

Dute pe la o agentie de pariuri...

punkboy16.10.2008 12:27

dr.adrian9 la sa ne du-te si joaca te afara cu papusile :))))

dr.adrian916.10.2008 12:54
dr.adrian9 la sa ne du-te si joaca te afara cu papusile :))))

 

 

serios??? invata limba romana si apoi raspunde-mi la post

Allyylla16.10.2008 13:51

woow:x ce frumos:)

ne certam:x

:-w

:)

parca aici e vba de meciul Stelei cu Lyon...

whatever:)

:steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers:

punkboy16.10.2008 13:58

luam 6pct si ne calificam in dubla cu Lyon un VIS ce poate deveni Realitate

dr.adrian916.10.2008 14:04
luam 6pct si ne calificam in dubla cu Lyon un VIS ce poate deveni Realitate

 

esti chiar mai optimist decat Jiji hisself.

 

sper sa ai dreptate.

punkboy16.10.2008 14:54
luam 6pct si ne calificam in dubla cu Lyon un VIS ce poate deveni Realitate

 

esti chiar mai optimist decat Jiji hisself.

 

sper sa ai dreptate.

TREBUIE sa fim OPTIMISTI !!!

SRamos17.10.2008 07:16

Steaua-Lyon - 1-0 Gol din offside... ca nu atacam ca ii e prea frica lu' Lacatus, iar baga 9 jucatori in aparare si lasa un atacant in fata sa vb cu fundasii lyonezi...

Lyon-Steaua - 0-0 Aici ne aparam cu 10 jucatori... o sa se plictiseasca fundasii ca nu mai au atacantul cu care sa vorbeasca...

Macar sa iasa asa... :wub: ar fi prea frumos

ADUCETI ANTRENOR!

:boxing:

4_ever_steaua17.10.2008 11:33

greu meciul...sper sa nu se mai repete rezultatul de data trecuta...prea ne`au batut :ce_oameni:

cornisa5817.10.2008 14:03
greu meciul...sper sa nu se mai repete rezultatul de data trecuta...prea ne`au batut :ce_oameni:

Dupã meciul ãsta cu Oțelul nu mai știu dacã no sã ne ne batã și mai tare sper cã se întîmplã o minune pînã atunci

4_ever_steaua17.10.2008 18:02

 

@cornisa58

corect..nici nu mai stiu ce sa zic...un lucru e clar...Steaua nu mai e Steaua

 

 

 

punkboy17.10.2008 19:19

batem dintr-un autogol :D

s0rins_9217.10.2008 20:02

Am un prieten care are bilet la nord da' vrea sa vina la sud.Vrea cineva sa faca schimb?prv me :steag_cruce_invers:

steaua_gloria17.10.2008 21:01

Daca Steaua nu da gol nici de data asta,imi schimb avatarul . :whistle:

SRamos18.10.2008 11:55
Daca Steaua nu da gol nici de data asta,imi schimb avatarul . :whistle:

Schimbal de acum!

steaua_gloria18.10.2008 19:23

Ii las si meciul asta ! Presimt ca dam un amarat de gol, nu stiu cate o sa luam.

cRiss4Steaua18.10.2008 20:41

e un paradox

 

In campionat suntem zmei acasa si batem tot, in deplasare nu jucam nimic niciodata.

 

In Champions League jucam bine in deplasare si slab acasa.

 

 

Belodedici19.10.2008 07:19

Doamne, ce preturi au biletele...De ce as da atatia bani sa-i vad pe imbuibatii astia de bani cum se vor face de ras iar? Conducerea pune preturile astea pentru ca ne vede o afacere extrem de profitabila. Nu le pasa ce simte suporterul stelist cand echipa se face de ras.

dax4719.10.2008 07:23
Doamne, ce preturi au biletele...De ce as da atatia bani sa-i vad pe imbuibatii astia de bani cum se vor face de ras iar? Conducerea pune preturile astea pentru ca ne vede o afacere extrem de profitabila. Nu le pasa ce simte suporterul stelist cand echipa se face de ras.

 

Pentru ca se bazeaza pe faptul ca poporul asta e un popor de fraieri. Iubirea de suporter trebuie sa-l faca orb pe acesta astfel incat sa suporte orice batjocura, orice pret la bilet, orice pret la articolele vandute de club. Pai mai e vreo echipa care sa aiba tricouri mai scumpe ca ale Stelei ?

 

Steaua e praf ! Ar trebui facut ceva. Nu-l putem huidui pe Lacatus, din respect pentru ce a facut ca jucator pentru Steaua. Ce am putea sa facem e sa nu mai venim la meciuri, sa lasam stadionul gol. Sa simta si ei cum e sa nu-i pese nimanui de tine. Mercenari, joaca doar pentru masini si bani.

 

Trebuie luata atitudine si impotriva oierului - nu mai cumparati bilete, nu-i mai bagati bani in buzunar. Sa piarda bani, ca e singurul lucru care il raneste, desi are saci de bani, nenorocitul.

 

Sper doar sa nu vad pe Dinamo campioana si calificata direct in Liga, ar fi prea mult.

dax4719.10.2008 10:15

delete

mountytoma19.10.2008 13:08

de la meciul asta nu doresc decat multa muhhe ciobanului si slugilor lui si daca se poate sa-i batem pe francezii aia aroganti...

 

si cea mai frumoasa metoda de a-i da muhhe ciobanului in direct este sa ii scandam numele continuu lui rica neaga! pe care l-a anuntat ca pleaca din iarna. cica nu a confirmat, ca si cand l-ar fi lasat cineva sa joace.

 

ce ziceti? ii scandam numele continuu lui rica neaga, sa moara de oftica becaliotul?

weeezer20.10.2008 05:03

Lui Neaga, lui Zenga, lui Hagi, lui Elton, lui Mendoza... avem ce scanda.

 

LE: ma rog, de Mendoza parca se zicea ca a plecat la dorinta lui Lacatus...

punkboy20.10.2008 05:52

imi cam bate INIMIOARA ca vom scoate EGAL poate chiar vom CASTIGA maine SEARA ....inca se mai GASESC bilete PACAT,veniti la MECI Oamenii Bunii

SZANTO20.10.2008 08:36

imi cam bate INIMIOARA ca vom scoate EGAL poate chiar vom CASTIGA maine SEARA ....inca se mai GASESC bilete PACAT,veniti la MECI Oamenii Bunii

 

 

 

 

as veni dar sunt din zalau salaj nu am cum sa imi iau bilet la meci eu as ajunge maine la amaza la buc. oare mai gasesc ceva bilete ?

 

«12345»