FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - CS Otopeni 1 - 1 (0 - 0)

«12345»
Mircea2004.10.2008 07:33

Este un meci usor pentru Steaua asta daca nu vor fi jucatorii prea relaxati dar nu cred ca-i va lasa Lacatus , acest meci trebuie abordat la fel ca cel cu Gaz Metan cand le-am dat 4 goluri fara "a apasa pedala la maxim" Gaz Metan care inaintea meciului cu noi aveau in deplasare 0 goluri date si 9 primite asa si CS Otopeni vine in Ghencea cu 3 goluri date si 9 primite speram sa faca si ei 13 la primite :) . Haide Steaua ! fular-campionii

Weed4All04.10.2008 12:27

HAI BAIETII TOATA LUMEA LA STADION!!! SA UMPLEM STADIONUL!!! SA ARATAM Romaniei UNDE SE GASESTE CEA MAI FRUMOASA GALERIE!!!

:steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers:

Guardian04.10.2008 12:56

pãi ce pot sã mai zic decat : pac-pac 3-0 ?!

 

HAI BAIETII TOATA LUMEA LA STADION!!! SA UMPLEM STADIONUL!!! SA ARATAM Romaniei UNDE SE GASESTE CEA MAI FRUMOASA GALERIE!!!

:steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers:

mici sanse sã umplem Templul.

dr.adrian904.10.2008 13:17

trebuie sa fim foarte atenti. nu ne putem permite nici un pas gresit in lupta pt locul 1 numai unu

 

Melku04.10.2008 13:18

Stati acasa, m-am cam saturat de aglomeratie, vreau la pauza sa imi iau pepsi si sa nu fie coada, vreau sa parchez masina in parcarea din fata stadionului, mai stati si acasa, sa nu mai stau 20 de minute la intrarea in stadion :naughty:

SRamos04.10.2008 14:36
as vrea o echipa in genul:

------------------zapata--------------------

 

golanski-----Baciu----rada---eme(dak e refacut)

 

----------------- thiago------------------

 

Banel------------------------------ toja

 

----------------Neaga------------------

 

--------------- pedriel-------------------

 

....cum ar suna :bananadance:

 

Cernea --- Ogararu - Goian - Rada - Golanski --- Szekely - Tiago - Lovin - Toja --- Stancu - Kapetanos

RBK04.10.2008 15:58

meciul din seara asta nu prea este de mare interes deci nu o sa se umple templul :( in jur de 10.000 o sa fim Sper( ca abonati suntem 8975 nr ab inca nu este oficial)

c.ronaldo1704.10.2008 16:59

Zapata - Ogãraru, Goian, Ghionea, P. Marin - Lovin, Rãdoi - Szekely, D. Moreno, Toja - B. Stancu

 

 

Guardian04.10.2008 17:00

poate pe final :)

Fear04.10.2008 17:25

se anuntza un meci de caca :wanker:

Joint04.10.2008 17:52

Ce frumos joaca baietii !!!! Ce antrenor de mare valoare avem !!!

Imi fac mea culpa pentru ca l-am hulit din toti rarunchii pe Oli. Pe ANTRENORUL Olaroiu... Nu am stiut sa apreciez un antrenor, pe linga asta pe care il avem acum...

Fear04.10.2008 17:54

au inceput prostii sa`si dea in petec..ce vreti ma sa joace daca aia se apara cu 11 jucatori?

SzabiStelistu04.10.2008 17:55

jucam foarte prost.....nu stiu ce se intampla cu Toja si Dayro.......Stancu e sub Arthuro! :steag_cruce_invers:

MoWeed04.10.2008 17:56
Ce frumos joaca baietii !!!! Ce antrenor de mare valoare avem !!!

Imi fac mea culpa pentru ca l-am hulit din toti rarunchii pe Oli. Pe ANTRENORUL Olaroiu... Nu am stiut sa apreciez un antrenor, pe linga asta pe care il avem acum...

:laugh: Cand faceam 0-0 cu Ceahlau tot dupa meciuri de CL era mare antrenor?

 

 

LE: Oricat de putin mi-as dori, e nevoie de Arthuro sau Kapetanos. Oricum ar fi, sunt singurele noastre varfuri. Stancu e mai bun ca al 2-lea varf!

c.ronaldo1704.10.2008 17:57

Avem numai pitici in atac. Rahat!

danimarcu04.10.2008 18:01

Sa intre Kapetanos!

Asta macar isi da interesul de cate ori intra in teren...

Fear04.10.2008 18:03

stati linistiti ca Lacatus o sa`l bage pe Thiago :bananadance: si pe Kapetanos prin min 89

Joga Bonito04.10.2008 18:03

Toti l-ati acuzat de indolenta pe Arthuro. L-ati preferat pe B. Stancu in locul sau, ba ca e rapid, tehnic sau golgheterul la zi. E evident ca un cuplu Arthuro - Stancu e mai eficient impotriva echipelor ce se apara non-stop, cu Stancu pe post de varf retras. E mai eficient decat Dayro.

 

Si cand stau sa ma gandesc ca antrenorul oaspetilor a declarat inainte de meci ca e rusinos sa se apaere pe 2 randuri si ca prefera sa joace ofensiv , indiferent de numele adversarului.Ce roman pervers. :)

 

@Joint, please Join the CFR fans. Au un antrenor pescuit din ligile inferioare italiene care e mar antrenor pana la proba contrarie sau pana uita lumea de el.

Sterge-te la gura cand vorbesti de Laca.

xDaJACKALx04.10.2008 18:03
Ce frumos joaca baietii !!!! Ce antrenor de mare valoare avem !!!

Imi fac mea culpa pentru ca l-am hulit din toti rarunchii pe Oli. Pe ANTRENORUL Olaroiu... Nu am stiut sa apreciez un antrenor, pe linga asta pe care il avem acum...

:laugh: Cand faceam 0-0 cu Ceahlau tot dupa meciuri de CL era mare antrenor?

 

 

Da, dar acum ne laudam ca sunt vreo 30 de jucatori in lot si totusi avem in mare acelasi 11 ca si cu Fiorentina.Unde sunt Abel, Tiago,Golanski,Kapetanos,Ionescu s.a.Nu zic ca ar fi jucat mai bine, dar daca nici cu Otopeniul nu-i incerci atunci la ce pana mea i-ai mai adus?

MD_4Steaua04.10.2008 18:05

Ma lamureste cineva? Ce post ocupa Toja in acest meci?

Guardian04.10.2008 18:12

iar au aparut specialistii pe forum ; la greu ce usor puteti sã il criticati pe Lãcãtus . Si cand face cateva meciuri la rand f bune , toti : vai ce antrenor in devenire , Ferguson al nostru ..sau mai stiu eu ce . Lãcãtus chiar e un antrenor MARE in devenire , si cum a mai spus-o si Joga mai sus , stergeti-vã la gurã inainte sã vorbiti de Lãcãtus !

Fear04.10.2008 18:28

cu noroc ii batem pe astia .. altfel nu vad..se apara astia cu 11 jucatori in careu asa ceva n`am vazut in viata mea

dax4704.10.2008 18:48

Penibil. La noi acasa, cu o echipa de 100 dolari, nu putem sa dam un gol. Jenant. Mai jenant ca necalificarea javrelor. Am ras de ei, dar ce mai rad toti de noi acum. Varza.

 

LE : 0-1 !

 

Felicitari celor de la Otopeni ! Bravo lor !

SzabiStelistu04.10.2008 18:48

o luam....bag picioru...arbitrul fluiera si acuma dupa 3 secunde...jenant,rusinos,arbitru de kk!!!media Stelei e 3!!

dax4704.10.2008 18:53

Adio campionat !

 

dinamu in Champions League ! Felicitari Lacatush ! Felicitari Steaua ! Ati bagat chefereul in Liga, acum o bagati si pe dinamu ! Care-i urmatoarea ?

 

Mai luam noi titlul peste 20 de ani.

«12345»