Este un meci usor pentru Steaua asta daca nu vor fi jucatorii prea relaxati dar nu cred ca-i va lasa Lacatus , acest meci trebuie abordat la fel ca cel cu Gaz Metan cand le-am dat 4 goluri fara "a apasa pedala la maxim" Gaz Metan care inaintea meciului cu noi aveau in deplasare 0 goluri date si 9 primite asa si CS Otopeni vine in Ghencea cu 3 goluri date si 9 primite speram sa faca si ei 13 la primite
. Haide Steaua ! ![]()
