FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - CS Otopeni 1 - 1 (0 - 0)

«12345»
cornisa5801.10.2008 17:37

Spectacol dacã se poate sã nu ne relaxãm cã poate ne face Otopeniul o surprizã

RaMs3s01.10.2008 17:43

cred ca o sa fie un meci la fel ca cel cu gaz metan....sper sa le dam si lor 4 :hai_steaua:

smok_PS02.10.2008 09:05
Eu zic ca se va termina 3 -1 .. (gol Lovin din foarfeca, zapata din penalty si toja fara sa vrea) Pentru otopeni va inscrie Nicolita de la jumatea terenului

:laugh: M-am prapadit de ras! :worthy:

 

Meciul cu CS Otopeni a picat perfect dupa meciul din UCL. Cu ocazia acestui meci ar trebui bagati titulari in teren ceilalti jucatori pe care ii vedem rar. Dar cum domnu' Gigi BeCaLiLiLiLi intervine in fata deciziilor lui Lacatus nu mai stim la ce sa ne asteptam. :bananadance:

 

Victorie!

 

steagro

sirFlorin02.10.2008 09:17

as vrea o echipa in genul:

------------------zapata--------------------

 

golanski-----Baciu----rada---eme(dak e refacut)

 

----------------- thiago------------------

 

Banel------------------------------ toja

 

----------------Neaga------------------

 

--------------- pedriel-------------------

 

....cum ar suna :bananadance:

MyLove4R202.10.2008 12:50

nu cred ca o sa dam 4 goluri ca la gaz metan, dar 2 la sigur forzateaua

sirFlorin02.10.2008 12:54
nu cred ca o sa dam 4 goluri ca la gaz metan, dar 2 la sigur forzateaua

cata siguranta...oare 2 sigur :noexpression:

maye02.10.2008 20:46

de la 4 in sus...

f234567k02.10.2008 23:09
de la 4 in sus...

De la 100 in sus.

Fotbalul nu se joaca din tastatura.

kapp0ne03.10.2008 07:38
as vrea o echipa in genul:

------------------zapata--------------------

 

golanski-----Baciu----rada---eme(dak e refacut)

 

----------------- thiago------------------

 

Banel------------------------------ toja

 

----------------Neaga------------------

 

--------------- pedriel-------------------

 

....cum ar suna :bananadance:

 

Ar suna intr'un fel..:) Pedriel inca nu are cartea verde deci e exclus.... eme nu e refacut inca...

 

Spoonman03.10.2008 08:23
Si pedriel sa nu il uitam pe el...totusi cartea verde ce se mai aude cu ea stiti? :noexpression:

 

ultima veste e.... buna daca se poate spune asa...nush ce sa mai cred....:(

 

 

"Am vorbit cu cei de la clubul Jorge Wilstermann, de unde a plecat Pedriel, mi-au spus cã banii trimiși de Steaua au ajuns în cont, deci cartea verde ar trebui sã aparã"

Claudio Mossio, agent Pedriel

 

Melku03.10.2008 09:15

Singura problema pe care mi-o fac legata de meciul asta e cum sa ma imbrac, sper sa nu ploua ca la meciul cu Galata.

Victorie fara dubiu.

ktalyn03.10.2008 10:21

Inca nu a sosit cartea verde a lui Pedriel....100% nu joaca.

 

Sincer Toja trebuie introdus mijlocas stanga, post pe care a jucat excelent.

 

Cu siguranta ne vom impune lejer la cel putin 2 goluri diferenta ;) !

LARI03.10.2008 11:02

FC Steaua a stabilit preturile biletelor pentru partida cu CS Otopeni, care se va disputa pe data de 4 octombrie, incepand cu ora 20:00. Acestea vor fi puse in vanzare in ziua meciului si vor fi disponibile exclusiv la casele de bilete de la stadionul Steaua.

 

Copiii cu varsta de pana la 10 ani au accesul gratuit pe stadion, cu conditia ca acestia sa fie insotiti de parinti, care sa-i tina in brate si care au intreaga responsabilitate pentru comportamentul acestora in interiorul stadionului.

 

Preturile biletelor sunt urmatoarele:

 

FOTOLII – 50 LEI

TRIBUNA 0 – 30 LEI

TRIBUNA 1 – 20 LEI

TRIBUNA 2 – 15 LEI

PELUZE – 5 LEI

 

Programul caselor de bilete de la stadionul "Steaua": Sambata, 4 octombrie - incepand cu ora 12:00

 

 

Allyylla03.10.2008 11:41

o victorie relativ usoara..de relaxare...:x

e bine:-?

mai ales dupa meciu cu Fiorentina..ar trebui sa batem ft usor..si cu un scor considerabil din partea noastra..

nu cred ca otopeniul va inscrie..mai ales in Ghencea...

desii ar trebui sa fim atenti..cum am vaztu si mai sus.

prea multa incredere strica..si niciodata nu e bine sa ne subestimama adevarsarul:)

in rest FortZza Steaua:x

si vreau un Stancu, Szekely, Thiago ca titulari..

restu ar cam trebui sa se odihneasca...

 

spider7103.10.2008 12:39
Singura problema pe care mi-o fac legata de meciul asta e cum sa ma imbrac, sper sa nu ploua ca la meciul cu Galata.

Victorie fara dubiu.

 

 

 

la meciul cu Galata nu a plouat.......dar la meciul cu Bayern da!!

 

:steag_cruce_invers:

Melku03.10.2008 12:44

@ spider71

 

Da, ai dreptate :rolleyes: oricum, ud leoarca tot am fost :biggrin:

_yang03.10.2008 12:44
batem lejer d tot.pronosticul meu: Steaua-cs otopeni: 5-0.goluri: Banel x2, toja, Dayro moreno si Goian.

 

Daca da Banel 2 se termina 4-1...

 

as vrea o echipa in genul:

------------------zapata--------------------

 

golanski-----Baciu----rada---eme(dak e refacut)

 

----------------- thiago------------------

 

Banel------------------------------ toja

 

----------------Neaga------------------

 

--------------- pedriel-------------------

 

....cum ar suna :bananadance:

 

 

 

Oare asa buni sa fim sa-i batem pe astia in 10... ?

spider7103.10.2008 12:48

echipa in meciul cu otopeni:

 

---------------------Zapata-------------

 

----Golansky-----Goian----Ghionea----Ogararu---

 

--------------------Radoi--------------

 

------Szekely(Semedo)----Plesan------Toja-----

 

----------D.Moreno------

 

------------------------Kapetanos-----

 

sper sa intre si Ochirosii macar 30 de minute in repriza a II-a

 

@ spider71

 

Da, ai dreptate :rolleyes: oricum, ud leoarca tot am fost :biggrin:

 

 

 

si eu la fel!! :steag_cruce_invers:

steaua_campioana03.10.2008 14:29

castigam cu 4 sau 5-0

MyLove4R203.10.2008 17:11
nu cred ca o sa dam 4 goluri ca la gaz metan, dar 2 la sigur forzateaua

cata siguranta...oare 2 sigur :noexpression:

 

nu ma crezi? :naughty:

cristian01403.10.2008 17:42

Visati frumos cu Ochirosii, Rada, Pedriel.

Guardian03.10.2008 17:43
Eu zic ca se va termina 3 -1 .. (gol Lovin din foarfeca, zapata din penalty si toja fara sa vrea) Pentru otopeni va inscrie Nicolita de la jumatea terenului

:laugh: M-am prapadit de ras! :worthy:

 

Meciul cu CS Otopeni a picat perfect dupa meciul din UCL. Cu ocazia acestui meci ar trebui bagati titulari in teren ceilalti jucatori pe care ii vedem rar. Dar cum domnu' Gigi BeCaLiLiLiLi intervine in fata deciziilor lui Lacatus nu mai stim la ce sa ne asteptam. :bananadance:

 

Victorie!

 

steagro

tu ai 20 de ani ? :smile:

Ic3MaN03.10.2008 19:48

In meciul asta cred/sper ca Laca sa joace asa:rufy,golansky,Radoi,ghioea,Ogararu,tiago(Lovin),szekely,Stancu(Semedo),toja,

arthuro(kapetanos).

pe parcurs ar fi bine sa mai intre Neaga,Ochirosii,plesan.

Hai Steaua!!!spre 24!!!!

Deliric104.10.2008 05:48

ar trebui sa i se dea mai mult credit lu neaga ...

Virgil04.10.2008 07:19

Cristi Munteanu, portarul celor din Otopeni, spera ca echipa sa sa faca un meci bun si sa inregistreze un rezultat pe masura.

Bucurescu, antrenorul CS-ului, fostul jucator al Sportului Studentesc, adauga ca va veni sa joace fotbal. Pentru el a sta pe doua randuri in fata portii si a oferi adversarului posibilitatea sa atace continuu, e o tactica falimentara. Vorbe care ma impresioneaza si atitudini care nu pot duce decat la progresul fotbalului.

In atare situatie sper ca Steaua sa aiba un meci usor, in care sa realizeze un joc frumos si sa marcheze goluri. Nu conteaza cate, sa fie doar cu cel putin unul mai multe decat ale adversarului. In cazul de fata, CS Otopeni.

 

Acest CS imi aduce aminte de un alt CS. CS Targoviste. Caruia, o galerie arhicunoscuta le striga cu vreo doua decenii in urma: Ce Se, Ce Se/ Hotii din Targoviste. Si nu era departe de adevar. La prezentarea echipelor, fiecare jucator al CS-ului a fost fluierat in parte. Unul singur a fost scutit de acest tratament, ba chiar aplaudat. Numele lui? Nicolae Dobrin, care pe finalul carierei sale a fost de acord sa joace pentru CS.

 

Un amanunt important: Steaua n-a mai pierdut acasã de pe 7 aprilie 2007.

steaua_fa37.jpg

«12345»