FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CFR - Steaua 1 - 1

«123456»
dr.adrian926.09.2008 21:41

m-am saturat de Jiji becali

m-am saturat de Lacatus - nu e un Lacatus al fotbalului

m-am saturat de indolenta Stelei

m-am saturat de mizeria din mass media

m-am saturat de idioteniile jucatorilor

m-am saturat ca Steaua sa fie rasa de niste nimicuri

 

Steaua nu mai e ce a fost si nici nu va fii niciodata nici in apropiere de 10% de Steaua de la sfarsitul anilor 80, doar noah spunei lui Lacatus!!! apropo Steaua de azi e mai defensiva si mai pragmatica chiar decat Steaua lui Olaroiu

Virgil26.09.2008 21:42

Ca o concluzie, sa recunoastem ca CFR e o echipa puternica si ca la forma in care se afla nu cred ca va reusi cineva sa obtina toate cele trei puncte pe terenul din Gruia. Altfel zis noi am castigat 1 punct, iar ei au pierdut doua si diferenta de 5 puncte intre noi si ei se pastreaza.

 

Eu spun ca acel punct obtinut de noi poate fi foarte important pe final de campionat. Pana atunci insa va mai curge multa apa pe Dambovita.

Fear26.09.2008 21:42

ma daca era asa de influent berbecali cum ziceti voi ..Stancu juca mereu titular..asa ca mai ganditi si voi si nu`i mai luati apararea lui Lacatus dejeaba..

Marius26.09.2008 21:48

Oau, cat dezechilibru intre optimismul de acum 3-4 zile si postarile de acum.

 

Ma gandesc ca ar fi totusi mai indicat sa postam "la rece" si mai ponderat. Prea facem nunta la victorii si priveghi la infrangeri. Titlul e clar inca in joc, nu s-a pierdut nimic.

 

Pacat insa ca abia acum se vad marile erori administrative din vara... Arthuro este un Pepe Moreno, de vreo doua ori mai slab ca jucatorul columbian. Dintre mijlocasii de banda, niciunul nu se apropie macar de Andre Mendoza. Din pacate.

 

Iar cea mai mare greseala a fost evitarea achizitiei unui mijlocas veritabil. Pacat.

 

Ca tot va vad asa tristi, care credeti ca a fost diferenta dintre noi si ei in seara asta? :) Hai sa-mi arunc parerea de nespecialist ;)

 

Lovin/Toja mult sub Muresan/Dani. De altfel, cu parere de rau trebuie spus ca noi nu avem mijlocas de valoarea lui Gabi Muresan.

 

Asta e, mergem mai departe. Fara tristete si fara sarit dintr-o extrema in alta. Asta-i fotbalul, win some, lose some... :)

sabin130726.09.2008 21:50
m-am saturat de Jiji becali

m-am saturat de Lacatus - nu e un Lacatus al fotbalului

m-am saturat de indolenta Stelei

m-am saturat de mizeria din mass media

m-am saturat de idioteniile jucatorilor

m-am saturat ca Steaua sa fie rasa de niste nimicuri

 

Steaua nu mai e ce a fost si nici nu va fii niciodata nici in apropiere de 10% de Steaua de la sfarsitul anilor 80, doar noah spunei lui Lacatus!!! apropo Steaua de azi e mai defensiva si mai pragmatica chiar decat Steaua lui Olaroiu

Welcome to Romania!

 

Tu de ce esti asa dezamagit? Ca la asa lot bun nu luam CL sau nu jucam finala, semifinale ca la sfarsitul anilor 80? Spune-i lui Jiji bre, ca el taie si spanzura. Iar uitam de cati bani face lotul la un loc, de ¨auxiliarii¨ de tot kktul de la club, de timpul aferent unor relatii de joc, de experimente esuate, de proportii in general. Sunt de acord cand se spune ca Steaua nu trebuie sa faca pasul inapoi dupa ce da gol, dar o iei rau pe tarla cand spui ca ¨Steaua de azi e mai defensiva si mai pragmatica chiar decat Steaua lui Olaroiu¨. La faza asta nu stiu daca sa rad sau sa plang. Vrei sa incepem sa numaram, minute, pase pe jos reusite, goluri? Bineinteles, toate astea raportate la timpul pe care l-a avut fiecare antrenor, la valoare (daca vrei s-o cuantificam si pe asta), si la toti ceilalti factori. Ca sa fie comparatia justa, nu?

 

Ai grija sa nu faci vreo depresie.. ar fi pacat.

xDaJACKALx26.09.2008 21:54
Bai....

 

Nu o sa zic nimic rau de joc, ca sunt foarte fericit de atmosfera de la meci.

Iar i-am dominat pe ceferisti la ei acasa din punct de vedere al galeriei.

 

Dar totusi...

 

Parca nu ar fi fost rau daca mai stateam in atac in prima repriza si nu ne retrageam asa repede.

 

Lacatus mai are de invatat multe.In primul rand trebuie sa invete ca Steaua nu e o echipa de provincie.

Cand Steaua are 1-0, indiferent de echipa cu care joaca, Steaua trebuie sa traga de 2-0, nu sa tina rezultatul.

 

 

Eu cred ca daca nu ne-am fi retras asa repede, le-am mai fi dat macar inca un gol si sigur nu am fi pierdut 2 puncte in acest meci.

Nu i-am dominat frate ne-au furat aia cantecele:)) sau poate mi s-a parut mie, oricum cu:"Jegefere!!Victorie!!" au fost chiar penibili.

sabin130726.09.2008 21:55
ma daca era asa de influent berbecali cum ziceti voi ..Stancu juca mereu titular..asa ca mai ganditi si voi si nu`i mai luati apararea lui Lacatus dejeaba..

Tu cu un exemplu (daca o fi si asta corect) vrei sa distrugi o idee generala formata din muuuuuuuuulte exemple? Nu stiu daca merge...

 

Adrian26.09.2008 21:57
" Meciul a fost bun, arbitrul a condus excelent, chiar dacã nu a dictat eliminare la Cadu. Corect ar fi fost s-o facã, dar așa s-ar fi stricat echilibrul jocului!" a spus Dragomir la GSP TV.

 

Imediat dupã golul înscris de Dayro Moreno, jucãtorii Stelei au celebrat reușita columbianului în apropierea peluzei populate de fani ai gazdelor, Arthuro fiind lovit în cap de o monedã aruncatã din tribune. Brazilianul i-a semnalat incidentul aribitrului partidei, Augustus Constantin, dar acesta nu a luat nici o mãsurã.

 

Se pare ca si la TV s-a vazut ce am vazut eu pe stadion.

Arbitrul ne-a furat iar.

dezgustus Constantin ne fura de fiecare data.Si anul trecut ne-a ars la Cluj.

 

Trebuia rosu la cadu si 3-0 pt Steaua la monedat aia.

 

p.s.

 

Si ceferistii am mai si avut curajul sa strige "hotii".

Incredibil!

Incredibil cat pot fi de penibili anumiti oameni!

FortuneTeller26.09.2008 22:02

Bai, ce e jalea asta aici? N-am vazut tot meciul , dar n-au jucat chiar asa de rau. Nu stiu daca Steaua a jucat neaparat ca o super-echipa, sa-i domine pe clujeni, dar sigur au incercat sa joace rapid, fara preluari, si intotdeauna in fata. Se putea mai bine? Sigur, dar cred ca se vede o schimbare clara in jocul echipei fata de anul trecut. Nu uitati ca inca n-avem acel mijlocas central ofensiv care sa-i puna in valoare pe Dayro, Stancu, Szekeli sau Semedo. Incetati cu judecatile aiurea macar pana la sfarsitul turului, abia atunci vom suficiente meciuri sa analizam daca mergem spre mai bine, sau batem pasul pe loc. Deja coop-ul Dinamo-Rapid-CFR-FRF-arbitrii baga carbuni pt potaile reciclate de pe bancile de rezerve vestice, hai sa fim uniti.

choli26.09.2008 22:10
m-am saturat de Jiji becali

m-am saturat de Lacatus - nu e un Lacatus al fotbalului

m-am saturat de indolenta Stelei

m-am saturat de mizeria din mass media

m-am saturat de idioteniile jucatorilor

m-am saturat ca Steaua sa fie rasa de niste nimicuri

 

Steaua nu mai e ce a fost si nici nu va fii niciodata nici in apropiere de 10% de Steaua de la sfarsitul anilor 80, doar noah spunei lui Lacatus!!! apropo Steaua de azi e mai defensiva si mai pragmatica chiar decat Steaua lui Olaroiu

 

 

m-am saturat de analfabeti,

m-am saturat de pusti corditi

m-am saturat sa vad ca acest site este unul plin de "antrenori"

m-am saturat sa fac trafic acestui site, degeaba

m-am saturat de Romania,

 

sti tu pustiulica cum a fost Steaua? sau, sti tu cum s-a jucat fotbalul? sti o farama de fotbal?

sti ce-nseamna "defensiv"?

 

dar....

 

nu mai vreau sa vb. de fotbal in acest site, deoarece:

1. 90% dintre cei care comenteaza habar nu au de fotbal

2. 60% sunteti stelisti de conjunctura

3. 50% nu ati fost vreodata in Ghencea

4. 40% sunteti anti stelisti

5. 70% aveti sub 18 ani

 

" Meciul a fost bun, arbitrul a condus excelent, chiar dacã nu a dictat eliminare la Cadu. Corect ar fi fost s-o facã, dar așa s-ar fi stricat echilibrul jocului!" a spus Dragomir la GSP TV.

 

Imediat dupã golul înscris de Dayro Moreno, jucãtorii Stelei au celebrat reușita columbianului în apropierea peluzei populate de fani ai gazdelor, Arthuro fiind lovit în cap de o monedã aruncatã din tribune. Brazilianul i-a semnalat incidentul aribitrului partidei, Augustus Constantin, dar acesta nu a luat nici o mãsurã.

 

Se pare ca si l-a TV s-a vazut ce am vazut eu pe stadion.

Arbitrul ne-a furat iar.

dezgustus Constantin ne fura de fiecare data.Si anul trecut ne-a ars la Cluj.

 

Trebuia rosu la cadu si 3-0 pt Steaua la monedat aia.

 

p.s.

 

Si ceferistii am mai si avut curajul sa strige "hotii".

Incredibil!

Incredibil cat pot fi de penibili anumiti oameni!

 

 

 

nu te mai agita....degeaba!

nu ai cu cine sa vb!

Marius26.09.2008 22:11

Banuiesc ca procentele alea au rezultat in urma unui studiu intens asupra userilor ce posteaza pe forum :)

choli26.09.2008 22:16

Toja ma enerveaza de nu mai pot...nu face fata deloc.Cred ca observa si Lacatus asta,dar se pare ca Gigi il simpatizeaza si "fiarei"ii este practic imposibil sa se impotriveasca.De asemenea cred ca Stancu ar merita un loc printre titulari,a deminstrat-o !Radoi cand revine?!Avem nevoie de el.Pacat ca se poate,dar nu vor sa se ambitioneze mai mult...Forza Steaua ! :steagcruce:

Bafta tuturor suporterilor !

 

 

si cine trbuia sa joace in locul lui toja?

 

Banuiesc ca procentele alea au rezultat in urma unui studiu intens asupra userilor ce posteaza pe forum :)

 

 

 

e doar o parere, tu ai alta? in afara de aprox. 50-60 de persoane nu cred ca ai cu cine vb despre fotbal in acest site. Tu nu observi ca majoritatea comentariilor sunt raspunsuri la altele?

cati dintre noi pot face un comentariu asupra unui meci in mai mult de 15 fraze?

 

 

refresh26.09.2008 22:20
Banuiesc ca procentele alea au rezultat in urma unui studiu intens asupra userilor ce posteaza pe forum :)

 

Si crezi tu ca intr-un studiu nu ar mintii cu nerusinare foarte multi? Eu nu. Si in mare parte sunt de acord cu omul, in special privind copii sub 18 ani care inca nu sunt cu capul pe umeri si antrenorii de aici, care daca ar fi pusi sa antreneze sau sa stea in teren in locul lui toja (ca tot zicea cineva ca 90% din useri de aici ar fi jucat mai bine ca toja la mijloc azi) ar pleca acasa plangand dupa 5 minute, ca deh, nu e ca la fifa.

lupi26.09.2008 22:34

atata timp cat Lovin a iesit omul meciului comentarile sunt de prisos.mare antrenor Lacatus asta:|

RaduS26.09.2008 22:35

Sportivilor ... degeaba dati vina pe arbitrii, pe antrenor sau pe finantator ! Nimeni dintre acestia nu are nicio vina ! Singura vina o au jucatorii ... nu vre`unul in mod deosebit ! Fotbalul este un joc de echipa ... si cand e unul vinovat sunt toti ! Daca nu ati jucat fotbal "profesionist" la viatza voastra ar trebui sa va abtineti ... fotbalul nu se joaca numai cu piciorul ... ci si cu capul ... ! Mai mult cu capul decat cu piciorul si cand zic ca se joaca cu capul nu ma refer ca X centreaza si Y marchiaza cu capul ... ci se joaca cu mintea ! La 0-1 Steaua s-a retras in propria jumatate ... de ce ? Era multumita cu un avantaj de un gol ? Imaginati`va o Steaua care ataca si la un avantaj de 10 goluri ... ce spectacol, ce atmosfera ... ! Nu ... aaa ... am dat un gol hai sa ne aparam ... poate mai dam unul pe contraatac ! In fotbalul mare acest lucru este foarte rar intalnit ... o data la catziva ani si la echipe slabe care peste noapte au ajuns in Champions League ( gen CFR ) !

 

Spectacolul ... il face si sportivii intr`adevar ... dar cel mai frumos spectacol il face tribuna ... dar cine sa`l faca ? O adunatura de betzivi sau o adunatura de puslamale care nu au niciun viitor si vin la stadion doar sa rupa scaunele, sa arunce cu brichete sau cu alte obiecte, sa injure si sa reproseze ? FairPlay in teren vrea toata lumea dar in tribuna ... ? De ce nu il vreti si acolo ? In anglia copii de mingi sunt spectatorii ... care nu sunt separatzi de teren prin niciun gard de protectie decat in spatele portzii ... si aia stau in banca lor si fac spectacol, chiar si cand echipa lor favorita este condusa cu 10 goluri ! Meciul se termina la ultimul fluier ... dar majoritatea romaniilor nu stiu acest lucru, unii din ei vazand echipa pierzand parasesc stadionul inainte de a se ajunge in prima jumatate din repriza a 2 a ... si apoi se plang ca nu mai au bani de medicamente ... incep cu reprosurile si cu alte injurii la adresa tuturor !

 

Mass-media este ceva foarte util ... este ca benzina care o pui peste paie ... plus ca unele articole dau foc acestei benzine ... ! Mass-media niciodata nu si`a facut treaba ... a fost interesata doar de raiting si de vanzarile ziarelor ! Dezvaluri socante si tot felul de aberatzii nascocite de cateva persoane cu o facultate la plezneala si cu un nivel scazut de cunostiinte in domeniu ! Cica ... experienta isi spune cuvantul ... pai daca sta omu 2 ani si bate campii ... e normal sa aiba experienta si sa cunoasca drumu ... !

 

Sincer va spun ca imi e sila de ce se intampla uneori in tara asta si de ce specimene suntem inconjurati ! Daca cineva ma poate contrazice este rugat sa vina cu ARGUMENTE PRO SI CONTRA, argumente solide si dovezi clare ... atunci voi avea tot respectul pentru acea persoana ! Multzi sunt orbi in tara asta ... si cei mai multi fac pe orbii ( sa fie in ton cu moda ) ... nimeni nu vede mersul acestei tari si al sportului din aceasta tara ! Uiati`va la africani si la alti muritori de foame ... cum practica sportul ... ! De ce ? Pentru ca ei ce isi propun aia fac ... pentru ei orice este o provocare si un test dat de sine insusi ! Pe cand la noi ... daca s`ar da cafele si tzigari ... am vedea jucatorii din 10 in 10 min stransi in jurul bancii de rezerve "la una mica" !

 

Multumesc pentru atentie !

Cu stima si respect, Radu !

lupi26.09.2008 22:40
m-am saturat de Jiji becali

m-am saturat de Lacatus - nu e un Lacatus al fotbalului

m-am saturat de indolenta Stelei

m-am saturat de mizeria din mass media

m-am saturat de idioteniile jucatorilor

m-am saturat ca Steaua sa fie rasa de niste nimicuri

 

Steaua nu mai e ce a fost si nici nu va fii niciodata nici in apropiere de 10% de Steaua de la sfarsitul anilor 80, doar noah spunei lui Lacatus!!! apropo Steaua de azi e mai defensiva si mai pragmatica chiar decat Steaua lui Olaroiu

 

 

m-am saturat de analfabeti,

m-am saturat de pusti corditi

m-am saturat sa vad ca acest site este unul plin de "antrenori"

m-am saturat sa fac trafic acestui site, degeaba

m-am saturat de Romania,

 

sti tu pustiulica cum a fost Steaua? sau, sti tu cum s-a jucat fotbalul? sti o farama de fotbal?

sti ce-nseamna "defensiv"?

 

dar....

 

nu mai vreau sa vb. de fotbal in acest site, deoarece:

1. 90% dintre cei care comenteaza habar nu au de fotbal

2. 60% sunteti stelisti de conjunctura

3. 50% nu ati fost vreodata in Ghencea

4. 40% sunteti anti stelisti

5. 70% aveti sub 18 ani

 

" Meciul a fost bun, arbitrul a condus excelent, chiar dacã nu a dictat eliminare la Cadu. Corect ar fi fost s-o facã, dar așa s-ar fi stricat echilibrul jocului!" a spus Dragomir la GSP TV.

 

Imediat dupã golul înscris de Dayro Moreno, jucãtorii Stelei au celebrat reușita columbianului în apropierea peluzei populate de fani ai gazdelor, Arthuro fiind lovit în cap de o monedã aruncatã din tribune. Brazilianul i-a semnalat incidentul aribitrului partidei, Augustus Constantin, dar acesta nu a luat nici o mãsurã.

 

Se pare ca si l-a TV s-a vazut ce am vazut eu pe stadion.

Arbitrul ne-a furat iar.

dezgustus Constantin ne fura de fiecare data.Si anul trecut ne-a ars la Cluj.

 

Trebuia rosu la cadu si 3-0 pt Steaua la monedat aia.

 

p.s.

 

Si ceferistii am mai si avut curajul sa strige "hotii".

Incredibil!

Incredibil cat pot fi de penibili anumiti oameni!

 

 

 

nu te mai agita....degeaba!

nu ai cu cine sa vb!

choli lasa-ne..cand o sa vezi ca Laca nu e antreonor sa revii,iar daca nu iti dai seama esti dus rau.pun pariu ca ai cercei,ai suvitza blonde si esti imbracat din piatza...

 

suvitze...pardon

kop26.09.2008 22:47

sunt profund dezamagit...Steaua trebuia sa bata cu 4-0.

 

Dap... cine nu si-ar fi dorit? Cine tine minte anul 1988? cate meciuri am pierdut in sezonul ala? NU... cu am jucat atunci si cum jucam acum? Cine e de vina?

 

Vreau sa vorbesc cu cei care au prins sezonul 87-88. Care e diferenta? Hai sa vorbim in termenii astia. Altfel aberam. Ca 99 % din comentarii...

steven_gerrard26.09.2008 22:48

Joc slab dupa gol ne-am retras la finalu' meciului trebuia sa batem ei erau storsi de cand a intrat Thiago & mai ales Stancu da Laca e 1 antrenor fricos pan la ora actuala l-a tinut 85 min p bank p Stancu care in 5 min. a fost mai activ decat PUSCARIA de Arthuro.Dak nici anu' asta nu luam titlu cand? Ca pe vreamea lu Piti tot la 4-5 ani 1 titlu ca ne ajung javrele :steag_cruce_invers:fular-campionii

Adrian26.09.2008 22:54

Am zis clar cine e vinovat pt rezultat.

NU ARBITRUL!

Arbitrul a "gresit" mult dar tot ce a demonstrat el e ca e un jeg.Asta stiam de mult...

stelist24/2426.09.2008 22:55
sunt profund dezamagit...Steaua trebuia sa bata cu 4-0.

 

Dap... cine nu si-ar fi dorit? Cine tine minte anul 1988? cate meciuri am pierdut in sezonul ala? NU... cu am jucat atunci si cum jucam acum? Cine e de vina?

 

Vreau sa vorbesc cu cei care au prins sezonul 87-88. Care e diferenta? Hai sa vorbim in termenii astia. Altfel aberam. Ca 99 % din comentarii...

 

dar in 65 cum am jucat? hai lasa-ma domnule ...

choli26.09.2008 23:07

@lupi

 

da ai dreptate, ma imbrac din piata am 12 ani, am parul suvite, iar cercei...am o gramada

 

:) + o culoare a pielii ciocolatie....

 

dar acum lasand gluma, stau si ma gandesc (am intrat 15 minute pe romaniaultr.) cati copiica si tine nu posteaza pe diverse site-uri?

 

apropo, nu trebuia sa fi in pat? sa faci nani?

 

p.s. - adica post scriptum(asta inseamna ca am uitat sa spun ceva)

 

descrierea ta cred ca ti se potriveste...

 

 

cornel-cluj26.09.2008 23:11
sunt profund dezamagit...Steaua trebuia sa bata cu 4-0.

 

Dap... cine nu si-ar fi dorit? Cine tine minte anul 1988? cate meciuri am pierdut in sezonul ala? NU... cu am jucat atunci si cum jucam acum? Cine e de vina?

 

Vreau sa vorbesc cu cei care au prins sezonul 87-88. Care e diferenta? Hai sa vorbim in termenii astia. Altfel aberam. Ca 99 % din comentarii...

 

In sezonul alanu am pierdut nici un meci. De altfel Steaua a stabilit un record european in privinta invincibilitatii in campionatul intern, fiind urmata de faimoasa echipa a lui Berlusconi AC Milan. Din pacate, datorita conditiilor socio-politice din acei ani, acest record al Stelei nu a fost omologat niciodata.

Cat despre cine-i de vina.................n-avem un Hagi, Balint, Lacatus, Piturca, Tudorel Stoica, Majearu, Bumbescu.......intelegi?

jeles26.09.2008 23:30
De altfel Steaua a stabilit un record european in privinta invincibilitatii in campionatul intern, fiind urmata de faimoasa echipa a lui Berlusconi AC Milan. Din pacate, datorita conditiilor socio-politice din acei ani, acest record al Stelei nu a fost omologat niciodata.

Cat despre cine-i de vina.................n-avem un Hagi, Balint, Lacatus, Piturca, Tudorel Stoica, Majearu, Bumbescu.......intelegi?

 

 

pun pariu ca multi din cei care scriu aici nu siu de acest record ... o serie extraordinara de meciuri fara infrangere , nici pana astazi nu a fost egalata si nu cred vreodata ... pacat ca in acea perioada campionatul nostru era prea slab cotat , pacat .

 

astazi nu avem un Hagi , Balint , Lacatus & co , dar avem valori ... nu cred ca exista stelist pe lumea asta care sa se planga de lot , eu cel putin sunt suer multumit , incantat , ceva ma nemultumeste , ceva nu merge ... il avem cioban acolo , patron care vrea sa faca treaba , nu neh dar totusi este imbatat de putere , cu aere de dictator ... nu are habar de fotbal si asta nu intelege , nu vrea sa lase antrenorul sa`si faca treaba si asta se vede in rezultate :(

 

multi nu vor sa inteleaga , vor spectacolul din vremea lui Protasov , multi vor rezultatele lui Olaroiu ... e vremea lui Lacatus , haideti sa`l sustinem , e frustrant sa`l vezi pe patronul tau cum se baga si`ti strica echipa , sthi ca e aiurea sa joci cu toja in centru , dar totusi nu poti sa treci peste cuvantul lui , el da banii ...

 

astept ziua aceea , forza Steaua

DelPiero1026.09.2008 23:41

@Choli,cu tot respectul,insa imi pari un pic cam arogant si chiar usor extremist in ceea ce ai scris mai sus.Sigur ca sunt multi useri ce au sub 18 ani,insa cred ca s-a demonstrat de multe ori ca nu anii sunt cei ce fac diferenta...ci INDIVIDUL pur si simplu.Nu se da nimeni antrenor,insa toti avem voie sa avem opiniile noastre,chiar daca unii si le exprima mai prost si-n limbaj mIR(ASTA NU-MI PLACE NICI MIE).Sunt de acord ca trebuie sa-l sprijinim pe Lacatus,ca orice antrenor de altfel,insa nu trebuie sa sa ne dam in laturi in a observa greselile pe care le face.Oricine greseste,chiar si Laca.Cat despre fanii de conjunctura...din pacate,aici iti dau dreptate 100%.Totusi,as zice ca suntem destui stelisti care iubesc aceasta echipa cu adevarat...

CreaTor26.09.2008 23:55

Doamne comentati de parca am pierdut , e bun si un punct decat nimik, sa nu uitam ca nu am evoluat acasa pe Ghencea ci la CFR care totusi nu e o echipa de 2 lei.

 

Noi suntem cei mai fraieri suporteri pentru ca sa umplem si noi Ghencea la un meci ex: cu un otopeni, un gaz metan,stam sa scriem pe forumuri ce nu ne-a placut la jocul Stelei si , specialitatea casei sa-l criticam pe Lacatus. Observ ca de 2 saptamani in coace asta acest site sau forum pare a fi anti Steaua (sau anti Lacatus), si nu pro Steaua, cu multe comentarii de nemultumire cat mai multe critici , pesimism , ironii . Prieteni buni , Steaua joaca in grupele ligi , este pe locu 2 in campionat la 2 puncte de lider , va juca in cupa Romaniei , ultimele 3 meciuri a marcat 9 goluri si a primit doar 2 , daca si acuma este cazu sa incepem sa comentam este grav.

 

Toata lumea isi da cu parerea , ca era mai bun x in locu lu` y ,ca nu l-a folosit pe ala unde trebuie,ca numai joaca echipa nimic. Ce va nemultumeste ? aa o toata lumea isi doreste victorii la scor in derbyuri.

 

Va pun o intrebare CAND O SA INCEPEM SA FIM UN SITE PRO Steaua ? Si CAND O SA INCEPEM SA MAI UMPLEM Ghencea ,si nu numai la meciurile importante ? Nu raspundeti acum , stati un pic si va ganditi , ca suporteri adevarati ar merge acolo , si nu ar critica niciodata echipa mai ales cand cand aceasta este pe un drum bun (parerea mea)

«123456»