ba tu esti prost?! Steaua a jucat bine azi, tu crek te-ai uitat la alt meci. Bine ca dai cu pietre in echipa dah la sf zici FORZZA Steaua!esti prost cu P mare ma baiatule.. nu stau sa-ti despic acum comentariul ca ai scris un roman intreg.. dah iti zic o singura chestie: Dayro e mijlocas de meserie bha firfizonule nu atacant.
Am jucat bine, am scos un punct, puteam mai mult, n-a fost seara noastra, CFR-istii au avut bulan (si la scor si la cartonase). Punct.
HAI BAIETII! FORZZA Steaua! MEREU Superiori!
bah tu esti cu capu?? Dayro mijlocas de meserie??? pana sa vina la Steaua a jucat atacant si a facuto chiar foarte bine din moment ce a impresionat si a ajuns aicea
Lãcãtuș: "Ne doream o victorie, dar am fãcut greșeli la mijloc"
Pai Laca cand toja se face de ras cu bayern tu il bagi si in meciu de azi la mijloc???
frate e mijlocas ofensiv tu esti nebun la cap?!? uitete chiar si pe site-ul asta, club - jucatori si ai sa vezi si-acolo.
