FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CFR Cluj - Steaua

«123457»
Verssace26.09.2008 17:32

nici nu mã mai intereseazã echipa ! vrem 3p si gata .

CoRsSo26.09.2008 17:35

Iar toja in centru... sper sa nu fie adevarat.

St3LiSt P@N@ L@ M0@RT326.09.2008 17:48

FORTZZA STEAUAAA!!!!!! :steag_cruce_invers::steag_cruce_invers:

 

BAtE Steaua fular-campionii:steag_sah_mic: :X:X:X:X:X :hooray:

zloty26.09.2008 18:03

gooooooooooool

 

MALDINI26.09.2008 18:03

Goooooooooooooooooooollllll Dayro !!!!!!!1

Dragoshel26.09.2008 18:04

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLL STEAAAAAAAUUUAAAAAAA Dayro MORENOOO

ros-albastru4ever26.09.2008 18:21

era sa ne ingroape lovinho...

ros-albastru4ever26.09.2008 18:32

bv balanele...esti tare de tot :|

Dragoshel26.09.2008 18:32

chiar vroiam sa spun ca s-au pus pa noi.

MALDINI26.09.2008 18:36

Ghinion...

Alex88pl26.09.2008 18:38

cadu ala ar trebui dat afara din tara.e a nush cata oara cand face fazae d-astea si nici macar fault nu se da.da-o in colo d treaba.FORZA Steaua.3-1 pt noi se termina.

Theo@Steaua26.09.2008 18:39

A ajuns Gabi Safta faimos la Cluj deci... "CFR - victorie" :)) jenant.

 

PS: Ce gol ghinionist am luat.

 

:steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers:

Fear26.09.2008 18:42

Toja a pierdut mingea pe la jumatea terenului si a ramas jos.. de acolo a inceput faza golului :wall:

Dragoshel26.09.2008 18:45

@Fear, dupa ce am dat golul ne-am retras in aparare, era de asteptat.. :|

zloty26.09.2008 18:45

proasta alegerea cu Semedo ,se vede ca presiunea e prea mare pentru el , in rest am jucat bine doar ghinionu facand sa ne egaleze sclavii astia , nu stiu ce a patit Lovin inainte il detestam dar acuma nush ce a patit pune suflet intra dur ,la intimidare, recupereaza mult incepe sami placa cum joaca ,sper sa nu se apuce iar de vechile lui giumbuslucuri

CoRsSo26.09.2008 18:46

Doamne ce nenorocit e Cadu. Nu pot sa il sufar pe jucatorul asta. E a nu stiu cata oara cand face faze de genul asta si nu pateste nimic. Intentia a fost clara.

 

Ce galerie penibila au clujenii :mellow::ce_oameni:

Nemessis26.09.2008 18:46

mda..nu leaga 3 pase..iar jucam fara nici un orizont..nu e nimic diferit in joc fata de echipa lu Olaroiu de ex..: )

 

MoWeed26.09.2008 18:47

Este clar ca Augustus Constantin e "baiatul lui tata". Cum sa nu dai macar galben la un asemenea gest nesportiv?

Galeria clujana este penibila si lipsita de originalitate.

Batem in a 2-a repriza! Forzza Steaua!

mikutu26.09.2008 18:47

thiago <==> Semedo , iat toja sa treaca pe locul lui....si e bine!

Fear26.09.2008 18:48

ne`au copiat pana si cantecele..au cumparat si arbtrii..nici macar galben la Cadu? :ce_oameni: plus de asta Semedo cred ca joaca la ei. WTF ?! :confused:

Verssace26.09.2008 18:50
Semedo e cam suspect !
Raul198826.09.2008 18:50

Cadu trebuia sa primeasca cartonas rosu :confused:

ros-albastru4ever26.09.2008 18:51

Szekely in locul lui Semedo si ai batem pe franari...asta daca Lacatus nu le va impune jucatorilor sa se baricadeze in aparare si sa bubuie mingiile in fata unde n-avem apr nicio sansa :|

fedora26.09.2008 18:51

Mai sustinatorii lui Vochin unde sunteti mai?

Marele deontolog, marele stelist, in fond un analfabet ce da impresia ca stie fotbal doar pentru ca e singurul care publica niste statistici. Un mare spurcat!

maye26.09.2008 18:52

am jucat f bine... pana am dat gol...

publicul gazda..o mizerie...il jignesti pe Radoi si el nu joaca...caracter 0 din parte unor cretini...plus monedele si semintele transformate in gloante..

arbitrul...mi`e rusine ca traiesc in Romania...Ogararu vede galben aiureeeeeaaa...si tziganu` ala d la ei nik..betivu` ala de cadu , bou cu hi5,il calca pe arthuro si nu se da nimic!!!...

Sper sa`l vad pe Szekely in teren..

Forza Steaua!!!

«123457»