vai da pe bune e tare scump tipu asta. si asa modest.hold on..toti is modesti de la Steaua .da acest nesu e incredibil. si ador frezura lui[e tare faina].hehe misto sta prin drumul taberei[adik de unde is io] .... da eu am inteles ca are copii?of,bine ca nu are ca na-nu stiu ce timp ar avea el de bebe. orcum multa bafta nesule[esti si tu un jucator bun]si mie cel mai mult mi-a placut cand a jucat cu lyone.e el slabut dar are forta tipu,se zbate si de aceea il admir. bv. :wink:
