FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Mihaita Nesu

«12345616»
Bogdan4Steaua09.04.2006 21:30

Inca nu stim exact care este starea lui. Sper sa nu fie nimic grav.

estephany15.04.2006 18:23

eu de mult am crezut ca baiatul asta e nebun(in sensul bun :D ).iar meciul cu Dinamo mi-a intarit convingerea.ii curgea sangere siroaie,habar n-avea pe ce lume se afla dar el vroia sa intre sa joace in continuare.asta numesc eu devotament pt echipa la care joci.am citit in gazeta ca a tras medicul de el si ca l-a urcat cu Forza in salvare.sper sa-si revina cat mai repede si sa devina mult mia constant decat pana acum.

DTP-Ludacris15.04.2006 18:29
eu de mult am crezut ca baiatul asta e nebun(in sensul bun :D ).iar meciul cu Dinamo mi-a intarit convingerea.ii curgea sangere siroaie,habar n-avea pe ce lume se afla dar el vroia sa intre sa joace in continuare.asta numesc eu devotament pt echipa la care joci.am citit in gazeta ca a tras medicul de el si ca l-a urcat cu Forza in salvare.sper sa-si revina cat mai repede si sa devina mult mia constant decat pana acum.

 

cica deja e OK....

dianna15.04.2006 18:51

Fara suparare,dar deja a trecut o saptamana de la accidentarea lui Nesu din meciul cu Dinamo...era si timpul sa fie Ok...

Oricum,m-am speriat rau de tot in acele momente,ca toti suporterii de altfel.Mihai nu mai reactiona,iar jucatorii erau disperati pe langa el,incercand sa-i acorde primul ajutor.Si nu a fost chiar floare la ureche accidentarea sa,drept dovada ca a fost nevoit sa stea sub supravegherea medicilor o noapte.

De remarcat pasiunea cu care joaca in fiecare meci si dragostea pt club.Tot respectul pt Mihai Nesu,un adevarat stelist,care,asa accidentat cum era,insista sa ramana pe teren sa joace pana la final. :wink:

cmt-steaua29.05.2006 17:02

Nesu e un baiat bun , devotat echipei care joaca bine . Nu joaca perfect ,dar joaca bine Sa mai treaca un an , doi si poate o sa ajunga la o echipa mare (parerea mea) oricum Steaua e cea mai tare .

Centreaza bine si daca ar mai lucra la fizic poare ar reusi sa castige aerienele.

 

HAI 23'u

felix4you200229.05.2006 19:29

eu cred si sper ca el va creste de la meci la meci. deja s-a vazut o imbunatatire a jocului de anul trecut . si Ogararu mergea prost anii trecuti, iar bolonii vroia sa-l ia cu 200.00 euro (anul trecut), si uitati cit a crescut si unde a ajuns !

DTP-Ludacris29.05.2006 20:22

Baieti,sper sa aveti dreptate in privinta lui Nesu dar ma indoiesc.. :wink:

axl2310.06.2006 02:25

id_domeniu__4

uitati-va un pic la poza asta cu nesu, e in josul paginii!

Alexandra D10.06.2006 09:29

Asta nu e nimic, am gasit altele si mai ciudate. Mie imi place poza aia in care isi arata desenul facut la 5 ani.

http://pronosport.trei.ro/stire.php?cs_id=1920

George Stan10.06.2006 10:39

Azi se insoara Nesu. Casa de piatra, ciufulici :D

manuela10.06.2006 10:47
Azi se insoara Nesu. Casa de piatra, ciufulici :D

da??? Atunci multe felicitari si "casa de piatra"!!

Alexandra D10.06.2006 14:04

Ce tare. Nu stiu de unde ati aflat, ca eu n-am auzit nimic. Dar ii urez mult noroc lui Mihaita al nostru!! :D:D

 

Trimis: 11 06 2006 00:45

Mah, cica ar pleca la Dnepr! :cry:

skorpio1511.06.2006 08:08

Nu se stie sigur. MM a zis ca n-are nici o oferta concreta. Dac-ar fi sa plece insa Dnepr ar fi cea mai buna solutie. Cine stie, poate scoate Protasov din el "unul dintre cei mai buni mijlocași stînga din Europa" :D

Alexandra D11.06.2006 08:17

Asa e, macar da de un antrenor care il apreciaza, care a crezut intotdeaua in el.Si se poate si mai rau, sa nu ajunga cumva sa joace pe la coreeni ca Neaga...

axl2311.06.2006 08:32

casa de piatra si multa fericire, bichonule!

DTP-Ludacris11.06.2006 13:47

Casa de Piatra,Goodbye :lol: ...un motiv sa fiu fericit,pleaca Nesu :lol:

Alexandra D11.06.2006 14:10

Poate totusi ramane...dar cat timp e Olaroiu antrenor sta degeaba pe banca... :evil: :evil:

***alex***11.06.2006 14:21

Nesu, Baciu, Oprita, Cernea... singuri care nu imi plac si care nu regret daca pleaca :D

cmt-steaua11.06.2006 15:50

Casa de piatra Nesu. Sa faci multzi copii si sa o duci bine !!!

axl2311.06.2006 16:36

vi-l inchipuiti pe nesu inconjurat de o droaie de copii mici, slabi, blonzi, creti si-ai dracu', ca el?

:D:D:D

Alexandra D11.06.2006 16:44

Da ,ar fi super simpatici! :D doar ca nu stiu cum arata prietena/sotia lui.Adica am o poza cu el si o tipa dar n-am cum sa fiu 100% sigura ca ea e.

cmt-steaua11.06.2006 18:58

Acu k e casatorit, tre sa aduca bani in casa , asa k nea Gigi da si tu la baiat o atentzie ... :P

Alexandra D11.06.2006 19:33

Si totusi, n-am aflat din nici o sursa oficiala nici ca s-ar fi casatorit, nici ca s-ar fi transferat. Pai la stiri vorbeau intruna de aia de la Rapid si Dinamo ca se transfera nu-stiu-unde si de Mihaita nu se aude nimic..

spre_2411.06.2006 20:46

daa kiar sa casatorit casa de piatra si tot ce isi doreste...:)

cmt-steaua12.06.2006 05:17

La TVsport a zis k e mai mult k sigur transefru lui la Dnepr (echipa lui Protasov). Dak se transfera ii urez noroc acolo si sa devina un mare jucator . :D

«12345616»