FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Mihaita Nesu

«191011121316»
c.ronaldo1726.05.2008 14:54

Nesu la Olimpiakos, Nesu in Anglia, Nesu la Steaua. Nesu peste tot.

se7en26.05.2008 17:39

s-ar descurca destul de bine in Franta zic eu, iar Les Verts sunt o echipa in dezvoltare, mai ales in ultimele 2-3 sezoane.

danimarcu17.07.2008 20:48

"Ma bucur ca am ajuns sa am aproape opt ani la Steaua, ma simt foarte bine aici si nu-mi doresc sa plec in alta parte.

Cel putin in Romania, nu m-as vedea in alt loc. Dupa atat timp, ma simt bine, exista o atmosfera buna intotdeauna. In fiecare an vin baieti buni la echipa si formam un grup extraordinar.

Toti colegii noi s-au pregatit foarte bine, la fel ca si cei care erau dinainte aici. In cantonamente tragem tare cu totii si incercam sa fim cat mai bine pregatiti pentru debutul campionatului", a spus Mihãițã Neșu.

Intotdeauna l-am simpatizat pe Nesu.

Cateodata bezmetic ,habauc , aerian.Mereu devotat echipei,pune osul la bataie(uneori mai mult decat ar trebui!),joaca de fiecare data cu acelasi aplomb.Cam asa l-as caracteriza eu pe scurt.Unul din putinii din echipa pe care ii putem considera ca fiind "dintre noi".

stelistul stelist18.07.2008 13:22

cred ca in 2 ani v'a pleca de la Steaua , ori in strainatate , ori la o echipa din Romania

mountytoma22.07.2008 15:09
cred ca in 2 ani v'a pleca de la Steaua , ori in strainatate , ori la o echipa din Romania

 

ai dreptate, Mihaita e baiat destept, sunt sigur ca va pleca liber de contract si gigica va ramane cu degetul in gura sau in alta gaura pe car o are!

 

ce-mi pare mie rau e ca nu vede nimeni ca e mai bun de mijlocas stanga decat fundas... macar de-ar incerca, sa ma conving ca gresesc!

f234567k22.07.2008 15:41
ce-mi pare mie rau e ca nu vede nimeni ca e mai bun de mijlocas stanga decat fundas... macar de-ar incerca, sa ma conving ca gresesc!

Daca iti aduci aminte, Protasov a incercat in returul de la Trondheim, cu Rosenborg.

mountytoma23.07.2008 14:56
ce-mi pare mie rau e ca nu vede nimeni ca e mai bun de mijlocas stanga decat fundas... macar de-ar incerca, sa ma conving ca gresesc!

Daca iti aduci aminte, Protasov a incercat in returul de la Trondheim, cu Rosenborg.

 

din meciul ala nu imi amintesc decat de un Radoi magnific :-(

 

cine stie unde ajungeam atunci daca nu ne ingropa finutzul...

mountytoma22.08.2008 07:15
cred ca in 2 ani v'a pleca de la Steaua , ori in strainatate , ori la o echipa din Romania

 

nu au fost doi ani, ci doar 2 luni!

Double Jay22.08.2008 08:00

Multumim Mihaita si bafta in Olanda.

se7en22.08.2008 10:14

succes la Utrecht, dupa atatia ani la Steaua e un moment bun sa se transfere in afara.

RaMs3s22.08.2008 22:55

L-am respectat mereu ca juca fara teama....desi uneori faulta cam inutil.....isi dadea sufletul pe teren...un stelist adevarat :thumbsup:

stelistul stelist24.08.2008 13:28
nu au fost doi ani, ci doar 2 luni!

 

ceva am stiut :wink:

Casillas24.08.2008 17:27

Mult succes Nesu ...sper ca Utrecht sa fie doar o rampa de lansare spre un club mai puternic ! Mutumim pentru anii in care ai jucat pt Steaua!

 

Un montaj cu Nesu ...

http://www.youtube.com/watch?v=nFpiu_kV8ns

fansteaua4627.08.2008 21:25

Bravo !!! :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers:

AdrianUltras2527.08.2008 21:34

Nu pleca Nesule!

MoWeed27.08.2008 21:35

Respect pentru cum ai jucat azi! Ai pus osul fara sa tii cont de transfer!

Respect!

adidwu27.08.2008 21:38

Cea mai mare prostie ca este lasat sa plece .

steaua_gloria27.08.2008 21:43

Da hopa ma, ce va apucat iubirea pt nesu ?

mountytoma28.08.2008 05:37
Da hopa ma, ce va apucat iubirea pt nesu ?

 

nu te ambala, o sa te apuce si pe tine, daca mai pleaca!

MALDINI28.08.2008 05:52

@steaua_gloria eu unul il respect pe nesu de multa vreme , nu acum ca pleaca ! Si stiu multe persoane care il respecta pe Nesu pentru daruirea lui.

f234567k28.08.2008 05:58

Cine le mai rupe capu` acum la tomberoane?

 

Multa bafta!

stelistul stelist28.08.2008 06:15

mie mi'a placut dintotdeauna nesu si cand am auzit ca pleaca am zis ca e o prostie

axl28.08.2008 07:10

Bafta, Mihaita! Ramai preferatul meu.

Respect PS pentru mesajul afisat aseara!

Dragoshel28.08.2008 20:09

Nesu, prezentat oficial :steag_cruce_invers:

nesu.jpg

nesu2.jpg

axl28.08.2008 20:10

Of, Doamne, imi dau lacrimile. Sper sa fie fericit in Olanda.

«191011121316»